• Mali dioničar
    15.3k
    On sad ima reputaciju Contea kojeg zoveš kad si očajan za kratkotrajan rezultat.Captain America

    Conte ima osvojenu Serie B (Bari), 4 Serie A (Juventus 3 i Inter), Premier league (Chelsea) i FA Cup (Chelsea).

    Zbilja trener za kratkotrajan rezultat. Nešto poput Toplaka.
  • Infinity
    16.4k
    Niko je osigurao egzistencijuCaptain America

    Kovac meni djeluje kao covjek kojeg boli k* za egzistenciju. Ne zato sto mu nije cilj ostvariti ju, nego zato sto ima ambicije. Pa i Guardiola je osigurao egzistenciju.

    Da je Kovac rodjen u Zagrebu, odrastao u Zagrebu, pa igrao u Dinamu do neke 25. godine, rekao bih da mu nesto znaci da dodje kuci nakon sto je digao kes. Kovac nakon osigurane egzistencije moze imati samo zelju da preuzme Herthu. Covjek rodjen i odrastao u Berlinu. Koji k* su njemu Dinamo i Zagreb? Budimo realni malo. U Dinamo ce doci ako se Dinamo uklopi u njegove planove i ako dobije dovoljno love.

    Ne zelim reci da sansa ne postoji, ali da imamo neke olakotne okolnosti? Nemamo.
  • xavier
    12.1k
    I u pravilu igramo u jednoj kalendarskoj godini barem 10tak utakmica protiv ekipa iz top 15 europe.Ali

    Daj mi molim te objasni ovo jer nikako ne mogu shvatiti kako mi u godinu dana igramo "bar 10 utakmica protiv top 15 klubova".

    Koje su to utakmice točno? City, vjerojatno Atalanta, Sevilla, Villarreal i Tottenham. Benfica teško, ali ajmo staviti i nju...i to je zadnjih 5 godina zajedno, a ti kažeš 10 godišnje.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Možda je mislio iz top 15 liga europe :wink:
  • Captain America
    17.7k
    Zbilja trener za kratkotrajan rezultat.Mali dioničar

    Ajmo pogledat zadnje angažmane. Abramovič ga je angažirao nakon Moua, uzeo je prvenstvo odmah i letio sezonu nakon jer nije osigurao ni LP. Trebao je doć u Real nakon Lo5eguia, igrači su otišli kod Pereza i rekli da će ga bušit jer imaju informacije što se događalo u Chelseau i da to neće funkcionirat. Trebo je još ljetos preuzet Tottenham pa ga je preuzeo usred sezone kad Levy nije imao nikakvu ideju kog dovest za trenera. Tottenham je digao, vidit ćemo do kad će to trajat.
  • Infinity
    16.4k
    Dinamov osvrtnik pise da ima informacije da je Jakirovic rijesena stvar. Znaci mozemo ga prekriziti s liste potencijalnih trenera :rofl:
  • Crusades1986
    12.5k
    Rađe nek Kopić ostane onda :roll:
  • Infinity
    16.4k
    I ja kazem, al evo ovaj me sad utjesio. Sve njegove informacije su do sad bile pogresne pa vjerujem da je i ova :rofl:
  • flexXy
    2.3k
    Cekamo na ljeto Jakira i Wijnalduma
  • Ali
    2.2k

    Ok, 6 utakmica u 2021, ( tot 2x, whu 2x, villa 2x)
    U 2019 8 (mci 2x, atal 2x, shak 2x, benf 2x), krasnodar, cska , plzen nisu taj rank ali su znali otkidad bodove top ekipama
    2020 je zbog korone bila malo poremecena pa neznam tocno..

    E sad jesu li trenutno u top 15 po Uefal listi manje bitno mjesto gore dolje, ali to su sada mahom 1/4 ili polufinalisti cl ili el ... dakle top europske ekipe.

    Ako pojacamo stozer sa ovih 6 ili 8 , bez problema dodjemo do 10+ utakmica jer se pokazalo da imamo potencijal.

    Takve utakmice nema niti jedan bundesligas ili iz turske ekipa koja se trenutno spominje u kontekstu moguceg odlaska Kovaca kod njih...
  • SAS1987
    14.7k
    Takve utakmice nema niti jedan bundesligas ili iz turske ekipa koja se trenutno spominje u kontekstu moguceg odlaska Kovaca kod njihAli

    Vjerujem da imaju sve te ekipe veći budget od Dinama i nemaju imperativ prodaje najboljih igraca.
  • Neki tip
    21.3k
    Zašto ambiciju zaustavljamo na Kovaču i 4 milje eura plaće..

    Pa dodaš još samo toliko i imaš top trenera! Kovač je ipak razina dvije ispod.

    Klopp ima ugovor do 2024. Rekao je da ga neće produžavati. Znam, reći ćete da će red zainteresiranih biti dugačak, ali to je zato što su vam ambicije skromne, a vjera preslaba.

    Treba pokušati. Ja sam uvjeren da se on već pomalo i zasitio pritiska osvajanja PL i LP.

    On je obiteljski čovjek, kaj bi mu falilo u gradu ljepšem i opuštenijem od Liverpoola, u klubu koji naslove osvaja redovno. A onda mozemo ciljati na osvajanje Europske lige. Klopp, čini mi se, to ni nema u svojoj vitrini.

    A i bbb shop i dinamov imaju dobre šilterice, ako je baš potreban jezičac na vagi.
  • superhik
    11.1k
    Svetice > AXA Training Centre
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions