• Beowulf112
    332
    Ma netreba nam niko vise..najtanji jesmo lijevi bek..samo zato sto bockaj je ofenzivan i cesto ne odradi defenzivni dio..dok stefulj nije nesto..ali nemozes na svakoj poziciji imat top igraca sa svim odlikama..onda bi bili psg,real madrid..mi smo lijepo pokriveni..omjer iskusnih i mladih koji kucaju na vrata prve momcadi je odlican..tako da netreba remetiti sa nekim jos pojacanjima..osim u slucaju ako neko ode
  • Orc123
    8.1k
    Naravno da nam treba jos minimalno L. Bek jer ovim mrcvarrnjem ljubicica tamo ne dobivamo nista, a i on je tu curio u 1. Pol protiv Hajduka. Bovkaj ok za hnl ali ako zelimo LP onsa nemamo sta pricati nego treba dovesti L.Beka. ukoliko ode andric tada se otvara mjesto i za jedno pravo krilo jos. Jer Marina i Menala gotovo da ne racunam u europi. Sa takvim kadrom imamo mi sta reci i u LP. Mislim da nije cilj uci tamo i biti 4.negonpokusati osvojiti barem to 3. Mjesto. Ogromni su novfi tu u igri a da ne govorimo o povecavanju vrijednosti igraca. Novaca ima....tako da uvijek treba teziti ka boljem. Rijesiti se viskova i dodatno osnaziti momcad.
  • xyz
    840
    Ako se traži još jedan zadnji vezni možda da je pogledati prema Sheriffu. Oni su izgubili skoro sve prošlogodišnje glavne igrače. Još je samo ostao Edmund Addo koji je bio jako dobar protiv nas. Reprezentativac Gane od prošle godine, a mislim da, kad se pogleda za kolike iznose su ostali bez drugih igrača, da ne bi trebalo više od 0.5 mil eura.
  • Armagedon13
    959
    Đurasek ode kod Jovičevića
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Jel konacno transfer?
  • og1986
    2.9k
    Andrić u Francuskoj na liječničkom
  • flexXy
    2.3k
    Iskreno mi nije bas jasan transfer Andrica ako se ne misli dovest novog napadaca. U ovom ritmu do svjetskog je samoubojstvo ostat na 2 napadaca.
  • Ali
    2.2k
    Kak na dva, pa i Orsa i Emreli mogu to igrat i to da njih na krilu zamijeni Spika ili Marin... pokriveni smo sa cetiri vrhunska kakve nasa konkurencija u hnl moze sanjati
  • Ali
    2.2k
    Drmic, Petkovic, Emreli, Orsa, Menalo ce ove sezone imati >55 golova
  • Orc123
    8.1k
    A mislim teoretski imamo 3 napadaca. I Emreli je vise napadac nego krilo. Tu je igrao veci dio karijere i vise voli tu poziciju. Mislim da su se sad stekli preduvjeti da se dovede krilo pravo jer Menalo a pogotovo Marin po meni nisuni za neku vrlu rotaciju. Krilo i L. Bek. Nadam se da se gleda u tom smijeru. Pisalo se za zadnjeg veznog i to ima logike za europu jer ni Misic, ni Bulat, ni Ademi vise, a ni Ljubicic nisu oni terijeri u sredini ala Šunjić, Franjić ili Jakic. Iako prevelika je guzva u sredini i sumnjam da ce se dovoditi, jedino kad bi se Bulat poslao u na posudbu do zime da se polako vraca nakon loma noge i da igra. Na zimu se moze transferirati Misic. Od Hrvatskih igraca jedino mi na um pada Bistrovic iako mislim da se sada treba malo okrenuti inozemnom trzistu. I za krilo i za beka i za zadnjeg veznog u Hr nema igraca za dinamo a nema ni smisla vracati npr. Starog Badelja jer i on je kopija Misica. Odlicna tehnika i pregled igre ali bio je spor a sada je jos sporiji.
  • Ali
    2.2k
    Ponovo se aktualizirao prelazak Gvardiola kod Guardiola , spominje se 80mil.
    Zaboravio sam koji nama % ide od razlike 80-18?
    Jel bilo 10 ili 15%?
  • Nino Bule
    13.8k

    20% razlike
  • Ali
    2.2k
    Auuf... pa to je preko 12milja... pa svi transferi hnl zadnje dvije godine zajedno ako nas izuzmes nisu tolika cifra...
    Fino, jos da se ubacimo u CL eto love za naredne tri sezone da nemoramo nikog vise prodati.
  • Carrasco
    4.1k
    Đurasek ode kod JovičevićaArmagedon13

    Gdje si našao to?
  • marcio amoroso
    36.6k
    Fino, jos da se ubacimo u CL eto love za naredne tri sezone da nemoramo nikog vise prodati.Ali

    Naš godišnji proračun je 60 milijuna. Kako 25 od lige prvaka i 12 od Gvardiola može biti dovoljno za 3 godine?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions