• NitkoBitan
    12.1k
    Danas slijedi kaos. Udite na stadion (pogotovo na sjever) sto prije.
  • plavi67
    920

    kak mislis? kaj se sprema?
  • Klenx
    4.1k
    Ako ova formacija koju index najavljuje bit će 0:5

    Livaković - Ristovski, Perić, Šutalo - Moharrami, Ademi, Mišić, Ljubičić - Baturina - Oršić, Petković
  • NitkoBitan
    12.1k
    kak mislis? kaj se sprema?plavi67

    Pa to da dolazi ekipa koja prvi put vidi stadion i ne zna kako i sta. Sve se vidjelo na Bodi/Glimtu ispod sjevera. Ljudi sa kartama za sjever gore su prolazili pored ulaza za sjever dolje (umjesto sa druge strane) i tako je nastao cep + neki sa kartama sa zapad su dolazili iz smjera Dubrave. Prolaz je bio dodatno suzen ogradama. Nadam se da se to danas nece ponovit.
  • miro
    3.1k
    Izać protiv Chelsea bez Ivanušeca mi se čini suludo, ne bih rekao da će ovo bit prvih 11
  • plavi67
    920
    aha, to da, zato je bitno prenijeti ove info:

    TRIBINA SJEVER STADIONA MAKSIMIR

    Sjeverna tribina stadiona Maksimir je dvoetažna tribina podijeljena na sjever dolje i sjever gore.

    SJEVER DOLJE
    - donja tribina sjevera kapaciteta je 4950 sjedećih mjesta
    - ulazak navijača na donju tribinu omogućen je na prva dva ulaza gledano od zapada
    - preporučeni dolazak na tribinu sjever dolje je iz smjera ulice Svetice


    SJEVER GORE
    - gornja tribina sjevera kapaciteta je 4510 sjedećih mjesta
    - ulazak navijača na gornju tribinu omogućen je na trećem ulazu gledano od zapada (rotor) i na sjevernom ulazu tribine istok
    - preporučeni dolazak na tribinu sjever gore je iz smjera Hondlove ulice



    ULAZAK DJECE DO 12 GODINA STAROSTI NA TRIBINU SJEVER - PRIORITET

    Za djecu do 12 godina starosti koji su u pratnji roditelja ili staratelja ulazak na tribinu sjever (i donju i gornju) organiziran je na posebnim ulazima:

    1. Ulaz na obje tribine sjever omogućen je sa zapadne strane sjeverne tribine (staklena vrata)

    2. Ulaz na obje tribine omogućen je na posebnoj barijeri ulaza tribine istok (sjeverna strana)


    Djeca starosti do 12 godina u pratnji roditelja na ulazima na tribinu sjever imaju prioritetni prolaz, odnosno pozivamo sve roditelje ili skrbnike koji dolaze na utakmicu s djecom starosti do 12 godina, da dođu na jedan od dva navedena ulaza namijenjena posebno za njih.

    https://dinamo.blob.core.windows.net/dinamo/SJEVER_ulazi_1ce0b6d4-af1d-434f-98c2-e701c4158282.jpg
  • marcio amoroso
    32.3k
    Ako ova formacija koju index najavljuje bit će 0:5

    Livaković - Ristovski, Perić, Šutalo - Moharrami, Ademi, Mišić, Ljubičić - Baturina - Oršić, Petković
    Klenx

    Ma nema šanse da je to formacija. Ivanušec kreće milijun posto. Pa zadnjih par utakmica je najbolji ili među najboljima.
  • Nino Bule
    11.4k

    I vjerovatno jedini za kojeg sigurno znamo da fizicki moze parirat chelsiju, kad se sjetim tottenhama u gostima, doslovno jedini igrac koji je dobio par duela zaredom
  • BBB Sibenik
    4k
    Na danasnji dan je Petko udjelio Slovacima par lekcija u Trnavi. Nadam se da ce ponovit partiju veceras. Skriniar se jos trazi od te utakmice :lol:Efes Pilsen

    Bija sam na toj utakmici zajedno sa 2000 nasih, napravili show na tribini a Petko na terenu, nek ponovi danas samo 50% od te večeri. AJMOOO DINAMOOO NEMA PREEDAJEE!!!
  • manikk
    230
    pila naopako čačke
  • Eduardo
    17.5k
    Mislim da ćemo morati zabiti tri komada ukoliko želimo pobjedu. Kad bih se morao okladiti izbor bi mi pao na ODG 3 plus ili gol nakon prekida.
  • Dino
    2.2k
    Ne znam kak je vama decki moji, al ja nemrem docekat pocetak te tekme.
  • Tom vg
    1k
    Ma šećem u krug na poslu i gledam na sat
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.