• BBB Sibenik
    4.1k
    Njihov pogled na nogomet i izvedu je nebitan, nije bitno šta su za k bili, šta ne mogu prdnut to je sve nebitno. Bitna je “atmosfera” na Poljudu. Kakvi jazavci :lol:
  • doubletrouble
    1.1k
    kako vam se uopce da citati njihovu temu?
    po stilu pisanja i raspravljanja ne mogu zakljuciti nista drugo nego da se radi o djeci, u suprotnom bih na njihovom mjestu dobro razmislio o posjeti određenih ustanova
  • og1986
    2.9k
    Nije im UEFA HNS, da mogu pritiskom namjestiti bolji ždrijeb jer evo oni nemogu pogodit iz čamca u more.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Jel ovaj prasac stvarno izjavio to na početku utakmice? Ima li gdje snimka?
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Ako je stvarno to rekao, pisat će se mail HRT-u, tu šugu od televizije financiram i ja, financiramo ju svi mi, taj debeli prasac svoje guzičetine hrani i novcem navijača dinama, rijeke, osijeka, istre i ima obavezu to poštivati, zatomiti svoje osobne osjećaje i razmišljanja te se suzdržati takvih "procjena"
  • Mali dioničar
    15.1k
    Ne vjerujem da se u danu kad je Dinamo izvukao skupinu Lige prvaka, a u svim skupinama je bilo 10 klubova od 31 s kojima Dinamo NIJE igrao natjecateljske utakmice zanamarate komentarima Marka Šapita. Evo izvučen je i Chelsea koji će biti dodan na impresivan popis klubova protiv kojih je Dinamo igrao prave, natjecateljske utakmice.

    To da svaki hajdukovac misli da je Hajduk najveći klub na svijetu, a poljudska atmosfera nešto čega nema na kugli zemaljskoj je isključivo njihov problem. Gledati kaj rade - svakako, najveći su nam konkurent. Biti opterećen njima - nikako, prenizak su benchmark za išta.

    Naš SHIT OF THE DECADE je ulazak na sjevernu tribinu maksimirskog stadiona, SHIT OF THE CENTURY je stanje maksimirskog stadiona uopće, a MOTHER OF ALL SHITS je postojeći Statut kluba.

    U ovom razdoblju kad je postignuta apsolutna sinergija igrača i navijača i kad cijela atmosfera ima i pozitivan medijski narativ na svima je nama da se koncentriramo rješavati svoje probleme i to u duhu nepogrešive poruke koja je u srijedu podignuta na Sjeveru.
  • Salva
    2.4k
    - 15 godina ste nam krali trofeje,15 godina mafija vlada hrvatskim nogometom. 15 godina nam niste dali reprezentaciju na Poljudu. Došao vam je kraj mafijo iz Purgergrada. Ova utakmica je mjerilo da ćemo sljedećih 15 godina mi biti ti koji ćemo vratiti sve otete titule i vratiti ih u naše vitrine podno Marjana - napisao je jedan navijač u komentaru i dobio 60-ak lajkova.

    https://m.vecernji.hr/sport/navijaci-zadovoljni-trudom-i-zalaganjem-bijelih-a-imaju-i-poruku-za-purgere-1612113?fbclid=IwAR1D7dZCN8TU_pIHnBiC5yW8ivsAh1V4edLte9xEu07R1X1KPh6ajbm1oQM - m.vecernji.hr
  • Oluja
    3.8k
    U 4 europske utakmice dozivjeli su 3 poraza i bez obzira na to prikazuju se kao pobjednici i nikad jaci. Dok Dinamo igra 1.ligu oni nisu uspjeli uci u 3. ali svejedno su uvjereni da su sila. Oni su samo silno bolesni.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    To da svaki hajdukovac misli da je Hajduk najveći klub na svijetu, a poljudska atmosfera nešto čega nema na kugli zemaljskoj je isključivo njihov problem. Gledati kaj rade - svakako, najveći su nam konkurent. Biti opterećen njima - nikako, prenizak su benchmark za išta.Mali dioničar

    Mi svakom hajdukovcu na svijetu ne isplaćujemo plaću, svaki hajdukovac na svijetu nije zaposlenik javne, državne televizije...
  • superhik
    10.6k
    Može biti najveći hajdukovac na svijetu, ali za vrijeme prijenosa utakmice je komentator koji mora biti nepristran. I ono njegovo "Napadamo sada s desne strane..." za vrijeme prijenosa. Tko smo to mi? Koga ti napadaš?
  • bbb medimurje
    3k
    y0t0m6owxpjvq17m.jpg

    Malo smo jos nesto nervozni, ostalo od jucer valjda
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Sve 5 ako to nije rekao, zato sam i tražio potvrdu. Mislim, ne bi me čudilo da je rekao, već je i ranije imao javne izljeve neprofesionalizma.
  • Jurki
    9.7k
    citam clanak i ne vjerujem da jedan novinar moze biti tolko glup pa prepisati komentar s fejsa di pise da ak ce ovi igrati ko jucer svaku tekmu u hnl-u da nema zime. Svatko ko je ikad pogledal i samo jednu utakmicu mu je jasno da su Španjolci jucer igrali u 2. brzini i da im je trebalo nagurali bi im 10 komada. Rutinska pobjeda Villarreala s tim da se nisu ni oznojili 180 minuta. Nadam se samo da ce ih Bjelica spustiti na zemlju vec u nedjelju. Zgubis dvije utakmice glatko od momcadi koja se nije ni oznojila i mislis da si sila. Jebote s kakvim se drogama dole pucaju da mi je znati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.