• Nino Bule
    13.4k
    Ne treba kmecat suđenje nam je bilo korektno protiv gorice, strahonju i takve klaunove ignorirat, navodno je rekao za hajdukov penal da je ispravno pustena prednost. Nazalost do kraja sezone ce se daleko najvise pricat o suđenju.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Jesu spomenuli start na Bočkaju?
  • deda
    32.6k
    Dont bi ridikulus
  • Fanboy
    2.6k
    Sad je i DOJAM spao pod sudačke kriterije ?!!! Ja sam Dojma da je Strahonja jako loš u svom poslu...To je dojam, tko je igrao zadnji loptom nije stvar dojma već činjenica i ako nemaš konkretne dokaze onda tako i kažeš. Zašto moraš biti svakom loncu poklopac i nešto komentirati te se ulizivati ako nema što pametno za reći bez dokazak
  • deda
    32.6k
    Dojam je, čini se, možda. Nakon dva dana gledanja. Ubi se Strahonja, jednostavno se ubi.
  • Ali
    2.1k
    Tako to radi i cosa nostra, natambura par njih za primjer i ovi koji dodju nakon njih su pod dojmom i imaju dojam. STRAHonja , nomen est omen !
  • Captain America
    17.6k
    Dojam je da će se 21.5. iza 21 sat prolijevat hektolitri žuči, a mi kojima je plava boja u srcu ćemo uživat ko prasci.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Dojam je da će se 21.5. iza 21 sat prolijevat hektolitri žuči, a mi kojima je plava boja u srcu ćemo uživat ko prasci.Captain America

    Ako Dinamo bude na nivou, a ja sam siguran da hoće, onda će taj momenat doći puno ranije. Puno ranije će tovarija pekmeziti.
  • Nino Bule
    13.4k
    Samo sebe gledat, nadam se da ekipa ne gubi previse fokus na popratne stvari poput suđenja
  • bbb medimurje
    3.2k
    ispravna odluka suca, nije dovoljan intenzitet
  • Eduardo
    20k
    Jesu spomenuli start na Bočkaju?marcio amoroso

    Ono u 15. minuti? Spomenuli su; minimalan kontakt između braniča i Bočkaja. Sudac je bio vrlo blizu događaja tako da je mogao dobro procijeniti intenzitet duela. Sudac se slijepo držao kriterija kojeg su postavili ovog proljeća kako neće suditi penale za minimalne kontakte. Sve čisto, nije penal.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Sudac se slijepo držao kriterija kojeg su postavili ovog proljeća kako neće suditi penale za minimalne kontakte. Sve čisto, nije penal.Eduardo

    Samo neka se tog kriterija drže u svim utakmicama i neka bude za svaki klub i potpisujem odmah taj kriterij.
  • deda
    32.6k
    Ja ne kužim po kojim je to jebenim kriterijima ijedna ruka vrijedna penala. Pogotovo na 12-13 metara od gola. Ili recimo kad Mlakar izlazi van iz 16m, a ovaj mu stane na nogu, to je penal. Mlakar ni ne pomišlja na ofenzivnu akciju već kako izići van iz 16m. Ali zato pri šansi tj. udarcu na gol, kad te igrač izbaci iz ravnoteže udarcem ruke u glavu i tijelom o tijelo, a pri čemu nema uopće šanse igrati loptom jer je na suprotnoj strani svijeta tu je pitanje intenziteta. Ne želim govoriti o Dinamu i Hajduku, želim reći da su kriteriji za dosuđivanje 11m otišli u 3 pm i da nemaju veze sa zdravim mozgom. Lud svijet 100%, a najviše mi koji pratimo ovu igru. Ja sam ženi prikazivao ove situacije sinoć i ona mi prosvijetli razum. Pa veli ovaj je htio zabit gol, a ovaj drugi ga sruši, a gle ovdje ovaj bježi van prema svom golu i ovaj ga sruši. Veli ona, pa kakva je to glupa igra, kak ovo prvo nije prekršaj, a ovo drugo je. Moram priznati da sam rekao, je ženo, ja sam potpuna budala što pratim ovu igru i pokušavam si objasniti logiku i smisao njenih pravila. :rage: :monkey:
  • NORTE
    11.4k
    Čabraja s posudbe u Ferencvarošu odlazi na posudbu u Olimpiju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.