• Nino Bule
    13.8k
    Ne mozes vjerovat, dakle 3 mjeseca imaju za trazit i dogovorit trenera i opet zekic, jakir, ante cacic, ...
  • Infinity
    16.4k
    Tomic je premija u odnosu na Kopica, Krznara, Jovicevica, ali i Zekica i Jakirovica. Ipak, kako vrijeme ide ja sam sve vise uvjeren da Tomic nije trener za Dinamo, a od ovih gore dobijam osip. Sutra da postave Tomica za trenera ja cu vjerojatno i dalje kukati za boljim, a ako dobijemo nekog poput Jakirovica ili Zekica, iskreno se bojim da cu ohladiti. Imamo jednu od najjacih ekipa u povijesti kluba, a vode ju najgori treneri u povijesti kluba.

    Toliko dobrih slobodnih trenera ima, al treba zadovoljiti apetite 'menadzerima'. Moja vjecna zelja Ranieri je opet slobodan. Covjek radi za oko 2 milijuna godisnje. Jedna pobjeda u LP nosi 2.8 milijuna eura. I onda nek netko kaze da se ne isplati dati toliko za vrhunskog trenera. Ako im je toliko bitan da je domaci ili 'domaci', Petkovic je slobodan.

    Vaha je zadnji trener kojem Dinamo nije bio neka vrsta premije, tj. trener koji je i prije nas vodio uspjesnije klubove u jacim ligama. I taj Bjelica je prije nas vodio Lech i Austriju, mi smo mu bili korak naprijed, al valjao nam je. Ovi ostali nemaju u CV-u ni Lech, a ni Austriju. I sad cemo dobiti Jakirovica kojem je najveci uspjeh osvojiti PL BiH. Uzmi onda Osima, osvojio ju je pet puta, uzeo je i cetiri kupa. I opet ga nitko nece. Zasto? Zato sto to moze svatko s klubom koji u sezonu udje s ozbiljnom namjerom da uzme titulu. I onda te u Europi naguzi Kaunas, Birkirkara, Shirak, Linfield, Milsami, Vllaznia, Zaria, Kukesi, St. Patrick's, Dudelange i sva ostala krema europskog amaterskog nogometa.
  • Crusades1986
    12.5k
    Pa Vaha je svojevremeno imao oko 900.000€ ako se ne varam kad je budžet bio nekoliko puta manji. Ne vidim razlog zašto bi sada sa budžetom od 60 mil.€ bio problem dati Ranieriu 2 mil.€ kad ti može donijet 30ak mil.€ samo od nastupa u LP.

    Mislim svi znamo zašto trener Dinama nije neki znalac i autoritet ali samo pričam o alibiju da je to neka cifra za Dinamo koja nije realna.
  • Infinity
    16.4k
    I misljenja sam da bi trener Dinama morao biti placen vise nego bilo koji igrac Dinama. Tada bi bilo jasno tko je gazda i tko je prioritet klubu. Naravno da ce se Petko zajebavati kad zna da je bitniji od Kopica i da ce klub lakse i bezbolnije zamijeniti Kopica nego njega.
  • xyz
    840
    Ako kojim slučajem nije igrač iz HNL-a, onda se uvijek dovodi igrač nekog kluba s kojim smo igrali u Europi. Pa jel postoji neka skaut služba ili nešto u klubu tko prati potencijalna pojačanja? Čim je prekjučer pisalo da je Tomić produžio ugovor s Rijekom, pomislio sam da je to upravo zato da se izvuče još para iz kluba. Baš me zanima i da li će Drmić doći besplatno jer mu ističe ugovor s Englezima ili će ga Rijeka prije potpisati pa im platiti odštetu. Inače, ne postoji trener u Hrvatskoj koji je kapacitet voditi Dinamo (osim Bjelice). Petkovića bi se trebalo kontaktirati, to bi bio upgrade.
  • Crusades1986
    12.5k
    Za Kopica, Krznara i Jakirovica Tomic je profesor nogometa.
  • Praskaton
    2.3k
    Koliko bi tek bilo lakse dovest igrača kad zna da ce mu trener bit Ranieri.Sad kad vide da je Kopic trener za duplo vece pare mislim da nebi dosli
  • Fićo1986
    1.1k
    Sve u rangu Vahe i Petkovica može, ostali poluproizvodi iz hnla ne dolaze u obzir
  • Mr Anderson
    8.2k
    Samo ne znam tko će dovesti trenera ko Petković ili Ranieri. Barišić koji je jednom nogom u grobu? Antolić? U nogometnim krugovima se sprdaju s njim. Dinamo ga htio ugurat u HNS, ovi ne žele ni čuti. Ni u ZNS-u ga ne žele. Mi imamo najnesposobniju upravu u povijesti. Znam da se Mamića još uvijek pita za sve, ali on je dislociran i njegov utjecaj je sve slabiji. S vremenom će skroz oslabiti, a nama klub vode tupavi bivši policajac i dvije namiguše.
  • Mr Anderson
    8.2k
    A Ristovski i Špikić koji se isto spominju u članku?
  • Nolifer
    8.2k


    Sad su s nama i ok ako ginu za naš dres
    To kaj su radili prije jebga, bili su u kratkotrajnoj euforiji, ali kad bi sad svima brojao krvna zrnca di bi došli....
  • Krizy
    43.6k
    Pa Drmić nije vrijeđao Dinamo time što se izjasnio kao navijač Hajduka. Ristovski indirektno je ali je opet jedan od najvećih ratnika za Dinamov dres, jbg to imaš ili nemaš.
    Tako da nemam ništa protiv Drmića.
    Moro je daleko veći navijač Hajduka od Drmića pa je bio super.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Drmić da dođe, vjerujem da bi ko pravi profesionalac dao maksimum od sebe ko i u Rijeci. A to što je on izjavio da je Hajdukovac, to je više deklarativno ko i kod većine naših ljudi koji su vani. Ko što je i Rakitić Dinamovac.
  • Nolifer
    8.2k


    Da igra kao Moro u Dinamu i to bi mu oprostio.
    Ali dobro si rekao ili imaš ili nemaš
    Kaj se Riste tiče dok god gine za naš dres, tko sam ja da mu sudim za greške u prošlosti, naravno da me smeta što je vrijeđao naš klub, ali to su čari HNLa...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions