• Olmic
    2.7k
    Dabro u Kini za 800000 eura. Neće više igrat za Lokose...
  • Baneki
    731
    Samo da nije u Šangaj otišao.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Na kraju to i nije neka lova za Lokomotivu, ali je za Dabru prema pisanju SN.
  • Mališan
    1.7k
    klasicni centralni vezni, vise je ofanzivno orijentiran. ima potencijala ali nema bas kontinuitet. nervozan, gubi lopte bezveze i opcenito je malo smotan. mada to nekada kroz svoju borbenost zna kompenzirati, stvarno je svugdje po terenu i uspjesno smeta protivnickim igracimaagramZ

    Da ne znam da pišeš o Ljubičiću pomislio bi da opisuješ Gojaka :sweat:
  • xyz
    840


    Ovdje su neki pisali da bi za Dabru trebalo dati 2-2.5 mil eura. Hahahahaha... Ja se ne mogu načuditi kad neki ovdje pišu cifre. Svi ovi igrači iz HNL-a koje je Dinamo doveo su preplaćeni najmanje 50%, a zašto to svi znamo.
  • Chuck Norris
    10
    Ma kakav Dabro , kakvi Kulenović , Selje Belje itd .. pa zar nije dosta kaj imamo takvih na izvoz .. od Čopa , Andrića i onog komedijaša iz Australije - da ih spojiš u jednog - dobio bi ispodprosječnog fora...

    Nego , jel ima kakve vijesti o Burtonu ,, taj dečko nije imao sreće , a ruku na srce nisu mu dali ni priliku. Dovedu ga i predstave , kao dokapetana Arsenala U23 i onda izšikaniraju ko zadnjeg debosa.. stvarno smo čudan klub .
  • SAS1987
    13.5k
    Nego , jel ima kakve vijesti o Burtonu ,, taj dečko nije imao sreće , a ruku na srce nisu mu dali ni priliku.Chuck Norris

    Nema on kvalitete za Dinamo.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Ma nismo mi Burtona skinalirali nego ozljede.. isao na posudbu u Istru tamo se ozljedio. Vjerojatno ce se prikljuciti drugoj
  • Ludovic IX
    5.5k
    on je igrao na račun toga jer smo se nečemu nadali. sad kad se skužilo da nije kapacitet veći od đire, tak će nekak i završiti.. dobio je dosta prilika s obzirom na to da vjerojatno imamo i mlađih od njega koji još priliku nisu dobil i bolji su od njega
  • Chuck Norris
    10


    kako nismo .. dobio je 2 prilike - protiv Lokosa i protiv Lokosa. u 10 mjeseci .Poslije , posuđen bez veze u istru koja je na njegvoj pozicjji dovela igrača kojeg je tadašnji trener htio + tamo je i kapetan Blagojević..
    a ovo - nema on kvalitete za Dinamo . - pa zašto je onda doveden kad nema kvalitetu i gdje si ga gledao . Po toj logici , niti Gojak niti Bulat nemaju kvalitetu ..nisu pokazali praktički ništa a dobili su priliku više od njega.
  • SAS1987
    13.5k
    nema on kvalitete za Dinamo . - pa zašto je onda doveden kad nema kvalitetu i gdje si ga gledao . Po toj logici , niti Gojak niti Bulat nemaju kvalitetuChuck Norris

    Bio je kapetan u23 Arsenala i zbog toga je došao te je bio i dovoljno jeftin. Bulat po potencijalu i Gojak po kvaliteti su miljama iznad Burtona.
  • Neki tip
    19.4k
    Post mi je izbrisan zbog?

    Post o posve običnom tekstu kao urotničkom produktu nekakvog tovarskog ološa može stajati, ali moje ironiziranje tog posta ne može?
  • marcio amoroso
    32.5k
    Post mi je izbrisan zbog?

    Post o posve običnom tekst kao produktu nekakvog tovarskog ološa može stajati, ali moje ironiziranje tog posta ne može?
    Neki tip sa Zapada

    Zbog klasičnog trolanja. Svaki sljedeći koji bude trolanje i tvoj i od svih drugih će također biti izbrisan.
  • Neki tip
    19.4k
    Dragi Marcio, 100% sam siguran da dobro znaš što je sarkazam, a očekivao bih i da znaš što je trolanje pa mi je zaista žao da si ovom prilikom pobrkao to dvoje.

    Hvala na objašnjenju u svakom slučaju. :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.