• Mr Anderson
    8.2k
    Nejašmić je Šunjić za siromašne. OK je igrač, kad sam ga prvi put gledao rekao sam da je bolji od Palaverse i da će imat jaču karijeru pa su mi se smijali. U ovom trenutku on nama nebi bio pojačanje nevo igrač za rotaciju.
  • deda
    32.7k
    Ne bi nam nitko od tovara bio pojačanje osim Bradarića.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Pa čak i nebi, više neko ulaganje u budućnost. Razvikali su ga oni jako, prema naprijed je OK, ali u obrani dosta šteka.
  • The Undertaker
    5.4k
    Ma prije je bilo gore. Danas ovi mlađi igrači nisu toliko opterećeni. Mislim da je zadnji koji je došao Vinko Rozić prije godinu, dvije u pionire. Kad se sjetim drama sa Jeličićem i Kranjčarom, ovo je kamilica. Moro je došao kao veliki talent, Baturine također, pa se pisalo jedan dan.
  • xavier
    12.1k


    Ma drugo su klinci koji su još neafirmirani i zaključe da imaju bolju šansu u drugom klubu, sasvim nešto drugo je prelazak prvotimca.

    90-ih su novinari pisali o onim "romantičnim" posljedicama za koje je upitno jesu li se uopće dogodile (mami nisu htjeli prodati robu na tržnici). Ne mogu zamisliti da bi se danas neki sportski direktor odvažio na takav potez.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Ovisi tko prelazi. Jeličić je kod nas prešao ko njihov glavni i najbolji igrač, Kranjčar kao kapetan Dinama. Kad je nama došao Franko, malo se prašine diglo.
  • reziser
    6.8k
    bilo je prašine i oko hrgovića, s obje strane
    kaj će nam nejašmić?!?! :chin:
  • Nino Bule
    13.8k
    Hrgovic je ako se dobro sjecam na onom dvoranskom zimskom prvenstvu udario bojsa pa kad je poslije presao ocito ga se mrzilo ovdje, a torcida mu je poklonilo ono njihovo hajducko srce
  • xavier
    12.1k
    Hrgovića nije Hajduk prodao Dinamu.

    Ja uopće ne govorim o igraču i prihvaćanju od strane navijača nego kažem da ne mogu zamisliti da Hajduk o ovom trenutku pristane prodati igrača Dinamu.
  • Nino Bule
    13.8k
    Sigurno ce izbjegavat prodaju izravnom konkurentu (bar oni misle da konkuriraju :grin: ) ali ako dinamo da dobru ponudu a nejasmic odabere nas ne mozes ti tu puno
  • xavier
    12.1k


    Naravno da možeš. Da bi se transfer odradio, klub treba pristati na ponudu i igrač dogovoriti uvjete s novim klubom (u teoriji tim redom, a u praksi svejedno). Tebe nitko ne može natjerati da prihvatiš ponudu nekog kluba osim ako postoji takva klauzula u ugovoru. No toga kod nas u pravilu nema. Tako nešto je u Španjolskoj recimo uobičajeno.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Nit bi nam taj igrač bio pojačanje niti nam treba taj stres. Neka ga tu gdje i je.
  • Nino Bule
    13.8k

    Ne mozes ih natjerat ali ako igrac trazi da ga pustis u taj klub rizik ti je zadrzavat ga nezadovoljnog. Ne mislim ja da je to realna situacija zato sto je neja jednom s bjelicom pricao ali ne vidim zasto ne bi mogao preci u dinamo kad bi forsirao prelazak uz uvjet da je nasa ponuda hajduku jednaka drugim.
  • xavier
    12.1k


    Ma ovo moje nema veze s Dinamom, Hajdukom i Nejašmićem. Govorim čisto hipotetski i dogodilo se ne znam koliko puta. Često imamo primjere igrača koji su išli zaobilaznim putem jer ih jedan klub nije htio prodati drugom.

    Može on biti nezadovoljan ili ne, ali činjenica je da klub mora odobriti prodaju igrača pod ugovorom.
  • Jaki
    100
    Ne treba nam nikakav Nejasmic mislim da je to patka a najnovije informacije govore da je Benfica zagrizla za Olma.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions