• Carrasco
    4.1k
    Poželim se nekad "izliječiti"Neki tip sa Zapada

    "Bolest" za koju lijek ne postoji.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Jebote koliko ti imas mot za ovo. Svi bi se mi mogli s ovim slozit ali nebi svatko znao napisati. Pohvale :clap:
  • Majki2111
    2.6k
    Ja sam takvu fazu imao prije 2-3 godine. Baš to, cijeli dan samo čitanje komentara, dekoncentracija. Al sam skužio da fakat mi nema smisla to. To što ću pročitati neće promjenit ishod utakmice. Vjerujem u sebe da sam se dovoljno informirao to što sam pogledao par tekmi protivnika, presicu trenera 20 minuta i to je to. Najbolje mi je prije tekme normalno pričat. A i vrijeme brže prođe tako.

    I to neko nabrijavanje prije tkeme mi nema smisla, kaj ako se izgubi pa su svi u bedu još više. Samo mirno.

    Da se nabrijavam na Chelsea u grupnoj fazi LP? Daj ne pada mi na pamet. Igrali smo završnice EL i guzili renomirane ekipe tamo. Igrali smo već grupu LP. Samo mirno. Sve već viđeno.
  • plavi72
    708
    Sam sebi govorim upali smo u lp,sutra nema stresa,uživanje,ali ...godine lete,a ravnodušnosti nigdje na vidiku.
  • Gelipter
    3.4k
    Kako zaspati...
    s1ttx11gyo7xlqb1.jpg
  • Mrvica
    3.2k
    Cijeli dan pere pozitivna nervoza! Kroz noćnu čitat Zonu i sve moguće vezano za tekmu, u 6 bježanje s posla, spremanje i polazak iz Istre prema ZG-u. Ovi odlasci na tekme me podsjete na to koliko mi je krivo što ne živim u Zagrebu, al opet daju tu čar kad nakon nekog vremena opet vidiš Maksimir. Sretno dečkima sutra, idemo pokidat glasnice, dlanove i sve živo! Imam nekakav dobar osjećaj cijelo vrijeme! :strong:
  • jaijivic9
    572
    In Colombia I got very few chances to watch Dinamo Zagreb games in TV, the game against Chelsea is one of them but I will miss the first half just like the second leg against spurs when I missed the first half and get home on time to the Orsić show.
  • deda
    27.9k
    Ajmoooooooo
  • Patak
    2.2k

    Install Kodi on Android TV box and you can watch every game...
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Na danasnji dan je Petko udjelio Slovacima par lekcija u Trnavi. Nadam se da ce ponovit partiju veceras. Skriniar se jos trazi od te utakmice :lol:
  • Mali Zeus
    9.6k
    Brine me Čačićeva izjava da nije posebno gledao Chelsea, ali dobro valjda će biti sve ok. :grin:
  • Nino Bule
    11.4k

    Inaju oni analiticare i pomocne trenere koji su sigurno pogledali sve utakmice chelsija i prenjeli igracima sta trebaju znat i koji su zahtjevi. Sad nesto puno prilagođavat igru chelsiju i ne mozes tako da me ne brine koliko cacic zna o njima
  • jaijivic9
    572
    Well you can watch twich in your tv so Bembara is enough, it wasn't literal I mean to have a broadcast of a Dinamo game in something like ESPN.

    By the way a Argentian guy who is a rare fan of HNL used to stream Croatian League games, and there is a Brazilian Journalist who supports Dinamo.

    Malo nas je al nas ima
  • NitkoBitan
    12.1k
    Well you can watch twich in your tv so Bembara is enoughjaijivic9

    Bembara doesnt stream european games
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.