• Mr Anderson
    5.4k
    A kako ti misliš da klubovi niže i srednje kupovne moći kupuju igrače, pojačanja nego preko menadžera. Menadžeri nude svoje igrače klubovima to je bar jasno. Surađujemo s Barom, ali nije on jedini. Nismo mi Liverpool da kažemo dajte nam tog Nuneza za 100 milja. Ne kužim, što misliš da bi Butina trebao raditi?
  • Yovitssa
    345

    Ma kužim ja kako sve to skupa funkcionira, te spike sa managerima i to. Ali ako se zna da nam treba desno krilo, lijevi bek, onda SD sa svojim timom i skautima radi na tome. Tu onda treba netko s iskustvom, utjecajem. Ima tema tu na Zoni gdje izražavamo želje, sami radimo skauting i nadamo se da netko iz kluba čita :-D. I fakat mi se čini da bi neki "zonaš" bio bolji SD od ovoga kaj sad imamo. Mi možemo sanjati da kupimo stranca koji je odmah pojačanje. 6 mil. eura potrošeno je na lijevog beka, a sad ga igra CM koji bi nam na svojoj pravoj poziciji bio od velike pomoći, znači dvostruka šteta.
    Evo, ljubomoran sam na Hajduk sto imaju Nikoličiusa. Sviđa mi se taj "moneyball" tip SD-a. Zamisli nekog takvog kod nas na naš budžet.
    Sad samo čekam zimu i kupnju lijevog beka Istre jer ga je "posralo" sa 6 asista i napadača Slavena koji je metnuo 9 komada u polusezoni. I kupnju jednog od igrača Shkupija idući tjedan nakon tekme... Nadam se da razumiješ što sam htio reći.
  • Fićo1986
    973
    Čovječe jedni govore prolazak skupina lige prvaka svake godine drugi govore o ligi za bedaka,dnu,krahu...pa zar je moguce da nas je remi sa škupijem toliko poljuljao u glavama...ne vjerujem kaj čitam...
  • flexXy
    1.9k

    Udarile nam vrucine u glavu, svi smo na rubu normale ovih dana :smile:
  • miro
    3.2k
    Objektivno, ovo bi nam bila 3. sezona za redom bez Lige prvaka s tim da smo bili nositelji skroz do playoffa. Uz to, imamo i najveći budžet. Ne znam, po meni bi ovo bio čisti neuspjeh (3 puta za redom kao najbogatiji i povlašeni ne uć u LP)
  • Mr Anderson
    5.4k

    Ne znam stvarno kaj bi ti odgovorio na tvoj post. Možda bolje da stanem sad tu i popijem si hladnu pivicu.
  • Infinity
    15.3k
    Objektivno, ovo bi nam bila 3. sezona za redom bez Lige prvaka s tim da smo bili nositelji skroz do playoffa. Uz to, imamo i najveći budžet. Ne znam, po meni bi ovo bio čisti neuspjeh (3 puta za redom kao najbogatiji i povlašeni ne uć u LP)miro

    Nositelji jesmo sve tri sezone, ali najveci budzet nismo imali ni jedne. Ove sezone Olympiakos, Kopenhagen i Trabzon imaju veci budzet od nas.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Da...hahaha...treba maknuti se od ovih teških tema.
  • Neki tip
    19.4k
    Pa Istra je dovela Bjelanovica za SD-a, a mi imamo jebenog Buću koji nema ni minimum uvjeta za to već je kao VD ili nešto sličnoYovitssa

    Ovo veliš kao da je Bjelanović nekakvo dokazano SD ime, a Butina eto razvalio igrački kadar, prodao sve što valja, doveo otpad..

    A ono Bjelanović nema baš neka postignuća iza sebe u ulozi sportskog direktora (nit ih zasad vidim u Istri), dok taj naš nekompetentni Bućo (činjenica jest da neke reference baš i nema, ali finog potencijala za ovaj posao sve mi se čini ima..) doveo tri fina pojačanja, lijepo čisti viškove i sve u svemu zasad zapravo nema nijednu ozbiljnu mrlju. Ne znači da ćemo mu pljeskat za 6 mjeseci ili godinu dana, ali ne znam što Butini imamo za prigovoriti otkad je postao SD. Pogotovo u usporedbi s ni više ni manje, nego Bjelanovićem.

    A ako ćemo baš mak na konac, jedini sportski direktor na kojem nekome zavidim (a da nam je realno dostupan) je - Nikoličius. Čovjek zna svoj posao.
  • Yovitssa
    345

    Bjelanovića sam spomenuo čisto iz razloga jer je doveden na mjesto SD-a za koje očito ima sve preduvjete. Mi uhljebljujemo klupske legende i izmišljamo im radna mjesta, a transfer politiku ionako vodi netko drugi. Rekao sam već da je odlično odrađen prijelazni rok i tu se slažemo, kao i oko Nikoličiusa. Ali ne bih te zasluge pripisao Butini (kojeg iznimno cijenim kao klupsku legendu i igrača) jer mislim da on nije imao ništa sa tim.
    Znam da sam iz ovih par postova ispao totalni pesimist što inače nisam, ali dojadilo mi je da nam se potkradaju takve amaterske situacije.
    Opet ponavljam, Shkupi IMHO prolazimo, ali dalje bude čupavo ako ovako nastavimo...
  • miro
    3.2k
    Hvala na info, ma nisam sam se dobro izrazio, htio sam reć da smo svake godine ispadali od ekipa s manjim budžetom
  • Mr Anderson
    5.4k
    Jel zna netko ovog Jovicu? Živci su mi na tankim nitima.
  • bbb medimurje
    2.9k
    z9p1pysuxccdwfhw.jpg

    Ovo je uvijek lijepo za vidjeti
  • Neki tip
    19.4k
    I tak, pripremam ručak i pjevušim "vjeruj nema života bez Dinama..".

    Pojeli, ja ću odmorit, a žena krene u kupaonicu pod tuš pa ćemo u goste.

    Stariji sin pita "mama di ćeš?"

    "U život", veli žena.

    A sin će "vjeruj neeema života bez Dinama.." :rofl: :rofl:
  • Robi T
    230
    Ima li kakva friška info o prijenosu iz Skoplja?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.