• Brotnjo
    537
    Rekord je pao :) ak8vxte8nv2pp4zd.jpg
  • Baneki
    746
    Štuka?
  • Mr Anderson
    8.4k

    Kak je rekao Vjeko, Bauhaus ima dobru ponudu rasvjete. Ja sam prije par godina bio preuređivao i sve sam tamo kupio.
  • Dino
    2.7k
    Ima sad tu u blatu kod Arene jedan novi velki ducan s fakat puno rasvjete, ful se vidi kak blesci. Mislim da se zove “Eglo rasvjeta” il tak nekak.
    @SAS1987
  • Mr Anderson
    8.4k
    Fakat, to sam zaboravio u Blatu. U novoj zgradi Keraterma, Egle rasvjeta. Nisam bio, ali koliko sam čuo ima svega.
  • Mali dioničar
    15.6k
    Rekord je pao :)Brotnjo

    Varalica? Raub? Grunt?

    Težina?
  • Brotnjo
    537
    Nemam vagu ali mislim da je 4,5 kila. Puna ikre pa je puštena , inače bi bila u tavi :)
    vdrgz9ntedt5fn0p.jpg
    Attachment
    PXL_20220326_113329659~2 (11M)
  • maddaddam
    2.9k
    9e490185-16fa-4241-8edc-39e595242a87.png



    UMJESTO u prepoznatljivoj crnoj boji, Hrvatski dragovoljac iduću prvenstvenu utakmicu protiv Dinama igrat će u žuto-plavoj kombinaciji, bojama ukrajinske zastave, ali i s istaknutim detaljem ukrajinske narodne nošnje. Tim dresovima koje im je izradio njihov tehnički sponzor, talijanski Macron, kao prvi klub u Hrvatskoj, ali i Europi i svijetu, na taj će način pružiti znak potpore narodu Ukrajine zahvaćene agresijom.

    "Znajući što su hrvatski dragovoljci i njihove obitelji prolazile početkom devedesetih u agresiji na Hrvatsku, željeli smo na neki način pružiti podršku, ali i pomoći Ukrajincima koji sada prolaze isto što i mi tada. Na kraju smo s Macronom dogovorili da prilagodimo na dvije prvenstvene utakmice naše dresove njihovim bojama, ali i da u suradnji s Crvenim križem grada Zagreba prodajom dresova skupimo simboličan, ali važan iznos za pomoć obiteljima iz Ukrajine koji su sigurnost pronašli u Zagrebu", ispričao je Marinko Perić, predsjednik Hrvatskog dragovoljca.
    Cijena je 400 kuna

    Svi koji žele kupiti ovaj jedinstveni primjerak dresa i tako pomoći obiteljima iz Ukrajine u Zagrebu moći će to od petka učiniti putem web shopa Hrvatskog dragovoljca i u prostorijama Fundus športa (8-15) na adresi Malešnica 31. Cijena dresa bit će 400 kuna.

    Osim toga, svaki dres imat će i ugrađen i NFC čip koji svakog vlasnika dresa dodirom mobitela na hrvatsku i ukrajinsku zastavu vodi na aplikaciju "Crveni križ Zagreb", pomoću koje iz te organizacije skuplja novac za različite namjene, kao i za stradale u ukrajinskoj krizi. Upravo tom oznakom s NFC čipom Hrvatski dragovoljac i Macron žele uključiti sve HNL klubove u ovu akciju pomoći.
    I drugi klubovi se mogu uključiti čipom

    "Pozivamo i druge klubove da se uključe u ovu akciju putem kupovine oznake za dres čiji će iznos također biti uplaćen Crvenom križu Zagreb. Cijena oznake je 100 kuna i lako se može staviti na svaki dres u Hrvatskoj. Ideja nam je da time svi HNL klubovi pokažu potporu, ali i volju za pomoć ljudima iz Ukrajine", kazao je Marinko Perić.

    Osim toga, Hrvatski dragovoljac i Crveni križ Zagreb organizirat će prikupljanje potrepština na jednoj od utakmica HNL-a, o čemu će na vrijeme obavijestiti javnost.
  • maddaddam
    2.9k

    Koji je ovo k u berlinu?
  • Oluja
    4.4k
    Ne valja im zapad ali ih ne vidim da se voze u ladama
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Koji je ovo k u berlinu?maddaddam

    što? ne vidim nikakve vijesti...
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Ne valja im zapad ali ih ne vidim da se voze u ladamaOluja

    klasika...fidel castro je znao nositi po par rolexa istovremeno na ruci, a raji sasvim uspješno prodavao sasvim desetu priču.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.