• Ludovic IX
    5.5k
    Jaro je sve rekao - dinamo kaže da nije pokraden a sud potvrdio da je i sad bi trebao grad davat novce u klub koji ima takve ljude na čelu???

    ajd da bar ima naznaka da bi se to moglo promijeniti u bližoj budućnosti ali sve se čini da će ovako ako ne i gore biti dok glava i zadnji njegov dupeljubac ne budu pod zemljom
  • Zagi
    5.1k
    Dortmund , Stuttgart, Dusseldorf , Frankfurt imaju cca 600-700k stanovnika i svi imaju stadione kapaciteta 45-55k.
    Zakaj bi se mi limitirali na 20k?
  • marcio amoroso
    32.5k
    Dortmund , Stuttgart, Dusseldorf , Frankfurt imaju cca 600-700k stanovnika i svi imaju stadione kapaciteta 45-55k.
    Zakaj bi se mi limitirali na 20k?
    Zagi

    Zato što ti klubovi imaju rasprodane stadione, a mi trenutno imamo prosjek od dvije tisuće, a prije pandemije smo imali 4 tisuće.
  • Infinity
    15.3k
    Zato sto njihove klubove u prosjeku gleda 80.000, 50.000, 30.000 i 50.000.

    Jedan Dortmund na jednoj utakmici pogleda vise ljudi nego nas za cijelu sezonu.
  • Ludovic IX
    5.5k
    al ne zato što su oni svi kvalitetni toliko da svi hrle gledat (štutgart je u drugoj ligi imao dobru posjetu) već su uređena držva u kojoj je sport zabava za cijelu obitelj i odmak od dnevnih događanja..

    ad mi budemo bili barem ko slovenija, imat ćemo tri puta više gledatelja na stadionu jer volimo mi nogomet ali nam je trenutno zadnja rupa na svirali ko narodu
  • Zagi
    5.1k
    U redu dečki pa nisam baš sa Marsa pao da mi se to treba objašnjavat...
    Poanta je da ako imamo depresivan pogled na situaciju ne treba ništa gradit. 4k stane i na max.

    Ali

    Ako imamo nadu u bolje sutra (promjene u upravi/1č1g , kvalitetnija liga , kvalitetniji marketing itd..) onda se ograničavati na 20k je suludo. Naravno , puno je tu ako ali....
  • marcio amoroso
    32.5k

    Ima zemalja koje su puno neuređenije od Hrvatske pa im klubovi imaju puno veći prosjek od našeg. Uostalom imamo primjer i u Hrvatskoj da se može imati solidan prosjek.
  • The Undertaker
    4.1k
    Grad ne treba davati novce nikome već napraviti stadion. Kako god zna i umije.
  • Papastrumf
    9.9k
    Grad je do sad potrošio preko 100 milja € za stadion koji izgleda kako izgleda. To su naši novci i mislim da ne treba izdvojiti više niti jednu lipu.
    Sasvim je dovoljno dati pravo građenja klubu pa neka grade sami ili s partnerima.
  • deda
    28k
    Ova država je antisportska. Već godinama ih se upozorava da nam je stanovništvo najpretilije u Europi, da nam sport odumire, kako profesionalni tako i amaterski, da su nam djeca asocijalna, pretila i nezdrava iznad svih svjetskih prosjeka. Zbog nogometa konkretno 70% svijeta je čulo za Hrvatsku, a za sve hrvatske političare pa čak i gospodarstvenike zajedno nije čulo više od 5%. Jedina dobra i besplatna reklama koju ova država ima je sport. A ona mu ne daje ništa, sve ovo što se preko lokalnih samouprava daje je čista infuzija da bi se preživjelo, ali mnogima ni to nije bilo dovoljno pa su se ugasili. Bit će još gore ukoliko država ne reagira. I da se ne bi hvatali za raspodjelu, neka barem podrže amaterski i sport u mladim kategorijama.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Grad bi eventualno mogao graditi u suradnji s upravom ako vidi u tome neki interes tj ako budu nekakvi sadržaju i ponuda dodatno uz stadion. Ovako graditi da bi to koristila postojeća uprava dinama koja tvrdi da klub nije opljačkan nema nikakvog smisla.
    A to sve kakav stadion gradu treba ne treba su puste priče trenutno. 'Uprava' plače, ne bi napravili ništa, samo da im se izgradi stadion i nikom niš, a s druge strane ekipi u Gradu paše pozicija u kojoj oni pozivaju na demokratske promjene u klubu za koje znaju da se neće dogoditi i onda se ne moraju baviti s tim pitanjem.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Grad je do sad potrošio preko 100 milja € za stadion koji izgleda kako izgleda. To su naši novci i mislim da ne treba izdvojiti više niti jednu lipu.
    Sasvim je dovoljno dati pravo građenja klubu pa neka grade sami ili s partnerima.
    Papastrumf

    grad je potrošio milijarde eura na štošta i praktički ništa nije napravio kako treba.
    ako ćemo koristiti tu logiku - na ništa ne bi trebali potrošiti ni lipe.
  • The Undertaker
    4.1k
    Bitan je konačan rezultat. Nemamo stadion a trebamo ga imati. Ništa više i ništa manje nego svaki civilizirani grad.
  • Papastrumf
    9.9k
    Jedno je sigurno, ova vlast SIGURNO neće graditi stadion gradskim novcima. Hoće li ga graditi dinamo, to ćemo još vidjeti.
  • SAS1987
    13.5k
    Jedino pozitivno je da očito grad želi što prije prestati održavati stadion a to znači da treba dati klubu koncesiju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.