• Mr Anderson
    8.2k
    Kačavenda je bio kod nas pa nije prepoznat. Šimić je iz Kustošije prešao u Lokomotivu. Greške su načinjene prije. Sad je kasno.
  • Captain America
    17.7k
    Čini mi se da onaj tovar Gojun stoji iza faila s Lukasom.
  • Zagi
    7.7k
    Pa rekao je Bandić jasno tko je odgovoran da se malog ocjenilo ne perspektivnim.
    Ne sjećam se više ali netko od zonaša će ziher uletit.
  • The Undertaker
    5.4k
    Osnovna je razlika da u Lokomotivi klinci mogu dobiti priliku jer rezultat nije primaran. U ovakvom Dinamu ne mogu. Pogotovo sa ovim diletantima na klupi. Da je Baturina u Lokomotivi već bi imao dvije seniorske sezone sa punim fondom utakmica.
  • Majki2111
    3.2k
    Skeptičan sam oko naših mladih čim se Šaranić ili Vasilj spominju među velikim talentima. Nekako mi sve to izgleda tanko i mršavi za skupine Lige prvaka i eventualnog prezimljavanja tamo.
  • Dino
    2.7k
    Šimić je iz Kustošije prešao u LokomotivuMr Anderson

    I prije Kustosije je bio u otvorenoj skoli Dinama. Dakle, pred nosom ljudima koji su odgovorni za skauting i prepiznavanje talenta.
  • Nino Bule
    13.8k

    Pa ne bu saranic u prvoj igrao u lp, igramo na tri fronta i osim spikica nemamo pravo desno krilo. Zasto ne bi dobio 3,4 puta pri povoljnom rezultatu 20-30 min saranic da vidimo na cemu smo, pogotovo ako odradi dobro pripreme. Za vasilja se pisalo da ide na posudbu, a i prebukirani smo na njegovoj poziciji.
  • Mr Anderson
    8.2k
    A ni Špikić nije klasično desno krilo. Više mu odgovara igrati lijevo, ali silom prilika igra desno. U Gorici je bio Lovrić lijevo, kod nas Oršić.
  • Majki2111
    3.2k
    Ma slabo. Prejak je HNL za njih mislim. Pogotovo Šaranića. Vasilj ne igra ni u Loksji prvu ekipu nego je u rotaciji. Baš slabo.
  • Nino Bule
    13.8k

    Ispred vasilja na njegovoj poziciji je kacavenda, logicno da nece gurat tuđeg igraca lokomotiva, a u svakom slucaju slazem se vasilj mi nije razina dinama. Za saranica ne znamo, treba mu se dat prilika u hnl-u da bi mogli procjenit, jednom kastratiju su dali 10 utakmica starta zaredom pa sad u desetoj momcadi poljske lige propada jer je ocajan igrac, ne vidim zasto bi otpisivali ocigledno talentiranog igraca na nama deficitarnoj poziciji prije nego odigra bar 200 min za dinamo.
  • SAS1987
    14.7k
    "Problem" Dinama je što je prvih 20 igraća tako kvalitetnih da mora biti mladi igrač top talent da bi uopće dobio priliku. Zbog bržeg napretka (konkurenca, motivacija itd) igrač mora dobiti priliku sa 17, 18 godina jer 20 godina zna biti prekasno...
  • Ali
    2.2k
    Na primjeru Kacavende, Dinamo treba uciti na slijedecim generacijama.
    On je do sezone 17/18 bio u redovima Dinamove skole, ni prvi ni zadnji koji se njje uspio nametnuti (lova, snaga, visina... kaj god) i da ode u lokomotivinu skolu. Tu NKDZ ocito mora razraditi model, ok u papirmima da moze preci igrati za Lokomotivu, ali da kod prelaska iz lokomotive tj. prvog transfera dinamo ima pravo prvokupa. I to u nekom % od trzisne vrijednosti, drugim rijecima da na primjeru sad Lukasa dinamo moze ga otkuoiti za 3,5m€ al mu je trizisna max, i ak Dinamo neda 3,5 moze dalje na trziste eu...
  • Nino Bule
    13.8k

    On je vrlo vjerovatno presao kao slobodan igrac to jest odbio potpisat za dinamo/nije mu ponuđen ugovor, ne mozemo mi nikakve uvjete postavlja ako nije igrac pod ugovorom. Npr katinica se dosta spominje da je veliki talent, istice mu ugovor, on ako odbije potpisat kao i kacavenda ide gdje ga je volja i potpisuje sta god hoce s drugim klubom.
  • Baneki
    745
    Za Šimića sam i ja čuo da ga je otac, bivši igrač i reprezentativac doveo u klub, a ovi mu rekli da nije za Dinamo ali može u otvorenu školu (čitaj - skupljanje članarina).
  • Mr Anderson
    8.2k

    Kako to misliš staviti kod maloljetnog klinca koji nema nikakav ugovor s Dinamom. Bilo je propusta kod prepoznavanja Kačavende, Šimića...ranije Majera i Pjace. Ne bih ja sad to stavljao ko neki veliki minus. Događa se to u svim klubovima. Jako je teško ispravno procijeniti baš svakog klinca koji dođe u školu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions