• Neki tip
    21.3k
    Niti brojke koje se već dugo vrte od prvog rođendana niti sijede u bradi nisu mi neki pokazatelj starenja, koliko kao kad vidiš koliko si drugačiji od mlađih.. koliko su ti smiješni ili čudni i koliko si zapravo daleko od njihovog načina razmišljanja..

    Priča br. 1

    Završimo s treningom i tip star 20-23 godine počne priču..
    E, moram vam neš ispričat. Veli mi jučer frendica koja radi u bolnici kak su neki luđaci od roditelja doveli malog jer ima visoku temperaturu. I, pazi sad, oni su je skidali oblozima od rakije!? Bolesno!

    Frend i ja se pogledamo i prasnemo u smijeh. Jebote, pa starci bi nam jos u zatvoru bili koliko puta su nam temp skidali upravo - rakijom. (I naribanim krumpirima na nogama, ali odlučili smo to prešutjet, jer bi ove mlađe trebalo reanimirati da to čuju)

    Priča br. 2

    Jučer na tramvajskoj stanici u Draškovićevoj.

    Razgovor cure i dečka, oboje cca 18-20 god..

    Ona: moraš se šišat, ispucani su ti vrhovi na kosi

    On (cmoljavim, nazalnim glasom): a daaaaj, znaš kako mi je fragilno (sic!) samopouzdanje i onda mi tako nešto kažeš..

    :yikes: :lol:

    Mislim, niš mi nije skrivio i zbilja bi jadno bilo da ga na stanici zvekne nepoznat čovjek koji mu može biti tata, ali priznajem da mi je koja "odgojna" pala na pamet. :zip:
  • Jaro
    7.5k
    a svaka cast i njoj kad stoji uz ovog s "fragilnim samopouzdanjem"
  • xavier
    12.1k


    Nisi ga trebao zveknuti, ali mogao si mu preporučiti svoju (ujedno i moju) frizuru i garantirano ga neće mučiti ispucani vrhovi :sweat:
  • Neki tip
    21.3k
    svaka cast i njoj kad stoji uz ovog s "fragilnim samopouzdanjem"Jaro

    Upravo to i ciljam.. mislim, svakakvih je tipova uvijek bilo, ali nema jebene šanse da bi lik poput ovog prije dvajst ili trideset godina imao curu. :lol:
  • serbus
    4.2k


    Upitan je i dečko a kamoli da bi imao curu :) :)
  • Neki tip
    21.3k
    Nisi ga trebao zveknuti, ali mogao si mu preporučiti svoju (ujedno i moju) frizuru i garantirano ga neće mučiti ispucani vrhovi :sweat:xavier

    Hehehe, ma zamisli tek onda samopuzdanja kojim bi prštao..
  • maddaddam
    2.9k
    Nisam našao temu za kup, pa stavljam tu:

    v82xd16nz7k473yq.jpeg

    Cveta ljubav između uvik kontra hns i hns :heart:
    Trenutno su u pozi 69
  • db-izbjeglica
    15.5k
    pa sama dodjela domaćinstva splitu je bila mimo svih protokola i procedura, zašto bi s kartama bilo drugačije?

    međutim. svejedno...rijeka će im uzeti kup taman da im samo 500 karata daju i stave armadu u kavez...
  • Infinity
    16.5k
    Nakon sto su objavljeni sektori koji idu Hajduku bilo je jasno sto je cilj. Zao mi je samo sto ovih iz Rijeke nema toliko da kupuju sektore za neutralne navijace koji se nalaze izmedju sektora za tovare, pa da kupuju i sjever na kraju i da na utakmici izbije totalni haos, jer je HNS ovakvom organizacijom to itekako zasluzio.

    A tovari k'o tovari, njih cak muci sto godisnja ne vrijedi za tu utakmicu. Navijat cu za Rijeku zivotom.
  • reziser
    6.8k
    Navijat cu za Rijeku zivotom.Infinity

    i sutra i u finalu kupa
  • Nino Bule
    13.9k
    Najljepsa ovosezonska ljubavna prica je hns i hajduk, drago mi je da su se izmirili i da se ovako lijepo slazu.
  • Infinity
    16.5k
    i sutra i u finalu kupareziser

    Sutra ipak malo vise :grin:
  • BBB Sibenik
    4.4k
    Sve izgubili dabogda
  • Frodo
    65
    Ima netko više informacija o ovome?

    g9rx5gxtglrqqhvl.jpeg
  • maddaddam
    2.9k
    Najljepsa ovosezonska ljubavna prica je hns i hajduk, drago mi je da su se izmirili i da se ovako lijepo slazu.Nino Bule

    whatsapp-image-2022-05-07-at-12-54-52.jpeg

    Kontra mraku, kontra sili - kustic i njegovi debili.

    Ovo gore se desilo nakon sluzbene objave na hns stranici:

    Sve ulaznice za finale Hrvatskog nogometnog kupa između Rijeke i Hajduka 26. svibnja u Splitu, koje su bile dostupne u javnoj prodaji, kao i one iz kvote Hajduka, rasprodane su.

    Dakle imamo finale u kojem igraju HNK Rijeka (nominalno kao domacin na poljudu :roll: ), KNOVJ Hajduk i FK torcida, gdje svatko dobije svoj kontigent ulaznica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.