• marcio amoroso
    36.6k
    Benfica nudi 25 a za Felixa traže 120. Nek odjebu oni, od svih klubova koji se spominju bi mi oni bili zadnji izbor.
  • Infinity
    16.4k
    Benfica je na nasu zalost mozda upravo klub u kojem bi Olmo brzo dobio status prvotimca i nositelja igre. Al vec se pisalo da je Dinamo odbio ponude Milana ili koga vec od 25-30 milijuna pa bi moglo biti da ga ne puste za tu cifru tamo. Ja i dalje vjerujem da ce ostati. Ako je Drago Cosic mogao nakon 15 minuta protiv Reala reci da je ostalo jos samo 75 minuta za izdrzati onda i ja mogu reci da je ostalo jos samo tri mjeseca za izdrzati :lol:
  • xavier
    12.1k
    Benfica je na nasu zalost mozda upravo klub u kojem bi Olmo brzo dobio status prvotimca i nositelja igre.Infinity

    Iz naše perspektive bi valjda trebalo biti bitno gdje ćemo dobiti veću odštetu, a o ovom bi Olmo trebao brinuti. No opet, kad uzmemo u obzir što se kasnije događa s novcem od odštete, daleko najbolje je da Olmo ostane :smile:
  • cron1ck
    1.7k


    Zasto mislis da je Benfica dobar klub za Olma? Portuglaska liga nije nista posebno, a Benfica svoje igrace zdarzi neko vrijeme, realno ako das nekih 30 milijuna za igraca ne mozes ocekavati da ces ga prodati odmah sljedece sezone. Po meni ako stvarno bude morao otici najbolji izbor bi bio Dortmund jer liga je jaka, oni od ove godine u Ligi prvaka i tamo se stvarno razvijaju odlicni igraci koji ostvaruju odlicne transfer(Dembele, Pulisic, Lewandowski), ali opet se slazem da ga se treba pokusati zadrzati i s ovom tvojom izjavom Drage Cosica jos samo tri mjeseca. :lol:
  • Infinity
    16.4k
    Misljenja sam da bi tamo igrao, kao sto bi vjerojatno igrao i u tom Dortmundu. Ne kazem da ce tamo napredovati, ne kazem da ce igdje napredovati, svaka promjena sredine nosi svoj rizik. Igrac ce uvijek gledati gdje je njemu bolje, gdje ce igrati ili gdje su vece pare. Kazem da je na nasu zalost jer bi mozda klub Olmu rekao 'imamo ponude Citya, Reala i Bayerna pa ti biraj, nama dodje na isto, a mozes i ostati'. Tu bi mozda Olmo za prva dva rekao da ce radije ostati, ali u Benfici se vidi u prvoj ekipi pa odluci otici.

    Ja od kad su krenula nagadjanja govorim da vjerujem u ostanak. I kad otputuje negdje na dogovor ja cu i dalje bit uvjeren da ce propasti. Nikad ni za jednog igraca nisam toliko zelio da ostane jos barem godinu i sam sebe sam uvjerio da i on zeli isto :lol:
  • dinamo vitez
    319
    Ne vidim ni da je Benfica toliko bolja od Dinama, niti portugalska liga od hrvatske. Mislim da na kraju krajeva nemaju ni pare za njega. Mislim da će ići za dosta više od tih 25 milijuna i u puno bolji klub/ligu. Dortmund je bio zanimljiva opcija, ali su već potpisali Hazarda mlađeg i Juliana Brandta, mislim da mu je u ovom trenutku vjerojatno najizglednije ili ostanak u Dinamu ili odlazak u neki Milan/Inter/Arsenal.
  • Infinity
    16.4k
    Eduardo Salvio u Benfici ima 4.4 milijuna eura godisnje tako da Benfica sigurno ima puno vecu plateznu moc nego sto ju ima Dinamo, al mislim da si Dinamo moze dozvoliti da jednog igraca placa jos godinu dvije oko 2 milijuna eura i on ce im te pare visestruko vratiti svojim igrama. Jedna pobjeda u LP vrijedi 2.7 milijuna eura, a jedan remi vrijedi 900.000 eura. Pobjeda u EL je 570.000 eura i Olmo svojim igrama moze zaraditi tu visu placu. Jednom se prelomiti mora, jednom se zvijezda mora zadrzati duze i ta zvijezda se mora dobro platiti. Ja nisam upratio da je Olmo potpisivao novi ugovor, on prema starom ugovoru ima 250.000 eura. Dajte covjeku dvije milje i da smo sretni i mi i on.
  • dinamo vitez
    319
    Imao je i Modrić zadnju godinu u Dinamu 2 milijuna i to je bilo prije 12 godina, nisam baš siguran da bi mu Benfica dala toliko više. Mislim da je ovo čista patka, ako treba negdje ići, treba u pravi klub, ovo je korak u stranu a ne naprijed.
  • Dudu
    2.6k
    Nije samo u pitanju Dinamo i da li ga žele prodati. Pita se i njega i starog mu, a prema izjavama njegovog starog može se zaključiti da bi mogao promijeniti okolinu. Dvi godine ugovora do kraja, pa samo zadržavanje bez novog ugovora ne bi imalo smisla, a Benfica ako će platit 25 milijuna i dobar postotak od sljedeće prodaje, ne vidim zašto bi to bilo loše.. (s pretpostavkom da ne želi novi ugovor)
  • Krizy
    43.7k
    22 milijuna, 16 milijuna ,15 milijuna su najveće kupnje Benfice tako da sumnjam da si mogu priuštiti Olma.
  • Jaki
    100
    Realno je da ode Olmo ovo ljeto i po meni ce cijena ici maksimalno 35 milijuna 30 i postotak od buduce prodaje mozda.
  • Jaki
    100
    18 godisnji napadac Sportinga Andre Cardoso mladi najbolji igrač juniorske momčadi Sportinga u19 stiže u Dinamo kao slobodan igrač,kažu da su pregovori u odmakloj fazi da mali želi doći ali se u igru ukljucio Liverpool ali da je Dinamo ipak favorit.
  • BluePhone67
    4.1k
    najbolji igrač juniorske momčadi Sportinga u19 stiže u Dinamo kao slobodan igrač,Jaki

    Ne stima mi ovo, da ga jebes. Najbolji i slobodan
  • 000
    946
    Igra poziciju na kojoj smo deficitarni u mladjim kategorijama. Ali kao sto Blue rece...
    Zuti tisak?
  • deda
    32.7k
    Više novina ga spominje u kontekstu LFC, ali moguće da dijete pametno rezonira i da mu je Dinamo bolja opcija. Jedino TM navodi da mu ugovor traje do 6/2020. Malo čudno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions