• Eduardo
    20.3k
    Šuška li se išta o potencijalnoj kupovini desnog krila?
  • 000
    946
    Pa ovaj Niakate što ga je spomenuo kolega @Mr Blue ordinira i po toj poziciji, upozoriše me ostale kolege.
  • Eduardo
    20.3k
    Mislio sam da se tu radi o klasičnom napadaču, stoga ga nisam niti provjeravao dodatno :roll:
  • Infinity
    16.4k
    Odigrao je 2-3 utakmice kao RW ove sezone, ostalo sve CF
  • Jaki
    100
    Bjelica je danas rekao da prate sve pozicije osim stopera jer tu imamo dosta dobrih igrača plus ovi mladi sta uskoro dolaze makar bi ja tu jos jednog boljeg od Leskovica zasad su najbitniji lijevi bocni a tu je blizu ovaj svicarac iz Toulusea po meni kapitalac i ofenzivni vezni se traži jer ce vjerojatno ic Dani ili jos jedan.
  • Jaki
    100
    Imam informaciju da je Dinamo ponudio 3 milijuna eura i 20% od buduce prodaje za Simona Slugu inace ima dosta ponuda al ne prelaze 2.5 milje tako da vjerojatno Livi ide.
  • Dudu
    2.6k


    Nadam se da se to neće dogoditi. Previše novaca za Slugu, a nije ništa bolji od Zagorca.. Plus ako ode Livaković, napravio bi isti sustav kao ove godine, Zagorac za Europu i bitnije utakmice, Horkaš nek prvo vježba HNL, eventualno nekog backup golmana još dovesti..
  • Nino Bule
    13.8k
    Ne znam slugu sam gledao samo u utakmicama protiv dinama ove sezone i cupo ih je svaku utakmicu, 26 godina. Jebiga livi nam je bio jako bitan dio momcadi pogotovo u europi mora se nac dostojna zamjena
  • Jaki
    100
    A meni je isto previse love al ovo sta je sve branio protiv Dinama je vrhunski a realno je poslije Livakovica najbolji golman u ligi.
  • LovroZG
    1.3k
    Sluga je odličan golman, čvrst, voli izać. Brani šta treba i nije sklon pogreškama. Dal sad baš vrijedi 3 milje, možda, al mi ne bismo trebali tolko dat za golmana jer imamo Zagorca koji nije niš lošiji. Nama bi sam zamjena trebala jer mi se Horkaš ne čini tak dobrim.
  • deda
    32.7k
    Moramo za Livu dobiti bar 6-7 milja da bi ova cijela kombinacija imala smisla.
  • Mr Anderson
    8.3k
    Mislim da se Sluga baš napali na Dinamo pa je zato tako dobar protiv nas. Sad, jel vrijedi 3 milje, nisam baš siguran.
  • reziser
    6.8k

    nisam za dovođenje Sluge, kao što nisam bio ni za Belog ni Andrića koji su se pokazali totalni promašaji.

    ovu dvojicu treba utrapit bilo kome i vratit dio love
  • Dudu
    2.6k
    Ne bih otpisao prerano Atiemwena i Andrića. Pokazali su u prošlim klubovima da su igrači s jakim karakterom. Pružit im priliku na ljetnim pripremama da se skroz priviknu na momčad i uklope u sustav Bjelice. Pogotovo mislim da Atiemwen ima kvalitete, samo su ga sputavale dodatno te afere izvan terena, ako ga se usmjeri na pravi način mogao bi eksplodirati dogodine jer ima brzinu i tehniku, samo treba raditi na zadnjem pasu i realizaciji..
  • Infinity
    16.4k
    Slazem se s Duduom. Ja jesam ocekivao da ce dati vise ovo proljece, ali im ocito trebaju ljetne pripreme. Nakon toga cemo moci dati bolji sud. Od Belog ocekujem bas puno, jer je toliko i placen. Andric je dosao da bude treci napadac i to treba uzeti u obzir, mada ni on nije bio jeftin. Ja od njega ne ocekujem da ce trpati Benfici, Ajaxu i slicnima, ali ocekujem da ce dati gol Istri, Belupu, Varazdinu i ostalima kada se Petkovic i Gavran budu odmarali za te Benfice, Ajaxe i slicne. Doslovno ga vidim kao napadaca za HNL, mada je ovo proljece odradio cak i ispod te razine, al cekajmo ljeto, cekajmo da odradi prave pripreme, da se bolje uklopi. On je skroman decko i vjerujem cak da je za njega bio i sok doci u klub kakav je Dinamo. Ako se na ljeto ne pokaze onda ga se moze poslati nekom Varazdinu ako ga se nece prodati vani i vratiti ulozeno. U svakom slucaju bi mi bilo zao da mu karijera propadne, jer vidim da nije budaletina kakav je Beli recimo i kakvi su bili mnogi koji su se predstavljali kao obiteljske osobe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions