• marcio amoroso
    32.5k

    Vidi, vrlo dobro znaš da si tu nismo svi svoji. Dosta dečki je došlo novih i nepotrebno ih je spuštati na ovaj način. Znam vrlo dobro da itekako znaš argumentirati svoje mišljenje. Onaj izbrisani post nije ništa drugo nego trolanje.

    Ako su do prije godinu dana neki od “najboljih od nas” navijali protiv Dinama i to je bilo normalno, onda je puno više normalno da netko misli da je neki portal tovarski nastrojen.

    Nemoj se ljutiti, ali ćemo sigurno od sada svaki trolersko nastrojen post brisati pa makar bio i od nekog moderatora.
  • Neki tip
    19.4k
    @marcio amoroso U redu, primljeno na znanje, preformulirat ću.

    Nije ništa čudno u tome da netko neki portal vidi "tovarski nastrojenim". To je za neke činjenica, nije to jako teško ni dokazati. Puno je i drugih činjenica o Hajduku, njegovim navijacima, a osobito o medijima, koje nam taj klub i podržavateljsku mu mašineriju (na tribinama i za laptopima) čini dalekim, suprotnim, omraženim.

    Međutim, kao što sam više puta pisao kad mi se o tome pisati da, nervira me naše histeriziranje, naša uplašenost, naše cendranje, naše hlađenje juhe ventilatorom. Naprosto mi već neko vrijeme to nabrijavanje ne djeluje kao probuđeno rivalstvo (što je dobrodošlo), nego kao pretjerano i forsirano plakanje za svaku pizdariju. Da ne kažem kmečanje.

    Meni se čini da je to nepotrebno, promašeno, malo smiješno, a malo tužno, a nekome drugom nije i smatra da se trebamo protiv tih "medijskohaenesovskopolitičkih" nepravdi boriti i ukazivati na njih. Meni tada djeluje kao da smo tovari u proteklih 15 godina, a nekome da se tako štiti svoj klub. I to je sve legitimno.

    Različiti smo ljudi na ovom forumu i Bogu hvala da je tako.

    Ali kako netko ima potrebu "štititi klub", tako ja imam potrebu reći da mome klubu ne treba ta vrsta zaštite. Da je moj klub znao i previše biti "zaštićen" i da ja nestanak te zaštite ne smatram problemom. Dapače. Stvar percepcije, po definiciji subjektivne.

    Jebiga, ljubavi ima raznih i na razne načine se voli. Oko toga se sigurno slažemo.
  • Neki tip
    19.4k
    Nastavno na prethodni post..

    Uvažavam da mogu, pogotovo s novima, na drugačiji način.

    Pa evo, kad ironija ne prolazi, idemo drugačije:

    nevjerovatno kako ološ odmah reagira kad je u pitanju netko , ko bi kao trebao kod nas .Nije prvi puta , taj net.hr je leglo tovara.Chuck Norris

    Možeš li objasniti što je problematično u tekstu koji si linkao? Znaš li da nije istina to što piše? Na koji način misliš da Dinamu ili nama šteti nekakva banalna činjenica (a demantiraj ako nije činjenica) o tome za koga je navijao stari Ljubičić?

    Znas li da na forumu ima ljudi čije su tate navijali za Hajduk pa i Zvezdu? Meni je to pobjeda Dinama. Shvatili ljudi šta valja.

    Kako obično navođenje nekakvog fakta koji pritom donosi klik više (a što mu je posao) čini autora ološem? Nemam pojma, možda je i ološ, samo to ne vidim iz ovog teksta.

    Koji, uostalom, ne bih ni vidio da ga nisi linkao. Jer baš nikad ne čitam net.hr . :) Pridonio si, eto, kojem kliku više. :)
  • Chuck Norris
    10


    gojak po kvaliteti .. kojoj kvaliteti ? No , ok , imaš svoje mišljenje ja svoje..
  • Chuck Norris
    10
    tip sa zapada ... samo da ti odgovorim. Ološ , nisam mislio na autora nego ukupno .. pod tim ološ - tu smatram 90% kvazinovinara koji pišu o nogometu danasu.
    Na tom net.hr sam pročitao najviše bljuvotinja , sarkazma i laži o našem klubu..i ne vjerujem ti da ne čitaš spomenuti portal.. čak štoviše jako si se osjetio pogođen .. i j. mi se za tvoje mišljenje.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Gojak je zapravo na par deka da bi bio proglašen jednim od najvećih pojačanja..nažalost tih par deka je to što je fulao puno previše zicera u ključnim trenucima. Ali i ono što je dao je duplo više što će Burton dat u ne dinamu , nego u bilo kojem klubu u kojem će igrat poslije. Vjerojatno, neki drugoligaš, trećeligaš u Engleskoj.

    A Bulat je u par utakmica koje je igrao bar pokazao da ima talenat, ovaj nije pokazao ništa. Ali baš ništa. To je samo dokaz da se Olmo dogodi jednom u 10 godina a ne svake kak su ovi naši pomislili
  • Neki tip
    19.4k
    ne vjerujem ti da ne čitaš spomenuti portal.. čak štoviše jako si se osjetio pogođen .. i j. mi se za tvoje mišljenje.Chuck Norris

    :blush: Pošteno!

    P. S. moram priznat da imaš dobar nos.. ja sam dio tog ološa s net.hr, sportski novinar. Ako dovoljno pozorno budeš čitao net.hr, možda uspiješ skužit koji.. :strong:
  • deda
    28.1k
    Jeste zagrintali malo a? Nažalost moram priznati da je novinarstvo trenutno u Hrvatskoj na najnižoj točki za mog života. Čak bih rekao da je u dobrom dijelu izgubilo svoj smisao jer se ne bavi informacijama i novostima već se bavi njihovom proizvodnjom. Naravno, to ne znači da se ru i tamo ne nađe normalnih novinara.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Jeste zagrintali malo a? Nažalost moram priznati da je novinarstvo trenutno u Hrvatskoj na najnižoj točki za mog života. Čak bih rekao da je u dobrom dijelu izgubilo svoj smisao jer se ne bavi informacijama i novostima već se bavi njihovom proizvodnjom. Naravno, to ne znači da se ru i tamo ne nađe normalnih novinara.deda

    novinarstvo se bavi kreiranjem mišljanja, često i uz izmišljanja, laganja, ocrnjivanje neistomišljenika, novinarstvo je postalo čista propaganda u službi nekog većeg interesa... Polako se prešlo iz borbe za klikove u vidu senzacionalizma, u promicanje ideja, svijesti, što je financirano iz kojekakvih izvora, kod nas uglavnom stranih. teško ćeš pronaći bilo kakvu vijest koja samo prenosi ono što se dogodilo. takvo što postoji valjda samo u crnoj kronici, a i tu znaju izostavljati činjenice, ponekad uljepšati situaciju, ponekad dodatno začiniti, ovisi tko je sudjelovao u događaju.
  • Baneki
    731
    Ovi MSM mediji se sve više zovu legacy mediji jer su ih ljudi prestali čitati u doba pandemije zbog silnih laži i propagande. Negdje sam pročitao da je CNN izgubio 90 % gledatelja u zadnje dvije godine. Sve se više prate alternativni kanali npr podcasti, nezavisni mediji, forumi, telegram i slične aplikacije u potrazi za vijestima i analizama.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    pa uopće nije čudno, jer za toliko ispiranje mozga starno trebaš imati želudac, čak i ako se slažeš s nečim. onda hoćeš pobjeći od toga, upališ film/seriju i opet runda ispiranja mozga :lol:
  • Krizy
    36.8k
    Ojeda 6 golova i 3 asistencije, najkorisniji igrač prvenstva.
    Najbolji strijelac i treći najbolji asistent.
    Aj bar su nekoga dobrog skautirali.
  • Captain America
    14k
    Daje nadu za budućnost da kad žele dovest poštenog igrača izvan HNLa ipak imaju nekog pravog na nišanu.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ojeda će se prodati na kraju sezone za 10+ milijuna. Mi smo svoju priliku za njega nažalost propustili.
  • xyz
    840


    Možda baš bude želio kod nas...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.