• LovroZG
    1.3k
    Prodaja Oršića na ljeto bi bila sramota. Nije on klinac pa da ga se mora nagovarat da sam još pol godine ostane u klubu. A i vidimo da se njemu baš i ne odlazi.
  • NORTE
    11.4k
    A i vidimo da se njemu baš i ne odlazi.LovroZG
    Nisam baš siguran. Sam je izjavio da bi volio engleski izazov. To je normalno za svakog. Sad tijekom proljeća/ljeta mu je možda i zadnja šansa za transfer. Nakon Katra će već imati punih 30 godina i pitanje hoće li ga itko htjet dovesti za veću plaću nego ju sad ima u dinamu, što naravno ovisi i o njegovom nastupu u Katru.
  • NORTE
    11.4k
    Nešto mi govori da sa Sevillom itekako možemo igrat, nikad nisam bio optimist pred jednu ovakvu ekipu koja je doktorirala osvajanje EL. A jedino što se promijenilo u odnosu na onaj očaj od prije 2 mjeseca je Bočkaj.
  • vjeko1701
    8k
    Ne znam. Sve to zvuči super ali opet, to je Sevilla. Ne vjerujem da će nas razbiti ali mislim da će biti dvije tekme slične ko s Villarealom. Imaš neke šanse, osjećaš ko da nisi baš tolko daleko ali ni u jednom trenu nije izgledalo ko da ćeš ih izbaciti. Možemo pričati o penalu ili zaleđu al jednostavno su to rutinski rješili.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    sevilla odlično stoji u prvenstvu i sigurno gaje nade u naslov prvaka, što im je sigurno važnije od još jednog osvajanja europa lige. Ligu prvaka će vrlo vjerojatno tako i tako osigurati preko lige.

    možda će europa ligu staviti malo po strani i neće ići sa punim gasom na dinamo, rotirati, ostaviti glavne vedete odmornima za prvenstvo. još im je 3 dana poslije uzvrata derbi sa betisom, koji također stoji fenomenalno u prvenstvu.
  • Dinamosaur
    1.5k
    potpisujem i nadam se upravo takvom raspletu. Neka su oni drugi klub primere-još bolje, valjda će sad malo dodat gasa u tom svom prvenstvu da naprave nešto povijesno,ako se ne varam od '46e čekaju naslov, a u Europa ligi su se već dosta naosvajali.
    Prvu tekmu u Sevilli moramo odigrat žestoko,bacat se na glavu ko da je finale i prolaz je moguć.
  • Stjepan
    479
    Tek što je stigao u GNK Dinamo Zagreb Mahira Emrelija dočekale su uz dobrodošlicu Modrih i novinski napisi da je u Poljskoj loše igrao jer se odao noćnom životu i alkoholu. Mahreli je odmah dao odgovor: "To su laži i podmetanja poljskih novinara. Ja sam musliman, vjernik i ne pijem alkohol, niti neću. Laž je i da sam često u noćnom životu. To uopće nije istina. Možda ponekad izađem negdje na večeru, ali i to je vrlo rijetko..."

    (CF)
  • davidinamo
    362
    Mahir nije Sammir
  • Stjepan
    479
    Hahaah ili onaj Brazilac Clayton
  • Mali Zeus
    12.7k
    Tu i tam ode na večeru, pojede odojka i to je to.
  • NORTE
    11.4k
    Emreli = EUFORIJA.
  • NORTE
    11.4k
    To bi bila priča da su ga snimili kako izlazi iz tramvaja 11 u Dubravi, momka iz Legie.
  • blue heart 72
    1.7k
    hahaha. To bi stvarno bil vrh :lol:
  • marcio amoroso
    36.4k
    Petar Bočkaj i Mahir Emreli su i službeno u kadru Dinama prijavljenom za EL.
    Zanimljivost je da Bočkaj u EL-u nastupa sa brojem 96, a Emreli sa brojem 71.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.