• Infinity
    16.4k
    Vidovic je s 13 otisao u Bayern koji ga je zelio i ranije. Mislis da bi njegovi roditelji njega poslali iz Augsburga u Dinamo pored Bayerna? Naravno da je za razvoj nekad bolje otici u neki slabiji klub, al imao je to i u Augsburgu.

    Jos je tu jako puno nenogometnih problema. Roditeljima nije jednostavno poslati dijete od 13 godina u drugu drzavu. Morali bi se s tim dijetom preseliti u Hrvatsku iz koje su vjerojatno i sami pobjegli ili su to napravili njihovi roditelji. Lako je nama zaludjenicima Dinamom misliti da svi zele u Dinamo, ali ne zele. Pogotovo ne zele ovi koji su u Njemackoj. Ti roditelji i dalje trebaju od necega zivjeti, a da su to imali u Hrvatskoj ne bi otisli vani.
  • SAS1987
    14.7k
    Vjerovatno ih se scoutira i uzelo se neke u proslosti (Ćorić, Kovacic) ali je jako tesko uzeti nekog top talenta iz recimo Bayerna, Basela itd.

    Edit: infinity sve objasnio :smile:
  • Fanboy
    2.6k


    Pa ja ne govorim da je lagano, ali postoje 1000 djece koja konstantno u mlađim kategorijama prelaze u "jake"klubove gdje nemaju nikakve poveznice...Možda je 13 godina premlado, nekad je u toj dobi teško prepoznati pravi talent jer se igrači još fizički razvijaju i stasaju. No, kasnije nakon 15-te godine su prelasci česti, a realno u velikom klubu se jako teško probiti u prvu momčad. Dinamo ima povijest razvoja velikih i poznatih igrača, sigurna smo zemlja, dečki najčešće govore jezik bez problema i sve te zemlje od Austrije, Njemačke, Švicarske nisu toliko udaljene vožnjom od Hrvatske, da pače iz Austrije su tu jako brzo...
    Na kraju jedan Olmo je jedna lijepa pozitivna priča, siguran sam da ni njemu, a bome ni roditeljima nije bilo lagano. No, dečko je postao legenda, sjajno se uklopio i stvarno zavolio Dinamo i Hrvatsku općenito, a postao je svjetska klasa igrača. Put profi nogometaša nije lagan, no gleda se na kraju ono što postigneš, a prvi koraci su svugdje teški...
  • superhik
    11.1k
    Jakirevićev intervju za Germanijak.
    Zaključke možete donijeti sami.
  • miro
    4.4k
    nisam gledao Jakirove utakmice, jel on isto "beton iza, a naprijed što bude" trener?
  • Captain America
    17.7k
    Ako da 4, 5, 6 golova po utakmici nije baš naprijed što bude. Ima ovdje ljudi s daleko boljim uvidom u bh nogomet, al sigurno nije ziheraš ko Kopić.
  • Armagedon13
    959
    Po SN traži se novi trener osim domaćih snaga navodno se raspitujemo za Petkovića,ali on nije zainteresiran za povratak na "balkan".
  • og1986
    2.9k
    Pa onda je dobro kaj mi nismo na Balkanu
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Što je najgore, mislim da bi bilo lakše dovest nekog stranog trenera istog renomea nego "naše" trenere koji imaju iskustva rada vani (čast iznimkama) To je neki naš mentalitet valjda...
  • marcio amoroso
    36.6k
    Traže Petkovića, a potpiše Zekić.
    Traže Ojedu, a potpiše Menalo.

    Uvijek iste fore.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Po SN traži se novi trener osim domaćih snaga navodno se raspitujemo za Petkovića,ali on nije zainteresiran za povratak na "balkan".Armagedon13

    Onda vodi domaće plus Osijek, Varaždin, Koprivnica…
  • Infinity
    16.4k
    Ista stvar s igracima. Nase lutkice bi radije u Anderlecht nego u Dinamo, a s druge strane dovedes nekog Soudanija, Cufrea, Sigalija, pa i Olma koji sa 16 dodje u Dinamo za razliku od nekih. I napravit ce bolju karijeru od tih nekih, pa i ovi poput Soudanija, Cufrea ili Sigalija imaju na kraju bolje karijere od mnogih koji su bjezali od Dinama.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Vrlo vjerojatno, da.. mi ne cijenimo svoje ime dovoljno
  • Captain America
    17.7k
    Ako mu je mrzak Balkan i Liga prvaka (iako kulturološki Zagreb jedino može pod srednju Europu al to je već offtopic), eto mu Bordeauxa i sličnih gdje će uvijek bit stranac i borit se za opstanak. Da sam SD više ga ne bi zvao pa makar bio stručnjak poput Kloppa.
  • Armagedon13
    959
    Petković je po svim parametrima "stranac"(jedino zna jezik),pa ako su razmišljali o njemu onda mogu i o nekom portugalcu, talijanu ...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions