• Majki2111
    3.1k
    Druga je vrh
  • Infinity
    16.3k
    Meni druga vrh :grin:
  • Nolifer
    8.1k
    Druga... Šteta kaj ovu nisu vratili

    x85zfe0fazy6brzm.jpg
  • Gelipter
    3.7k
    Po meni trobojnica s grbom kluba isto treba ostati, ali moram priznati da mi se inače dost sviđa ova druga. Kaj je najgore vjerojatno će najružnija biti odabrana.
  • vjeko1701
    8k
    Slažem se, ja bi trobojnicu ali ako mora jedna od ove tri, druga definitivno.
  • Eduardo
    20k
    Zadnje četiri europske sezone imamo tri prezimljavanja. U tom proljetnom dijelu odigrali smo 11 utakmica - pet doma i šest vani. Ostvarili smo polovičan uspjeh; pet pobjeda i šest poraza uz gol razliku 14:15.

    Na šest gostovanja upisali smo pet poraza i pobjedu uz gol razliku 6:14.

    Ono što veseli pred uzvrat sa Sevillom je podatak da smo doma poraženi u samo jednoj tekmi i to golom koji smo primili iz penala. Doma imamo omjer od četiri pobjede i poraz uz gol razliku 8:1.

    Sorry ako se već pisalo o ovome... nisam ispratio sve što se pisalo zadnjih dana.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Jedanaest utakmica bez neriješenog rezultata.
    Čudno.
    Edit: čak ni Kopić još nema neriješen rezultat u Dinamu. 2 poraza i 7 pobjeda.
  • Eduardo
    20k
    Jedanaest utakmica bez neriješenog rezultata.
    Čudno.
    Edit: čak ni Kopić još nema neriješen rezultat u Dinamu. 2 poraza i 7 pobjeda.
    marcio amoroso

    Sve ili ništa :smile: neriješeno je za čkepi :yum:
  • deda
    32.6k
    Ivanušec propusta Sevillu i Osijek izgleda
  • Nousername
    664
    Znaci Misic ce ga zamjenit sa Gojakom i Ademiem.Bar se nadam.Petkovica je dosta vise na prednjem veznom
  • reziser
    6.8k
    Nema jos teme za sevillu. Ulaznice za zzapad dolje 250 kuna...
  • NitkoBitan
    17k
    Nema jos teme za sevillu. Ulaznice za zzapad dolje 250 kuna...reziser

    Otkud ti info za cijene karata? Imas temu pod "utakmice" za uzvratnu tekmu.
  • reziser
    6.8k
    iz prve ruke :joke:
  • Nino Bule
    13.4k

    Hajduk je ukinuo iz financijskih razloga drugu momcad, mi zato sto od sljedece sezone druge momcadi moraju igrat 3. hnl, suradnje sa slovencima smo vec imali, sad kad se ukida druga ekipa logicno je da pretvoris neki drugi klub u feeder klub. Nije hajduk izmislio ni najavne videe za igrace, ni surađivanje s drugim klubovima, dosta mi je sta si oni sve te zasluge pripisuju ne moramo i mi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.