• Eduardo
    20.3k
    Ako je Drmić gotova stvar onda bi napadačka linija mogla izgledati prilično zanimljivo. Ivanušec 90% igra svoju zadnju sezonu u Dinamu, sumnjam da će Petković ići negdje... Slijedi li nam možda povratak u 4-2-3-1?

    Drmić u špicu, Orša lijevo, Emreli desno i Petko na polušpicu? Jedan od dvojice Andrić/Jurić odlazi. Pretpostavljam da bi ti mogao biti Jurić, a Andrić ostaje kao neka treća ili četvrta opcija u napadu.
  • SAS1987
    14.7k
    Ivanušec 90% igra svoju zadnju sezonu u DinamuEduardo

    Mogao bi on ostati do Katara. A i ozljeda je sigurno smanjila interes klubova.
  • xyz
    840
    Petkovića se mora riješiti ovo ljeto. On je štetočina za momčad sa svojim nezalaganjem... Ja bih Baturinu počeo stavljati na polušpicu.
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Ivanušec 90% igra svoju zadnju sezonu u DinamuEduardo

    Neznam, mislim da bi mogao ostati jer ce klubovi htjet manje platit za njega
  • Maki17
    218
    Da Petko na polušpici je čista fantazija. To ne prolazi ni protiv dragovoljca
  • marcio amoroso
    36.6k
    Dinamo od prije nekoliko godina bi sigurno prodao i Ivanušeca i Šutala. Mene osobno ne bi iznenadilo da ostanu obojica do SP. Napad se treba prorijediti, i treba krenuti od najlošijih. Po meni se kao prvo treba riješiti Čopa, pa onda Kulenovića. Kada se njih riješi onda možemo o Andriću, Petku i Juriću.

    Ja sam svoje mišljenje rekao davno, a to je da bi od postojećih napadačkih opcija ostavio samo Emrelija i Jurića. Ne računam tu krilne igrače, tu bi ostavio još Oršu i Špikića.
  • SAS1987
    14.7k
    Tko jos ima volje prije svake utakmice razmišljati ak se Petku danas da igrati ili ne? Nek ide negdje gdje ce biti motiviraniji.
  • dinamo vitez
    319
    Sa Mandžom je isto bio problem motiviranosti, ali kako kaže Bjelica za Petkovića, to je 'tip igrača oko kojeg se vrijedi potruditi'. Problem je što Dinamo nema trenera koji iz njega može izvući sto posto. Pogotovo ako dođe Drmić, još jedan 'teškaš' u napadu kojeg vrijedi uklopiti.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Sumnjam da bude Ivanušec otišao na ljeto. Prije će Oršić nego on. A Petkovića ne znam tko će sad kupiti. Sve se prati, nitko nije lud da plati igrača kojem se neda.
  • SAS1987
    14.7k
    Sa Mandžom je isto bio problem motiviranostidinamo vitez

    Pratim Dinamo 20+ godina i mislim da nitko na terenu nije pokazao takvu kurcobolju.
  • xavier
    12.1k
    Sa Mandžom je isto bio problem motiviranostdinamo vitez

    Mandžo i Petko nemaju veze jedan s drugim. Mandžo je uvijek imao i viška energije koju je trebalo kanalizirati u pravom smjeru. Petko je čista suprotnost. Njemu se većinu vremena ništa ne da.
  • dinamo vitez
    319
    Ma ista stvar, Mandžu su 2+ godine prozivali da bira utakmice, brzo zaboravljamo sad kad je otišao kao legenda, tek je u Wolfsburgu postao ozbiljan igrač.. uz Petkovića bih izdvojio i Sammira kao apsolutni broj jedan, frajer i danas u intervjuima nema nimalo respekta, bez po muke govori kako je pio i igrao godinama bez da mu je itko išta smio.
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Bas sam nedavno bio gledao slavlje poslije Tottenhama u svlacionici i odjednom se Petko dize i dere "TKO NE IDE SAMNOM VECERAS VAN - PICKA"
  • SAS1987
    14.7k
    Mandžu su 2+ godine prozivali da bira utakmicedinamo vitez

    Petko ih više niti ne bira. Uz to je HNL tada bio predosadna liga gdje je dinamo u prosjeku pobjeđivao 4, 5 golova razlike.
  • jp23
    2.6k
    Ima li neka utakmica ove sezone u kojoj je Petković igrao odlično i gdje nije bila vidna kurcobolja?

    Najbolja utakmica po učinku (ili ispravnije rečeno po ocjeni) je protiv Genka gdje je zabio 2 penala. U istoj toj utakmici je bio vidno najgori igrač na terenu (od naših) uz iznimku ta 2 penala...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions