• vjeko1701
    8k
    Nisam na facebooku već valjda 6-7 godina al kolko me sjećanje služi, tamo zbilja ne piše intelektualna krema društva...kažem, na snetu, tu i tam neko al velika većina nije imala prigovor.
  • Tom vg
    1.1k
    Nije loša ova časna..
  • Efes Pilsen
    8.3k
    samo sto se to na Poljudu opetavno dogada iz nekog razloga. Za pocetnu postavu se nema sta prigovorit, a sad..
  • immerwieder
    1.4k
    evo već naslovi: da li je to uopće za aktiviranje VAR-a,
    i pitanja: što bude rekla sudačka komisija,
    samo zbog takvih cendranja vrijedi sve to pratiti
  • Zagi
    7.6k
    Ne znam jel mi žao ili drago da nije sudio drugi penal. Da se razumijemo, penal je čist, ali tko bi slušao i čitao te jadikovke (hajdukovke) da su na Poljudu izgubili iz dva VAR penala.miro

    Ja. Sa guštom.
    Dozvoljava im se previše. Najbolje da limitiramo broj penala koje siroti mogu probaviti.
    Gura ih se iz tekme u tekmu zadnjih 10 mjeseci u svrhu konkurentnijeg prvenstva.
    Pun mi je kurac te klošarije dolje i njihovih visokih peći.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Koliko je Livaja zašticen kod sudaca to je postalo odvratno za gledat, sta se njemu sve dopušta i nitko od sudaca nema muda tome stat na kraj.

    Liga je postala taoc jednog kluba i jednog igrača zadnje dvije sezone naročito, i to je postalo mučno za gledat, kad se igra u Maksimiru nikad nema pritiska na suca a ovo dole je divlji zapad svaki put.
  • Bosna86
    11.6k


    Evo, kad otvorite link direkt vas vodi na start na Pericu… Ide uskoro i gif…

    Sta čekaju objektivni hrvatski mediji, kako sad nema anketa
  • Markelo
    2.6k
    Konstantno povlačenje Dinamovih igrača, glumatanje Fossatija i Mikanovića, zakucavanje Perića u vratnicu, Livajino divljanje nakon svake odluke koje je išla protiv njega. Awaziem koji je napokon kažnjen za svinjarije koje pravi već par kola a večeras ga je napokon stigla pravda, naravno nakon asistencije Var-a jer Pajač ono ne bi svirao dole ni u ludilu.

    Sve u svemu, iz tog cirkusa smo izašli neporaženi i bez ozlijeda. Ajde, i nije tako loše
  • Carrasco
    4.1k
    ne može očitije od ovoga, još ga je i nagazio na kraju
  • Zagi
    7.6k
    kad se igra u Maksimiru nikad nema pritiska na suca a ovo dole je divlji zapad svaki put.Svi na Sjever

    I za to isto netko u našim redovima mora odgovarat.
    Dosta je više glumljenja gospode kad ovi ne igraju po istim pravilma.

    Samo zamislite Simeonea u ovom okruženju.
    Umjesto fajtera , mi imamo ....
  • deda
    32.6k
    Ovo na Periću je za zatvor, a ne za penal
  • Nino Bule
    13.4k
    Inace veliki plus malom baturini na istrcavanju do kraja i krađi lopte inace mi gola ne bi nikad dali
  • Keyser Soze
    10k
    I onda kažu da nije penal, a onaj smijeh u Gorici je čist. Uz to čisti penal na Periću
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.