• Eduardo
    20.3k
    Mogao bi on ostati do Katara. A i ozljeda je sigurno smanjila interes klubova.SAS1987

    Nije on bio toliko dugo van terena da bi se za njim izgubila "potražnja" na tržištu. Veći dio sezone bio je tu, gotovo u svim najjačim utakmicama. Potencijalni kupac jako dobro zna šta kupuje i kakav je Ivanušec igrač i kakav potencijal ima. Svako tko ga ima na piku pokušat će ga dobit na ljeto iz više razloga, a dva osnovna su što se roster momčadi uglavnom slaže na ljeto i cijena će mu sigurno biti manja nego nakon SP-a.


    Kao što je rekao negdje u postovima iznad, potencijalni dolaskom Drmića naša napadačka linija ispunjena je teškašima. Ne vidim da će bilo tko od navedene četvorke završiti na klupi. Zato mislim da bi se formacija mogla prilagoditi prema ofenzivnoj liniji.
  • Nino Bule
    13.8k
    Ma petko otpada, ili transfer ili klupa dok ne pokaze igrama da zasluzuje prvu postavu.
  • blue heart 72
    1.7k
    Mandžo i Petko ne mogu apsolutno nikako u istu rečenicu. Imao je i Mandžo svoje bisere, ali ovo kaj pruža Petko već ohoho vremena, nema apsolutno nikakve veze sa ozbiljnim shvaćanjem nogometa. Njega se jednostavno predugo čeka, ja sam već davno napisao da ga ne bi toliko čekao. Četiri - pet tekmi sa njim na tribinu, ni na klupu ga ne bi stavio. Samo šok terapija, ali pošto su nama na klupi sjedili beskičmenjaci Krki i sada K(l)opp, koga čudi ovakav razvoj situacije?
  • maddaddam
    2.9k
    Ne sjećam se Mandžine tekme koju je birao. Od njega si uvijek znao što ćeš dobiti. Pritisak na cijelom terenu, trud, zalaganje. Nekad ga nije išlo, ali ne bih se složio da je tek u Wolfsburgu postao igrač. Imao je vrhunskih partija kod nas.
  • Baneki
    745
    Ja se još uvijek nadam starom Perkoviću, možda ga novi trener razdrma.
  • Neki tip
    21.3k
    Nekad ga nije išlo, ali ne bih se složio da je tek u Wolfsburgu postao igrač.maddaddam

    Sto ljudi, sto sjećanja pa nisam htio tvrditi, ali ni ja ne pamtim njegovu kurcobolju. Mandžo je jedan od par igrača za koje sam "oduvijek" mislio da će sigurno uspjeti, upravo zato što je uvijek grizao.
  • dinamo vitez
    319
    Ne pamtite dobro, doslovce more puta su ga mediji razapinjali, isto je kao i Petković često malo golova davao za glavnog napadača, a najžešće je bilo 2010. pred sam odlazak, kad ga je i Vrhovni Vođa dobro oprao:

    https://www.vecernji.hr/sport/mamic-proklinjem-dan-kad-sam-upoznao-mandzukica-122581

    Edit: Da se razumijemo, meni je jedan od dražih igrača bio. Ni Petković mi nije mrzak nipošto, ali mora popravit formu.
  • Zagi
    7.7k
    Baš, sto ljudi, sto sječanja.
    Nije uvijek grizao,. pa Soldo je dobio pedalu jer ga je par utakmica potjerao na tribinu upravo radi zalaganja.
    Tadić je uvijek grizao ali realizacija mu je bila tu negdje sa Gojakom. Šteta, bio mi je drag igrač.
  • maddaddam
    2.9k
    Soldo je dobio pedalu jer ga je par utakmica potjerao na tribinu upravo radi zalaganja.Zagi

  • Zagi
    7.7k
    Dugo je prošlo, a ja nemam neku posebnu memoriju ali sjećam se brojnih trzavica sa našmrkanom braćom. Jedna od kojih je bila oko Mandže.

    Tada sam tvrdio da sa takvom glavom, nikad neće uspjeti u nogometu. Baš me zanima kako je došlo do transformacije.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    sumnjam da će Petković ići negdje...Eduardo


    Stvarno ne vidim realnu mogućnost da u ovom trenutku bilo koji klub otkupi petkovićev ugovor i da mu čak i približnu plaću ovoj koju ima u dinamu.

    Čovjek godinu dana nije odigrao praktički ništa.
  • Eduardo
    20.3k
    Ne pamtite dobro, doslovce more puta su ga mediji razapinjali, isto je kao i Petković često malo golova davao za glavnog napadačadinamo vitez

    Mandžo je u tri sezone zabio 63 gola za Dinamo, nije to baš malo. Od toga koliko iz penala (pitam ozbiljno, bez sarkazma)? Nula?

    Petković u svojoj četvrtoj sezoni ima 49 golova od čega 23 s 11 metara.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Kolko Mandžo asista a koliko Bruno? Ima to negdje?
  • marcio amoroso
    36.6k
    Za Petka sigurno ima interesa. Čovjek je hrvatski reprezentativac, ima solidne ili čak vrlo dobre ocjene i neloše brojke godinama. Neće se otimati Barca i Real za njega, ali neki Krasnodar koji je uostalom već bio poslao ponudu za njega ili klub slične kvalitete je itekako realan.

    Petko nije no name. Ima on itekako ime na nogometnoj mapi.
  • xavier
    12.1k
    pa Soldo je dobio pedalu jer ga je par utakmica potjerao na tribinu upravo radi zalaganja.Zagi

    Soldo dobio pedalu? Jedan od rijetkih koji je sam dao otkaz i to u trenutku kad je osvojio naslov prvaka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions