• SAS1987
    14.7k
    mislim da je on dao ostavku.
  • Mali dioničar
    15.3k


    Nije to imao u planu. Došao je Karaselimović iz Istre koji je bio nešto poput sportskog direktora i on je sapunao dasku Bišćanu toliko dobro da je i nakon osvojenog prvenstva i kupa uspio uvjeriti Mandarića da je njegova vizija bolja od Bišćanove.
  • Dudu
    2.6k
    To mi čak zvuči kao dosta dobar potez, tražiti od Olimpije prava na prvokup igrača, bilo je zadnjih godina zanimljivih igrača koji su napravili dobre transfere iz Olimpije prema Europi.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Kak se to traži pravo na prvokup igrača? Jel to uopće dopušteno? Koji je to igrač iz Olimpije nakon Kataneca i Židana bio igrač za Dinamo? Elsner je otišao u Zvezdu i on je bio dobar igrač. Komočar u Dinamu nula bodova, Gliha odigrao jednu jedinu utakmicu. Olimpija u Europi teška katastrofa. Po kojoj bi logici jedan Dinamo trebao baciti specijalno oko na Olimpiju pored hrvatskih sredina od Broda, Gradiške, Varaždina, Čakovca, Zadra, Šibenika i da ne nabrajam dalje koji su dali hrvatske reprezentativce?
  • SAS1987
    14.7k
    Mislim da je ideja vise da dinamo posudi par igraca u Olimpiju gdje bi oni dobili iskustvo. Imala je Olimpija mozda max par igrača koji su bili potencial za Dinamo ali nista vise - Sporar, Zajc i koji iz mladinskog pogona (Oblak). Vise vrijedi skautirsti mlade snage NK Domžale.
  • Dudu
    2.6k
    Dopušteno je, potpiše se neki ugovor o suradnji...

    https://www.transfermarkt.com/blessing-eleke/profil/spieler/348229 nedavno prešao u Luzern, vrhunski napadač
    https://www.transfermarkt.com/schnellsuche/ergebnis/schnellsuche?query=zajc&x=0&y=0 iz Olimpije u Empoli, iz Empolija u Fener
    https://www.transfermarkt.com/issah-abass/profil/spieler/482145 u Mainz

    Eto tipa 3 jako zanimljiva igrača prodana u zadnje dvi godine, još može se dodat i Uremović kojeg smo im mi prodali, pa oni preprodali hah
  • Dudu
    2.6k


    Pa da i iskustvo, Olimpija isto bori se za trofeje, stvaranje malo i nekog pobjedničkog mentaliteta, a i okružje i uvjeti za treniranje vjerujem bolje nego u većini HNL klubova koji nisu Dinamo :D
  • SAS1987
    14.7k
    i dobit ce iskustvo kako funkcionirati u nenormalnem klubu :D
  • Mali dioničar
    15.3k
    Uopće ne vidim logiku u kojoj bi bilo koji hrvatski klub profitirao tim načinom suradnje sa slovenskim klubom.

    Moguće je jedino obrnuto, pa Bišćan je sa par hrvatskih prosječnih HNLovaca napravio najbolji rezultat Olimpije u zadnjih par desetljeća.

    Pa i Maribor je igrao LP pa ne možemo reći da imaju ili su imali ikojeg igrača koji bi bio pojačanje za Dinamo. Sa Stojanovičem se svi i tako sprdaju iako nije loš, ali nije ni ekstra. Jel možda misliš da će se Dinamo obogatiti na njemu?
  • Kwedi
    3.8k
    Boštjan Cesar jedini slovenski kapitalac
  • Mali dioničar
    15.3k
    Pa da i iskustvo, Olimpija isto bori se za trofeje, stvaranje malo i nekog pobjedničkog mentaliteta, a i okružje i uvjeti za treniranje vjerujem bolje nego u većini HNL klubova koji nisu Dinamo :DDudu

    Ti misliš da je za razvoj igrača bolje da igra u Olimpiji protiv slovenskih prvoligaša nego u HNL-u protiv Dinama, Hajduka, Rijeke, Osijeka...?
  • Kwedi
    3.8k
    Olimpija je razina Lokomotive
  • Dudu
    2.6k
    Pa, mislim da je bolje, jer sramotno je ovo što se radi s Lokomotivom
  • Mali dioničar
    15.3k
    S time da Lokomotiva igra u jačoj ligi. Da ne bi netko shvatio da je mislim da je ovo s Lokomotivom ok.
    Zato i pitam kakve su to spike s prvokupom?
    Ali eto Čanadija prvak Slovenije s Olimpijom, ne može igrati u Rijeci. Menalo loš u Belupu, ajmo ga dati u Olimpiju. O kakvoj mi tu kvaliteti pričamo?!
  • Mali dioničar
    15.3k
    Pa, mislim da je bolje, jer sramotno je ovo što se radi s LokomotivomDudu

    Kaj je falilo posudbama Škrinjar u Zagreb, Turković i Cvitanović u Varteks, Tomas u Istru?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions