• Jurki
    8.8k
    Dal sam ja idiot ili koji klinac, ali ne kuzim kupuju se pojacanja za masnu lovu a na klupi nam je polutrener sa strucnim stozerom koji nebre voditi Nk Bednju iz Beletinca. Jebemu mater proracun je 60 milja eura i nebre se dati od te love 2 milje za trenera. Ekipa je space shuttle a taj space shuttle vozi slijepac.
  • deda
    28.1k
    I tak već godinama.

    Bog te molovo, drka stalno o rezanju kadra, drka o rotaciji, pa ne radiš ju prve dvije utakmice, drka o tom da je Petko napadač i da neće on ni Drmić igrati zajedno. Samo drka. Momčad mu izgleda očajno, nehomogeno.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Ne znam šta očekiva nakon 2-2 sa ekipom koja je 20 puta manje vrijedna od nas.marcio amoroso

    Odigrao je i jedva 3:2 protiv Lokomotive bez njihovog najboljeg igrača.

    Hajduk 0:0 si broji u pobjedu. :clap:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Nakon procitanog intervjua ja sam jos vise zbunjen potezima Cacica. Ajmo redom:
    1. Petkovic & Drmic - kaze Ante mogu skupa u nekim situacijama Lokomotiva je to pokazala. Lokomotiva je situacija gdje si se vadio iz bunara, protiv Hajduka prvo poluvrijeme nije izgledalo dobro kad su poceli. Kojim matematickim izracunom je onda dosao do toga da krenu protiv Shkupija?
    Kaze Ante kako cemo i znat jel mogu ako ne igraju? Pa mili moj brko, koliko si utakmica tako poceo na pripremama? Ok i da igraju i dalje, ali cemu onda konstantno ista postavka? Cemu onda Ivanusec na krilu i onda na drugom krilu - krilo. Razumio bi da je krilo Orsic i da se guzis da mu napravis mjesta, ali ovako ispada da nam je preko noci Orsic postao Spikic, koji kurac?
    2. Lijevi bek - kaze brk imamo Stefulja i Bockaja i oni se uglavnom bolje snalaze u sustavu s 3 iza. Ok. No, probao si Bockaja, CEKAT CES Bockaja, a Stefulj?
    3. Od problema lijevog beka dosli smo do manjka u sredini?!? Znaci Ante je ladno rekao da mu treba jos jedan veznjak zato sto mu fali 6ica. U meduvremenu 6ica mu igra beka, a za popunit vezu nisu mu dovoljni Misic, Ademi, Gojak, Baturina, Bulat, Ivanusec, Tolic, pa i Brkljaca.
    Ajde ti se toga lijepo ostavi i odi uzivat s unucima.
  • Captain America
    14k
    Jebemu mater proracun je 60 milja eura i nebre se dati od te love 2 milje za trenera.Jurki

    U zadnjih 10 godina smo imali 2 karizmatična trenera. Jednog je onaj lopov potjero preko objave na Faceu i moro mu isplatit 1.5 milijun, a drugi mu je bio brat. Ljudi oko Dinama ne žele ozbiljne likove na tim pozicijama i dok su oni tu, gledat ćemo Čačiće i još gore od Čačića na klupi.

    Dečki, di je izašo uopće intervju? Pratim samo Germanijak, a tamo nema.
  • Neki tip
    19.4k
    U SN, Olivari ga je intervjuirao. Slutim da je objavljen samo jedan dio razgovora i da će za koji dan u SN osvanuti još.
  • Jaro
    5.7k
    bolje da ne izadje... Dok ne blebne glupost mi samo mislimo da je covjek podkapacitiran, ovako nam to i potvrdi iz prve ruke...
    AČ nije bio trener za dinamo prije 10 godina, u medjuvremenu nije napredovao, stovise, kako je onda sada trener za dinamo - koji je od kante za napucavanje postao renomirani klub u europi meni nikad nece biti jasno...
  • xyz
    840


    Četiri trenera u nizu su totalni nogometni imbecili s karizmom kuhinjske krpe. Da se u klubu ozbiljno radi po pitanju struke bi Dinamo bio klub koji bi redovito bio konkurentan za proći grupu LP-a. Ovako imamo samo lutanja i probleme sa Škupijima, Islanđanima, Moldavcima... U stanju smo čak i HNL toliko zakomplicirati da se rješava u zadnjem ili predzadnjem kolu protiv klubova koji su značajni u europskim okvirima kao semafor u GTA. Ova sadašnja ekipa sa kvalitetnim trenerom i godinu dana rada bi radila čuda, ali imamo ovo što imamo.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Dinamo nema medije na svojoj strani. Kad smo na rubu, mediji su prvi koji će nas gurnuti. Nisam problem ja, nisu problem treneri, problem je institucija kao Dinamo.

    Ovo je dobro rekao. 100% je istinito
  • Mlađi referent
    10.7k
    Da se u klubu ozbiljno radi po pitanju struke bi Dinamo bio klub koji bi redovito bio konkurentan za proći grupu LP-a.xyz

    Jebiga, Čačke je idiot, idioti su bili i prije njega, ali ovo je teško pretjerivanje.

    Dovoljno je pogledat rezultate ostatka klubova u Hrvatskoj, klubove u susjednim državama koji djeluju u sličnim uvjetima pa i Grčke itd itd

    RB Salzburg s momčadi vrijednom 200 milijuna eura i brutalnim budžetom nije sposoban uhvatiti LP češće od Dinama.
  • Yovitssa
    345
    Ljudi, najveći problem Dinama je što smo posloženi poput nekog amaterskog kluba. Naime, mi već godinama nemamo sportskog direktora. Nadalje, nemamo skaute (kupujemo igrače koji su skautirani jer su igrali za protivničke momčadi) i što je najvažnije, nemamo trenera.
    Što je najgore, ne vidim da bude u skorije vrijeme napravljen pomak po tim segmentima jer Glavi ne odgovara da mu netko drugi vodi politiku kupnje/prodaje igrača, treba mu labilan, a ne karakterni trener i paše mu da sve ide nekom inercijom (škola nas šlepa jer proizvodi vanserijske igrače koji se kasnije prodaju pa se pokriju rupe u proračunu i Eurokupovi isplaćuju dobre bonuse). Ali bojim se da smo krenuli strmoglavo padati i da se dugoročno gledano vraćamo u "ligu za bedaka".
  • Jurki
    8.8k
    sve stima kaj si napisal ali mislim da uprava nebu dozvolila ligu za bedaka. Istina je da su trenerska rjesenja nikakva, ali oni se zadovoljavaju s ulaskom u eurokupove di poberu lovu al kad bu voda dosla do grla tj kad bu ugrozeno prvenstvo onda budu dopeljali boljeg trenera. Tak je bilo isto kad je Bjelica dosel.. sve klimavo pa su morali dopeljat nekog ko zna da mogu i dalje vuci lovu. A klimavci na klupi su tak i tak potrosni materijal. Dok kola ne krenu ozbiljno nizbrdo imali bumo ovakve trenere.
  • Neki tip
    19.4k
    Ali bojim se da smo krenuli strmoglavo padati i da se dugoročno gledano vraćamo u "ligu za bedaka".Yovitssa

    Bokte pa šta se ovo događa, ko da smo vrući mediteranci.. da ne velim nekaj drugo.

    Od tvrdnje da smo samo dobrim trenerom udaljeni od redovitog prolaska skupina LP do projekcija da nam slijedi strmoglavi pad, valjda ispod Rijeke, Osijeka..

    Takve amplitude raspoloženja i viđenja (ok, kod različitih ljudi, ali u vezi iste stvari) inače nisu baš svojstvene "racionalnom sjeveru". Mislim, pisao sam već da je posve ok i normalno biti emotivan kad je u pitanju klub, pa nego kakav drugačiji, ali dajte malo loptu na zemlju..

    Nit bismo s Kloppom na klupi redovito prolazili skupinu LP nit ćemo još jako jako dugo doći u ikakvu opasnost da završimo 4., 5. ili 6..
  • Mr Anderson
    5.4k
    Izgubim volju uopće otvarat Zonu kad čitam ovakve upise. Sezona nije ni počela, a majstori nas već vide na dnu.
  • Yovitssa
    345
    Ma nije sve tako crno, niti sam pesimist, samo me ljute ove stvari. Znači, imaš prediapozicije za velike stvari (možda sam pretjerao sa ligim za bedaka i proljećem u LP, to su dvije krajnosti, moj bed :-)), ali nakon genijalno odrađenog prijelaznog roka koji je i usput odrađen u pravo vrijeme (nije da se krpamo oko "Gospe" nakon ispadanja iz Europe), sad opet pričamo da nam fale još tri igrača, ne valja ovaj/onaj, a u biti nam fale SD, skauti i trener. "Samo"...
    I te kupnje, kupujemo igrače nedavnih suparnika, "bljeskove" HNL-a i igrače koje Tarzan i Bara "šapnu" glavi. To mi je toliko jadno i amaterski da vam ne mogu objasniti. Pa Istra je dovela Bjelanovica za SD-a, a mi imamo jebenog Buću koji nema ni minimum uvjeta za to već je kao VD ili nešto slično. Užas.
    Mislim da prolazimo Shkupi, ali bojim se kaj bu kasnije. Polako prosipamo one tesko izborene koeficijente koje smo godinama gradili.
    Opet, mozda me dematiraju pa se svi preko noci probude jer ekipa mi se sviđa, imamo glavu i rep.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.