• Captain America
    13.5k
    Na Tribini je Korda to spomenuo. Dodao je da mu je Stipe Pletikosa pričao iz vlastitog iskustva kako je nezgodno tako brzo gubit kile i da će trebati neko vrijeme da dođe na optimum.
  • Ludovic IX
    5.3k
    @plavi67, iskreno meni izgledaju tvoji upisi kao da gledaš utakmice na preskok , odn samo europske i koji derbi..

    Tolić je igrača za mali nogomet kao nekad Ante Tomić (mislim da si premlad da ga se sjećaš ali to ti je isti tip igrača), sve zna s loptom i ponekad nešto i napravi ali to je puno premalo za dinamo.

    Kažeš da je KTC spor i to ponavljaš stalno. Pogledaj zadnjih 50 utakmica dinama di je igrao KTC i pogledaj koliko puta uzme loptu, ukliže, napravi ono što je trebao njegov kolega stoper napraviti. Šutalo je napredovao zbog njega jer je KTC ispravljao njegove početničke greške kojih i sad ima ali sve manje zbog toga.

    Tu se većina forumaša složila da je KTC najbolji strani stoper ikada u dinamu. i sad je još uvijek tata za perića i Rasa naprimjer. a Dilaver je za dobru atmossferu u dinamu zadužen.

    Mišić i Ademi igraju centralne vezne a oni nisu kreatori, Mišić i pokušava ali on je tu da poveže redove a ne da kreira šanse. Nama treba majer u sredini pa zvao se on Ivanušec, Baturina ili netko treći ali bez takvog igrača ćemo se jako mučiti kreirati prilike
  • plavi67
    920

    over and out.
    ps. tomića sam uzivo gledao, ne samo na tekmama, nego i na treninzima dinama .
  • Ali
    1.9k
    Sad evo skoro 20tak sat nakon tekme polako prolazi ljutnja i vraca se puls u normalu.
    Svi smo malo pod dojmom razocarenja u svim segmentima.
    Ali treba biti strpljiv, tu smo di smo, tek su pocele kvalifikacije. Neka kapetan odrzi jedan ozbiljni sastanak u svlacioni i prvenstveno prodrma kolege i neka se svi samo primire i opuste, igramo u grcu, a nema razloga. Kuzim i da je prekobrojnost u ovim ljetnim mjesecima kljuc problema jer kad nemas jasnu sliku tko ostaje tada su svi nervozni, ovi kaj igraju se plase loseg poteza jer ce ga sutra novine gurnuti na naslove a prekosutra mozda netko drugi uskoci na njegovo mjesto... pogotovo kod mladih igraca.
    U jednom, mislim da se mozemo slozitu 99% svih nasih igraca su individualno u hnl na svojoj poziciji broj 1. Ili 2. max tri (naravno ako je tri, prva dva su njegove kolege iz plave svlacione), pritom mislim da nisam odvec subjektivan rijetko koja pozicija da bi neki drugi kljb u hnl imao pojedinca na 1 ili 2 ranku.
    Tak da ove sve nase trenerske egzibicije na forumu su cesto i nerealne pogotovo ovo prodat ili kupit...

    A da nam je trener star i da nije takticki genijalac tog smo svjesni od prvog dana. Nazalost, ali na njemu je sada da barem na iskustvo i psihologiju vrati mir medju igrace i da ne terenu ponovo budu klapa, da se ne bide u narednim kolima scene kad netko zapuca preko gola da drugi masu rukama , zakaj ne meni nego da senopuste i igraju kako znaju, a da znaju pokazali su nam i tekako u nekoliko utakmica.
    Zato , ajmo plavi, samo glavu gore , napunit se samopuzdanjem i igrajte kao ekipa
  • Armagedon13
    958
    Zna li se što o ozljedama Josipa i Tea?
  • Neki tip
    19.1k
    ajmo plavi, samo glavu gore , napunit se samopuzdanjem i igrajte kao ekipaAli

    Bojim se da ovako nekako izgleda i dobar dio Čačićeve pripreme tekmi.
  • Str1nger Bell
    677
    Šutala nema oko mjesec dana, Theo propusta sigurno slaven, mozda se oporavi za uzvrat al nevjerujem da ce riskirat.
  • Mr Anderson
    5.3k

    Šutalo ima parcijalnu rupturu mišića kvadricepsa. U žargonu među nogometašima se kaže koliko cm je ruptura, toliko tjedana oporavak. Rekli su da bi eventualno mogao biti spreman za 4-5 tjedana.
    KTC će biti OK za 7-10 dana.
  • Armagedon13
    958
    Najveći sportski brend u Hrvatskoj.Oni doli će dobit slom živaca
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Jedna zanimljivost. Naljepnica u WC-u u Punti na Krku.

    h0271jlbx5cdv389.jpg

    Ima nas svugdje :cool:
  • Olmic
    2.7k
    Kaže Čačić da je Orša sam inzistirao da ne krene protiv Hajduka.. Također kaže da mu fali igrač 6ica..
  • Efes Pilsen
    6.8k
    6ica mu igra beka. Jel mu fali onda 6ica ili bek? Meni se cini da nama vise fali trener.
  • marcio amoroso
    32.1k

    Pročitao sam intervju. Očigledno mu jako smetaju kritike. Ne znam šta očekiva nakon 2-2 sa ekipom koja je 20 puta manje vrijedna od nas.
  • Fićo1986
    972
    Realno i ja velim da Čačić nije kalibar za Dinamo,ali generalno mislim da je momčad trebala dobiti Shkupi bez ijednog trenera na klupi i zamjena...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.