• Mr Anderson
    8.2k
    Ne čudi me da Petković tako razmišlja. Stvorio si je već neku reputaciju u ligama petice. Ali pomalo, možda kalkulira. Ako mu ne dođe prava ponuda mogao bi on ipak u Dinamo.
  • De Oliveira
    1.1k
    Hrvat nikada ne moze biti stranac ili "stranac".
  • Armagedon13
    959
    Mislio sam u stručnom smislu,kao i Kovač,čovjek je cijeli svoj radni vijek vani.Razmišlja kao "stranac",radne navike,disciplina,...
  • Dautbegović1
    92
    Po Lesičkom je Sergej gotova stvar,od ljeta
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Sto god vi mislili, ja mislim da se tu Kopica jos nesto pita. Ako pokaze muda i izdominira kasnije (vidjelo se da moze, zadnjih 15min protiv rijeke) mislim da ostaje
  • marcio amoroso
    36.6k
    Sto god vi mislili, ja mislim da se tu Kopica jos nesto pita. Ako pokaze muda i izdominira kasnije (vidjelo se da moze, zadnjih 15min protiv rijeke) mislim da ostajeImamo Dinamo

    Pa po medijima Kopić sam neće dalje.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Ja još uvijek tvrdim da nije do Kopića to bilo već je bilo do Tomića. To što je on ubacio 4 ofenzivcs bilo bi za k....da je Drmić ono zabio.
  • Ali
    2.2k
    Ja vec dugo drvim po Kovacu, pa me tu na forumu izvrijedja ekipa u stilu sto ne pep i slicni...
    Ali zbilja pa mi smo realno u top 30 ekipa europe. I u pravilu igramo u jednoj kalendarskoj godini barem 10tak utakmica protiv ekipa iz top 15 europe.
    Sad kad se maknu rusi jos se vise penjemo gore.

    Naravno uz neki stvarni pocetak radova na stadionu imali bi i tu dokaz ozbiljnosti kluba. Sa druge strane imas odlicnu skolu nogometa iz koje cesto iskacu izvrsni igraci, a Kovac voli raditi sa javnosti nepoznatim mladim igracima. Dodatno ovo sto je prije dan dva netko spominjao bazen hrvata mladih rodjenih izvan RH, pa di ces bolje ako roditelje pozoce jesan od brace Kovac u plavi salon i objasni im sto su njihove zelje, tesko da bi ti isti odrhvali se tom uvjerenju, pogotovo ovi sa germanskog podrucja kojih i ima najvise. A to bi istovremeno bio i nela vrsta inkubatora za repku.

    A samom Kovacu bi kada bi dobio ovlasti engleskog managera to bio i izazov. Sigurno bi imao vise teskih utakmica nego sa hertom ili neki turci ... Bitno je samo imati strpljenja i zacrtati petogodisnji plan i vjerujem da bi i Kovaci i mi profitirali.

    Financije isto nebi trebale za njega biti upitne, isto je netko pobrojao sav balast kojeg se dinamo treba rijesiti (andric, cop, juric...) to bi nova metla izvrsno odradila.

    Nazalost ove opcije koje se spominju (Jakirovic, Zekic, Tomic...), nemaju iskustvo i kvalitetu za Dinamo Neki od njih su dobri treneri ali nisu dugorocno rjesenje za nas, pa ni Petkovic nije dugorocno rjesenje jer on ima traumacino iskustvo sa "ovih prostora" i kao Hrvat je morao izbjeci iz sarajeva i ne pada mu na pamet se vracati i zivjeti tu na 300km... a Kovaci su tu Zg zivjeli i nemaju bas losa iskustva i tu se osjecaju ugodno sa svojim obiteljima.

    Isto jos jedna sitnica koja nije vjerovatno u trenutnoj situaciji nebitna je da su zoran i robert kumovi pa bi se i tu mogao postici neki dogovor oko ovlasti nemijesanja i slicno.

    Ovi experimenti sa trenerima "naucnicima" su vrlo vrlo opasni i jos za kraj, treneri nisu igraci pa sa uzmes mladog i neiskusnog i onda osvoji titulu i prodad ga van za veliku lovu... A vec i vrapci znaju da vrhunski trener kosta, ali dugorocno se isplati...
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    m4slnkto1i3b5axd.jpg
    sytojo6jkjn5fsro.jpg

    "Vrhunski trener kosta", ali mozda ipak malo previse. Za usporedbu, mislim da je Neno imao 1.4 mil. €. Trener nebi smio biti placen vise od 2-2.5 u najboljem slucaju.
  • Captain America
    17.7k
    Sve ovo stoji, al Niko je osigurao egzistenciju. I Bjelica je imo masne ponude iz vana pa mu nije ni na kraj pameti otić.
  • SAS1987
    14.7k
    I Bjelica je imo masne ponudeCaptain America

    Koje? Mislim na europske klubove. Ocito je da nije imao pravih ponuda pa je zato prihvatio Osijek. Pričalo se o Feneru pa se na kraju nisu odlucili za Bjelicu.
  • Jaro
    7.4k
    Pa 5 milja se htjelo potrosit za nepoznatog argentinca, 10 se potrosilo za rezerve rezervi prosle godine...
    Los, jeftin trener je izgubio ulazak u LP i nagradu od tamo, pala je cijena igracima, na kraju, i prvenstvo je jos pod upitnikom. 4 milje za trenera klubu s proracunom koji ima dinamo nije puno, naravno ak imas plan i program i trener je pravi...
    A mislim, da bi se s Kovacima dalo i pregovarat...
    Al to je sve utopija ne zbig love nego zbog nacina kak se klub vodi i kak se treneri biraju...
  • Captain America
    17.7k
    Jel nije bilo govora o Poljskoj (repki)? Fener je propao jer su mu htjeli dio stožera izabrat za što Bjelica nije htio ni čut. Nedavno se i Kina spominjala (sigurno najveći ugovor dosad bi imao tamo) pa je odbio. Trenerima nije sve u lovi, a Kovač mora mislit malo i na vlastitu reputaciju i kako se rasplela priča u zadnja 2 kluba. Prate svi europski klubovi što se događalo i uzet će to u obzir. On sad ima reputaciju Contea kojeg zoveš kad si očajan za kratkotrajan rezultat. Ovdje bi bio alfa i omega i najveća zvijezda u ligi, vodio konkurentan Dinamo u LP i bio na domaćem terenu.
  • SAS1987
    14.7k
    za poljsku nisam znao. Samo želim kazati da je klubova poput Dinama lakse pronaci boljeg trenera od Bjelice nego Bjelici boljim klub od Dinama.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Bjelici je Dinamo najveći klub kojeg je vodio. To će i ostati. Siguran sam u to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions