• Carrasco
    4.1k
    Holiga već zove Guardian da izbrišu onaj članak... :lol:
  • Captain America
    17.6k
    Dogovorit ćemo se, ljudi smo. Kakvima smo sve davali lovu, mislim da je vrijedan rizika. Ako želimo bit ko Salzburg i slični klubovi, moramo dovlačit najbolje talente iz regije, normalno da neće svi uspit. Na dečkima iz B ekipe je da dokažu da su bolji, kod nas se više ne dobiva minutaža jer si talentiran nego jer si dobar. Ima nešto i u slanju poruke konkurenciji koja se razbahatila zadnjih mjeseci.
  • blue heart 72
    1.7k
    mislim da je i ova situacija sa (ne)potpisivanjem ugovora utjecala na izvedbu na terenu. Mali je stvarno talent, i bilo bi jako dobro ako bi ga uspjeli potpisati. Premda sam i dalje mišljenja, da će on negdje vani
  • Woot
    101


    Jeli ovo tvoja osobna zelja da dode ili je vec bilo nekakvih razgovora?
  • BBB Sibenik
    4.3k
    To su glasine, al zašto ne ako je top talent. Mada sumnjam, prije će vani tipa Italija, jer ga Juve navodno hoće.
  • Keyser Soze
    10k
    Na današnji dan prije 22 godine vraćeno je sveto ime Dinamo!
  • NORTE
    11.4k
    Zašto dinamo nije išao po Drmića prije isteka roka za EL? Imamo u momčadi toliko toga što se moglo uz gotovinu poslat Rijeci na posudbu do kraja sezone. Špikić, Jurić, Bulat...
  • Infinity
    16.3k
    Zašto dinamo nije išao po Drmića prije isteka roka za EL? Imamo u momčadi toliko toga što se moglo uz gotovinu poslat Rijeci na posudbu do kraja sezone. Špikić, Jurić, Bulat...NORTE

    Drmic nije igrac Rijeke. Uostalom, doveden je spic.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Hvala na podsjetniku-isplatilo se!
    DINAMO JA VOLIM I NAPRIJED PLAVI!!

    Sretna svima 22.godišnjica, a moji klinci će ju ziher pamtit jer kad je žena na radiju objavila snimku vrištali su po kući ko da smo dobili jackpot na lotu :grin:
  • Somport
    570
    Sretna 22. jedinom imenu koje nisu mogli izbrisati.

    DINAMO ZAGREB IZNAD SVIH!
  • Jurki
    11.7k
    Nek nam je svima sretno plavo Valentinovo
  • SAS1987
    14.7k
    Jedini muškarci koji slave Valentinovo su navijači Dinama.
  • Gelipter
    3.7k
    Na dobro vam došlo Dinamovo! :heart:
    I kako sam negdje pročitao: "malo d za veliki ♎."
  • maddaddam
    2.9k
    Ovo prerasta u totalnu psihijatriju, sada nam i kornere seciraju i traze pomoc dodatnih kamera :lol:

    "Teško je sa stopostotnom sigurnošću reći da je ovdje plavi igrač posljednji igrao, međutim svi smo nekako dojma da se to dogodilo. Međutim, vjerojatno postoje kamere iza gola koje će moći to potvrditi. Mi na temelju ove snimke možemo zaključiti da je plavi igrač posljednji igrao loptom, međutim ne možemo biti sigurni", objasnio je Strahonja.

    Sto je sljedece, sudac ce laserski obiljeziti mjesto gdje lopta izadje u aut da od tamo izvedemo? Mjerit ce se visina trave sa koje je upucen udarac?

    Bolesno, bolesno, bolesno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.