• BBBaranja
    1.9k
    Livaković
    Rile Šutalo Ras
    Moha Ivanušec Ademi Mišić Bočkaj
    Petković Oršić
  • Captain America
    13.7k
    Želja

    Livi
    Rile, Ras, Šutalo, Bočkaj
    Ivanušec, Mišić, Ademi
    Špika, Petko, Orša

    Očekivanje

    Livi
    Rile, Perić, Šutalo, Ljubo
    Ivanušec, Mišić, Ademi
    Špika, Petko, Orša

    Još jednom, bemti travnjak na Šubićevcu.
  • De Oliveira
    924
    Imam dojam da cemo ih slomiti kao Atalantu
  • NitkoBitan
    12.1k
    Samo nek igramo svoj nogomet pred svojim navijacima a Chelsea nek se vadi na kontre
  • Keyser Soze
    8.1k
    Dok se ovi priviknu na stadion di igraju već vodimo 2:0 :cool:
  • Neki tip
    19.3k
    I volim i mrzim ovakve dane. Meni je već sutra.

    Odraslom čovjeku se baš i ne bi trebao život vrtjet oko nogometa, pa ni na jedan dan, a ipak će se sutra vrtjeti.

    Baš si nešto mislim, već danas lud, a sutra znam što slijedi.. ono što je oduvijek i bilo na velike Dinamove tekme.

    Cura te taj dan može prekrižit. Jer danas igra Dinamo. Učenje za ispit ne postoji, nema koncentracije, jer danas igra Dinamo. Na poslu zabušavaš iako znaš da ćeš sve morat nadoknadit od hrpe posla, ali jebiga, budeš neki drugi dan - kad ne igra Dinamo. Žena ne računa uopće na tebe, zna da ćeš s vrata samo pokupit sina/kći/djecu i idete na stadion, igra Dinamo. Čitaš izjave, najave, Zonu, Dinamo je danas.

    Poželim se nekad "izliječiti", racionaliziram si onda da to je samo nogomet, samo nogometni klub, samo sat i 50 minuta zabave. Pa si budem smiješan. Čuj "samo nogometni klub".. jebiga, to je The Nogometni Klub.

    Odem ja malo u patetiku na ovakve dane, ali tak je to na dane i oko dana kad ovakve tekme igra Dinamo.
  • Tom vg
    1k
    Jebat ga, ne bi trebalo, ali.. Sutra završavam važan projekt, primopredaja, al sam zacrtao da idem sat vremena ranije s posla, jer treba i pivicu popit prije tekme i osjetit atmosferu na ulici. Ne jebe me uopće.
  • deda
    27.9k
    A ja još gledam kako stići na juniore :monkey:
  • Svi na Sjever
    1.9k


    Potpisujem svako slovo i tako vec jedno 25 godina...

    I ne prolazi i drago mi je da ne prolazi, iako se uvijek pokušavam skulirat na te dane kao to je samo nogomet al ne ide...
  • Captain America
    13.7k
    Danas si odbrojavam sate do Lige prvaka na Maxu. Reći će neki da smo imali velikih utakmica zadnjih godina, ali Liga prvaka je Liga prvaka. 32 najjača kluba u najboljem nogometnom natjecanju na svijetu i naš klub je dio toga. Kak je Čač reko, dečki nek uživaju sutra, ovo im je nagrada za sav trud zadnjih mjeseci.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ja iz medimurja krecem u 10:30 lagano po staroj cesti do 12 sam u zagrebu, pivica prije juniora, pa juniori, rucak, setnja Zagrebom, pivica-dvije prije seniora, pa tekma seniora, proslava pobjede u zagrebu a doma kad dođem, dobro dođem
  • Keyser Soze
    8.1k
    Mi se ne zadovoljavamo samo igranjem protiv velikih kao neki, mi te velike dobrano namučimo i u dobrom broju tekmi pobjedimo... Tako da očekujem Dinamo koji želi PROĆI GRUPU jer igrače i igru imamo, uz naravno najbolje navijače koji nikada ne okreću leđa, a vjerujem da niti jedna od ostale 3 ekipe nas ne smatra velikom prijetnjom i tu je naša šansa.
    Sutra je 55. obljetnica najvećeg uspjeha hrvatskog klupskog nogometa, osvajanja Kupa velesajamskih gradova protiv engleskog Leedsa koji je tad bio ono što je Chelsea danas, neka se u Ivanušecu probudi kreativnost Lamze, u Petku instinkt Zambate, u Orši preciznost Rore, u Liviju refleksi Škorića... Sutra pišemo novu stranicu povijesti našeg slavnog purgerskog kluba i potvrđujemo da NEMA VEĆEG KLUBA OD DINAMA!
  • SAS1987
    13.4k
    Ja i frend ćemo negdje tijekom dana počeli raspravljati koji kurac nismo uzeli godišnju za sjever kad smo ionako ove sezone bili već četiri puta :lol: Al nema veze, igra Dinamo i vikendom :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.