• NORTE
    9.5k
    Na Hajdukovom portalu očito misle da bi bili u istom potu kao Villarreal...
    h361zgsr9iags5ow.jpg
  • Eduardo
    17.8k
    :sweat: :sweat:
    ar1je72v8obk3arw.png
  • blackbully
    4.4k
    You are a strong man :lol:

  • Gelipter
    3.5k
    inače nakon tog "incidenta" naprosto su degutantni u svojim objavama koliko se pokušavaju ulizati tovarima.
  • db-izbjeglica
    13.2k
    5npq8mm20begny3a.jpg

    Imaju li oni uopće mozak?
    Pa kako nekog nije sram pisati ovakve idiotarije? :lol:

    Inače u članku stoji da je villarreal prošle sezone osvojio europa ligu pobjedivši manchester united i da je polufinalist LP. Svaka čast ljudi istovremeno ligu prvaka i europa ligu igrali... Jedno natjecanje osvojili u drugom došli do polufinala....raritet u svijetu nogometa!
  • NORTE
    9.5k
    Najpatetičniji hrvatski klub.
    Bez ikakve konkurencije.
  • db-izbjeglica
    13.2k
    link na novu hrpu fekalija

    slika.png

    pa majku ti milu, koliko ih se nakotilo po tim novinarskim redakcijama?
    ispada da se svi bave iznajmljivanjem apartmana/konobarenjem ili novinarstvom...
  • serbus
    3.6k
    Svi za hajduk, milijoni članova, uspjeha ali stranica sa 50000 ljudi baš nije naklonjena hajduku čovjek bi rekao da su svi bili čitajući tekst.
  • db-izbjeglica
    13.2k
    također, prebrojavanje trofeja i nogometnih uspjeha je dječja igra i besmisleno...međutim, proseri o emocijama kojima se mjeri "veličina" kluba su super i realne...

    koju ti pm znaš kako ja doživljavam i izražavam svoje emocije i koliko je meni do nečega stalo? :lol:
  • serbus
    3.6k


    A svi ti njihovi najglasniji majstori puni emocije prema Hajduku i Splitu odabrali baš taj hladni, bez emocije i rive Zagreb za život.... Da živim na takvim emocijama kako pišu nikakav Zagreb i nikakvi novci me ne bi mogli maknuti sa kaplje vina i zrna soli, ali emocije su zajebana stvar vade ih samo po potrebi iz ladice...
  • db-izbjeglica
    13.2k
    A svi ti njihovi najglasniji majstori puni emocije prema Hajduku i Splitu odabrali baš taj hladni, bez emocije i rive Zagreb za život.... Da živim na takvim emocijama kako pišu nikakav Zagreb i nikakvi novci me ne bi mogli maknuti sa kaplje vina i zrna soli, ali emocije su zajebana stvar vade ih samo po potrebi iz ladice...serbus

    baš to....
    sutra mogu otići raditi u švicarsku, sa svojim obrazovanjem i iskustvom, imao bi možda i peteroznamenkastu cifru u švicarskim francima, doslovno imam ponude, neću jer me ne zanima, jer volim svoj grad, volim svoj mali dio svemira i ne može me se kupiti novcima. imam dovoljno, neću zbog šake love, boljeg auta, odjeće, obuće ostaviti sve što mi je drago u životu i ljude koje volim...

    međutim, nitko me nigdje nije vidio da slinim o tome i radim nekakvu patetiku oko toga.
    da odem živjeti u zurich, sigurno ne bi pisao da sam zagrepčanin sa švicarskom adresom.

    dalmacija, more sunce, hajduk, torcida, najlipše, najbolje...pa koju pm ne živiš dolje, nakupino licemjernih bjelančevina i masti!
  • Carrasco
    4.1k
    Hajduk je velik klub. Trava je plava, nebo je zeleno. 2+2=5
  • Infinity
    15.3k
    Niste ni svjesni da ste dio njihove price i da im samo dajete na znacaju.
  • bbb medimurje
    3k
    iz5fk4zrc1q46la1.jpg

    Kaj reci, koju poruku poslati?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.