• Carrasco
    4.1k
    Livi - Bočkaj - Perić - Šutalo - KTC - Ristovski - Mišić - Ademi - Ivanušec - Oršić - Petković

    ili

    Livi - Bočkaj - KTC - Šutalo - Ristovski - Mišić - Ademi - Ivanušec - Oršić - Emreli - Petković
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Bočkaj u EL-u nastupa sa brojem 96marcio amoroso

    Da je bar 86 da uzmem taj dres.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Da je bar 86 da uzmem taj dres.Nema zaleđa Mikića

    Uzmeš svoje prezime, 86 i riješen problem :grin:
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Uzmeš svoje prezime, 86 i riješen problem :grin:marcio amoroso

    Nije to to :lol:
  • Bosna86
    11.6k
    Mislim da ćemo preci na 3-4-2-1 sustav… Dobitnik Ivanusec, gubitnik Mišić
  • Mali Zeus
    12.7k
    Koja je fora s tim visokim brojevima, baš me nerviraju.
  • Ludovic IX
    7.2k


    za HNL rođeno..Protiv seville, ne vjerujem. ipak vjerojatno i sa Ademijem i Mišićem a petko se vraća na napadača
  • De Oliveira
    1.1k
    zqbranio bih brojeve preko 30, a igracima koji su oko udarne momcadi bi podijelio brojeve do 18. Cirkus se ovako radi.
  • Mali Zeus
    12.7k
    ↪Mali Zeus zqbranio bih brojeve preko 30, a igracima koji su oko udarne momcadi bi podijelio brojeve do 18. Cirkus se ovako radi.De Oliveira

    Upravo to. 30 igrača, 30 brojeva, kakve su ovo gluposti s brojevima 96, 86, 71, 99, kojima već.
  • Infinity
    16.3k
    Vec sam rekao ranije. Meni je to s brojevima glupost, tj. opterecivanje tim brojevima. Neka igraci nose broj koji zele, sto se mene tice nek nose razlomke ako ce im srce biti na mjestu i ako ce igrati dobro.
  • deda
    32.6k
    Treba im počet slova davat :joke:
  • Infinity
    16.3k
    Imam svog kandidata za Q :rofl:
  • Mali Zeus
    12.7k
    Vec sam rekao ranije. Meni je to s brojevima glupost, tj. opterecivanje tim brojevima. Neka igraci nose broj koji zele, sto se mene tice nek nose razlomke ako ce im srce biti na mjestu i ako ce igrati dobro.Infinity

    Pa nije to nešto zbog čega noćima ne spavam, samo nešto kaj me malo nervira, niš specijalno. :grin:
  • maddaddam
    2.9k
    Partnerska suradnja potpisana je danas u Plavom salonu

    Građanski nogometni klub Dinamo potpisao je partnersku suradnju s elitnim nogometnim programom ''The Saudi Scholarship for Developing Football Talent'' koji provodi Ministarstvo sporta Saudijske Arabije.

    Delegacija Dinama ugostila je u Plavom salonu na stadionu Maksimir predstavnike Ministarstva sporta Saudijske Arabije s ciljem razmatranja modela suradnje u budućnosti i pokretanja partnerstva.

    Gosti su odlučili osobno posjetiti zagrebački klub kako bi pobliže upoznali način funkcioniranja najuspješnijeg hrvatskog nogometnog kluba, kao i da bi dobili uvid u rad Dinamove nogometne škole kao jedne od najboljih u svijetu. U sklopu sastanka predstavili su svoj istaknuti program razvoja mladih igrača koji provodi Ministarstvo sporta, a koji se odnosi na kvalitetan razvoj i napredak mladih talenata.

    U sklopu istog programa organiziran je i međunarodni prijateljski turnir ''Al Abtal International Cup'' koji se održava u Španjolskoj, Poljskoj i Saudijskoj Arabiji, a na kojem sudjeluje Dinamova druga momčad.

    Dinamovu delegaciju na sastanku su predstavljali predsjednica uprave Vlatka Peras, članica uprave Amra Peternel i direktor nogometne škole Tomislav Butina, dok su u gostujućoj delegaciji bili prisutni predstavnici spomenutog elitnog programa direktor Hisham Tashkandy, tehnički direktor Romeo Jozak, direktor komunikacija Ghassan Felemban i glavni trener Abdulhakeem Altuwaijri.
  • Blue98
    725
    Šta bi onda tek trebo rec za rukometnu reprezentaciju hahahahaha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.