• SAS1987
    14.7k
    Uz to je Lokomotiva trenutacno bolji razvojni klub za igrace od 17-19 godina.
  • Eduardo
    20.3k
    Kačavendi bi bilo najbolje još jednu sezonu odraditi u lokosima. Ima tek 19 godina, nema potrebe da srlja grlom u jagode, posebice u inozemstvo.
  • Jurki
    11.7k
    zato nam je pravi feeder klub trebao jos prije 3-4 godine bez obzira na dvojku koja je nastupala u 2.hnl . Znaci klub u kojem bi se borili za nesto. Ovak su u dvojci igraci bili tetošeni, mozda se skrivali iza imena kluba i grba. I vjerujem da ce se u interu bolje razvijati jer se nece moci "skriti".
  • nkdz1945
    55
    Iz današnjeg intervjua:

    "Komnenu ugovoru istječe za godinu dana, a o svojim željama otvoreno je govorio - Nemam ništa protiv da potpišem novi ugovor i ostanem ako nam se želje poklope. Prelijepo mi je u Zagrebu - zaključio je."

    Zar je stvarno moguće da mu se ugovor produži? Samo pitam jer se u medijima već tjednima piše kak Gojak, Theo i Baka idu ovo ljeto. Sigurno ne pratim detaljno kao mnogi na ovom forumu al dosad nisam vidio skoro ni jedan konkretan članak o prodaji Petkovića, Jurića, Čopa ili Kulenovića pa mi je malo čudno da Baka spominje produženje ugovora kad nije bio zadovoljan minutažom ove sezone a pitanje je dal će se uopće dizat s klupe s ovom konkurencijom sljedeće sezone.
  • Baneki
    745
    Imamo temu za nadimke pa neka se tamo notira. Meni je Baka do sad bio samo Slišković.
  • nkdz1945
    55


    Mislim da već neko vrijeme piše za Andrića 'Baka' na temi za nadimke
  • Yovitssa
    647


    Vjerojatno ne bi, ali mene ljuti što mi glasimo kao neiscrpni izvor talenata (što i jesmo), a istovremeno tim talentima ne dajemo priliku. Pogledajte sastav RB Salzburga u svakoj tekmi LP netom završene sezone. Imaju jednog "dedu" na beku, a 90% posto ekipe im čine "milenijalci". par igrača 2004 godište čak. Pa ne znam zašto onda Šaranić ne bi dobio barem pola sata protiv Slavena ili Istre. Pa Marin je već teška iskusnjara za pola ekipe Salzburga.
  • Majki2111
    3.2k
    A realno, draže mi je vidit iskusnijeg igrača koji zna kaj radi nego trpit greške mlađih… bar navijački evo. Prije bi gledo Tolića i Ivanušeca protiv Slavena nego Vasilja…
  • LovroZG
    1.3k
    Belupo bi baš trebo bit tekma na kojoj se može istrpit pokoji klinac. Naš je problem to šta se nama u zadnje vrijeme treneri muče, a igrači zajebavaju na takvim tekmama pa se ne može istrpit nikoga. Zato i je Baturina imo nikakvu minutažu ove sezone.
  • Nousername
    664
    Uvijek se moze gurati dva tri mlada talenta tijekom sezone samo je pitanje ima li trener muda dati priliku mladom igracu i istrpiti njegove greske kojih ce normalno biti na pocetku.Baturina i Bulat moraju iduce sezone igrati sto više jer su pokazali kvalitetu, a sada im samo treba dati vremena i imati cemo dva odlicna vezna igraca koja bi mogla nositi Dinamo u iducih par sezona.Vasilj i Saranic trebaju dobijati prilike na prijateljskim a ne budu li se pokazali u njima poslati ih na posudbu kao i sto se poslalo Sutala.Nije nista nenormalno ako nekom igracu treba malo vise da se navikne na seniorski nogomet.
  • Orc123
    8.1k
    Imal šta po pitanju pojacanja? Novinare zaokupila repka, pa sad vise ne moraju izbacivati glupe tekstove s bombastivnim naslovima o dolasku u Dinamo kojekakvih poluigraca.
  • Armagedon13
    959
    Bit će,strpljenja malo
  • Mlađi referent
    12.3k
    Progovorio je i o mogućem odlasku iz zagrebačkog Dinama.

    “Ne znam, vidjet ćemo što će se događati. Stvarno mi je lijepo u Dinamu. Osvojili smo naslov prvaka što je ove sezone bilo izuzetno teško i bitno. HNL ima četiri odlične momčadi, ali i ostale su se podigle”, rekao je Livi.

    Onako, dosta dobro to zvuči. :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions