• Carrasco
    4.1k
    5 milijuna eura je otišlo na Ljubičića i Bulata, a nijedan nije bolji od Đuraseka. Evo može i u nepopularna mišljenja.
  • Zagi
    7.8k
    Kaj se ono Tomeku desilo?
    Taman je trebao biti posuđen u Goricu pa neka malo teža ozljeda? Šteta, taman mu se sve otvaralo transferom Babeca. Zna tko kakav je status ozljede / posudbe?
  • Ludovic IX
    7.3k
    meni je đurasek nit smrdi nit miriši. di je god otišao na posudbu, nije nigdje briljirao da bi mi sad rekli, evo imamo igrača za prvih 11
  • deda
    32.8k
    Tomek teška ozljeda. Out oko 3 mjeseca.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Šta je sa onim mladim senegalcem, stoperom? Jel transferiran već ili?
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Ljubičića smo vidjeli samo na pripremama i neprirodnoj poziciji za sada.

    Bulat ima 20 a već je bio standardan u rotaciji. Sjeti se kako je odigrao protiv Seville kad je ušao u drugom poluvremenu
  • Neki tip
    21.3k
    5 milijuna eura je otišlo na Ljubičića i Bulata, a nijedan nije bolji od Đuraseka. Evo može i u nepopularna mišljenja.Carrasco

    Pa dobro, jel ima neki mladi nogometaš iz Dinamove škole, a da nije vrhunski talent koji je bolji od svih koji se dovode? :)

    Mislim, znam da ovo sad zvuči kao neko provociranje, ali stvarno te pitam. Imam dojam da ti je svih "50" igrača iz Dinamove škole pod ugovorom odmah spremno za udarnih 11. Karikiram, ali shvaćaš što te pitam.

    Doduše, teško je argumentirano raspravljati o ovome, jer u ovoj fazi njihovih karijera to je još donekle stvar dojma i tek će budućnost pokazati tko je od nas (bio) u pravu, ali prilično sam siguran da Đurasek neće imati ni približno dobru karijeru kao Bulat ili Ljubičić (pod pretpostavkom izostanka većih ozljeda kod svakog od njih).

    Da se razumijemo, cijenim što držiš do momaka iz škole, iz svega se da zaključiti i da prilično pratiš mlađe kategorije što mi je isto kul, ali evo dojma sam da si dosta nekritičkog oka kad su "naši dečki" u pitanju.. :)
  • miro
    4.4k
    velika velika šteta :sad: kaj isto križni ?
  • Carrasco
    4.1k
    Pa imaš krivi dojam, šta drugo da ti kažem. Od tih 50 igrača iz Dinamove škole samo je Baturina za prvih 11, Rukavina je za rotaciju kao i Katinić i Brekalo. Mada kad pogledam Bočkaja i Štefulja, rekao bi i da je Brekalo za prvih 11. Nigdje nisam rekao da je Đurasek za prvih 11, nego da Bulat i Ljubicic nisu bolji igrači od njega. Đurasek uopće i nije iz naše nogometne škole nego iz varaždinske. Toliko.
  • Nino Bule
    13.8k

    koliko si utakmica đuraseka u dnipru pogledao, i ljubicica u rapidu da bi dosao do ovog zakljucka ?
  • Carrasco
    4.1k
    80% utakmica od Đuraseka, Ljubičića protiv nas i još par prvenstvenih kad se spominjalo da bi mogao doći kod nas.
  • Neki tip
    21.3k
    Ok, naravno da je posve moguće da mi je dojam pogrešan. Zato te i jesam pitao za pojašnjenje/odgovor.

    Znam da je Đurasek došao iz VŽ, ali ne mora se baš od zagića biti u Dinamu.. Ak je tu bio u juniorima ili se kalio ko 19godišnjak u Dinamu II, onda znaš na kaj mislim.. :)

    Ako ne veliš da ti je Đurasek za prvih 11, a Ljubičić je lošiji od njega, onda logički proizlazi da Ljubičića ne smatraš pojačanjem za prvih 11. I to je i legitimno i moguće, ali prilicno sam siguran da ćeš se vrlo brzo uvjeriti u suprotno. :)

    Ali u svakom slučaju hvala na pojašnjenju, očito sam stekao drugačiji dojam o tvom pogledu nego što ga zapravo imaš. :up:
  • Fanboy
    2.6k


    Da su križni nebi ga bilo oko 9 mjeseci do godine dana sigurno...Mora nešto drugo biti.
  • Carrasco
    4.1k
    Andrić prošao liječnički i potpisao na 3+1 godinu, kažu Francuzi.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Sportske pišu da KTC ostaje, skupa s Gojakom i Tolićem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions