• deda
    32.7k
    Želio je on i u siječnju, ali ga Godoy nije dao, kao što ga sad neće dati ispod 10 milja
  • LovroZG
    1.3k
    Ak je stvarno tolko dobar, moglo bi se razmilist i o tih deset milja.
  • deda
    32.7k
    Ma nema Dinamo što plaćat igrače preko 4-5 milja. I to je veliki rizik.
  • Infinity
    16.4k
    Ja bi radije uzeo Pavona besplatno, ako bi htio doci. U svakom slucaju negdje ide, jer ne zeli produziti ugovor. Trenutno ima 1.2m eura godisnje.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Jako teško je naći ofenzivnog igrača koji nešto garantira. Takvi su jako jako skupi i nama nažalost nedostupni. Pavon je dobra ideja, ali vjerojatno bar još 20 klubova na svijetu to smatra. U svakom slučaju nam treba svježe krvi naprijed i nemamo puno vremena da ju nađemo i dovedemo.
  • Captain America
    17.7k
    Mi moramo i o Svjetskom razmišljati. Pojačanja se u ofenzivi moraju dovest jer ostat ćemo bez Orše i Livija za Svjetsko sigurno, a lako moguće Šutala, Ivanušeca (ne vjerujem da će ić sad iz Dinama) i Petka. Zimski dio sezone će krenut negdje oko 20.1., pitanje je kakve će se pripreme uopće moći odradit i u kakvom će stanju bit gore navedeni povratnici sa Svjetskog. Prošlo ljeto i jesen bi svima trebala bit opomena.
  • xyz
    840
    Kamo sreće da Petko odlazi ovo ljeto. Mislim da bi puno dobili time...
  • Armagedon13
    959
    Ojeda=Oršić , ne možeš kupiti igrača ako ga klub ne pušta.Treba tražiti dalje,ima igrača
  • Nousername
    664
    Zasto mi samo razmisljamo o prodaji Orse,Livija,Sutala?Ja se bas nadam da ce svi od njih ostati i zaigrati ligu prvaka iduce sezone.
  • deda
    32.7k
    Mi ne razmišljamo, mi znamo da godišmje moraš utržit bar 20 milja od prodaje igraca za ovakvu razinu proracuna.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Nevistić
    Moharrami
    Stojanović
    Lauritsen
    Perić
    Čabraja
    Burton
    Gojak
    Ivanušec
    Petković
    Menalo
    Ćuže
    Kulenović
    Andrić
    Čop

    Tu treba tražiti tih 20 milijuna. Kad bi svi otišli bilo bi dovoljno da pokrijemo budžet sa tih 20, a da sa ostatkom osjetno pojačamo momčad.
  • Krizy
    43.6k
    Sumnjam da će za Ojedu dobiti baš toliko a imat će još godinu i pol dug ugovor na ljeto.
    Kako god, preko onih 6 milijuna ne bih ni išao, gotovo sigurno propuštena šansa, jedino ako je čovjek od riječi (rijetka pojava u današnjem nogometu, ali Soudani je recimo bio takav, pa odbio bolje ponude jer je obećao potpisati za nas).
  • Infinity
    16.4k
    Treba uzeti u obzir da je Ojeda igrac Godoya, a ne Boce. Koliko vrijedi Ivanusec u Dinamu, a koliko u Gorici? Nemaju svi jednaku prodajnu moc. Godoy je najvise para do sad dobio za Carusa koji se pokazao kao promasaj. Udinese ga platio cetiri milijuna eura.

    Godoya moze zeljeti Real, al nema sanse da za njega netko iskrca neku vrtoglavu cifru. Ja mislim da ce oni popusit. On na kraju nece doci u Dinamo, a negdje ce otici za 3 milijuna. Nas su zeznuli, vjerojatno ce opet pokusat isto s drugim klubovima, a kasnije ce na koljenima traziti da ga netko uzme. Ljudi nemaju dovoljno iskustva, mali su klub i zeznut ce sami sebe. Preveslat ce ih netko.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Zna li netko mogu li se jos potpisati igraci iz Rusije i Ukrajine? Dovbyk nije otisao nigdje koliko vidim a s obzirom da je Jovicevic trener tamo moglo ga se na posudbu uzet do kraja sezone sigurno pa mozda i dogovorit nesto za kasnije.
  • Fanboy
    2.6k
    A zašto se Dinamo ne orjentira na talentirane mlade igrače(Hrvate) rođene u inozemstvu ?
    Samo zadnjih par godina je iskočila hrpa igrača, od Pongračića, Stanišića, Sučića, Oroza, Vidovića, Pašalića , Ljubičića itd. Na kraju Kovačić, Rakitić, Petrić, Klasnić, braća Kovač, Šimunić su sve igrači koji su došli iz inozemstva...

    Evo recimo, Igor Matanović, 19 godina( igrao za hrv i nje selekcije)...Igrač 194cm visok centarfor
    https://www.transfermarkt.com/igor-matanovic/profil/spieler/605268

    Stoper Dominik Oroz 21 god. igra za nizozemski Vitesse
    https://www.transfermarkt.com/dominik-oroz/profil/spieler/353559

    A ima more drugih, zamislite da je Dinamo doveo Vidovića ili možda Sučića ? Tu treba pojačati rad i tražiti pojačanja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions