• Bosna86
    11.6k
    Drmic se pretvorio u Kulenovica, primanja ajme majkoEfes Pilsen

    Ja se ne slažem s ovim nikako… Petković je opet počeo igrati svagdje osim tamo gdje treba… S Drmicem dobijamo 10-15 m bliže golu… Očekivati da će nešto promijeniti za 6 min igre je bezveze
  • manikk
    230
    Dinamo ima 8 bodova više uz 6 odigranih utakmica više u europi (utakmice visoke potrošnje). To je jedino šta će me zadovoljiti večeras. Fascinantno mi je samo kako tovarima prolaze ovakvi pritisci na sudce a da pritom nemaju nikakvih sankcija.
  • Filip 91
    579
    Ako ima netko video povlačenja Perića u 16-ercu neka podijeli...
  • deda
    29.4k
    Nabio ga na stativu
  • marcio amoroso
    33.8k
    Ja ne znam čemu toliko zamaranje tovarijom i šta oni misle. Održali smo prednost i sve 5. Idemo sada sanjati pobjedu protiv Milana i proljeće u Europi.
  • manikk
    230
    Elez ga je tresnuo k'o kamatar dužnka od stativu, i da to sudac ne vidi
  • Efes Pilsen
    7.2k
    kretanja mu ne sporim, ali sta mu vrijede kretanja kad loptu nije uspio ustopat niti jednom? Mozda bi najbolja solucija bila da je Petko ostao u igri, a izazao Ademi. No, Cacic je izgubio muda i tako je kako je..
  • Logistika
    1.1k
    Ali utakmica po komentarima vidim čudo,uspio sam 10 minuta pogledati...ali opet vidim Livaja imao show...na jednom forumu lik napisao "koji kurac,Livaja se zabija u lika i protestira" hahahahah
  • Švabo86
    66
    na Fejsu skoro svugdje pišu o krađi, HNSu i mafiji
  • Nousername
    628
    De malo realnosti.Protiv Salzburga je bila problem izmjena Drmic-Ademi, a sada nema muda jer ju nije napravio
  • marcio amoroso
    33.8k
    De malo realnosti.Protiv Salzburga je bila problem izmjena Drmic-Ademi, a sada nema muda jer ju nije napravioNousername

    Bravo. Ne možeš ugoditi da ankete praviš kako da mijenjaš.
  • Nino Bule
    12k
    Don čačkone kaze da nije zadovoljan igrom
  • flexXy
    2k
    Ademi odigrao jos jednu losu utakmicu. Petkovic opet soliranja i igranje na centru. Ovo protiv milana mora bit ne za klasu nego za 5 bolje da mozemo ocekivati neke bodove.
  • Oluja
    3.8k
    Ovo je bila toliko losa tekma da je njima i nama trebalo oduzeti po bod
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.