• SAS1987
    14.7k
    Izgleda da Dinamo stvarno ocekuje da ce grad napraviti stadion u Sesvetima :grin:

    slazem se, stadion veci od 18k - 24 nije niti potreban niti financijski isplatljiv. Bolje malo manji stadion koji če nas manje kostati i preostatak novca investirati u razvoj kluba.
  • NORTE
    11.5k
    22 keka - S5, J5, I7, Z5
    27 keka - S6, J6, I9, Z6
    deda
    Prva idealna, ali ni ova druga opcija nije loša.
    Sjever, jug i zapad s ložama po 6, a istok trenutnih 9 tisuća. Svi zadovoljni, osim db.
  • deda
    32.7k
    Ja bi tu opciju od 27 izbacio recimo. Ili tih 18-20 ili 30+
  • deda
    32.7k
    Rekao sam već po meni je nama stadion od 18-20 top, a ako već idemo prema 26-27 onda se priklanjam teoriji DBa da treba biti preko 30 ako želiš sutra prekosutra imati kandidaturu za neka ozbiljna euro takmičenja. Ne znači 38-40, ali 30 i koja stotina.
  • NORTE
    11.5k
    Ja bi tu opciju od 27 izbacio recimo. Ili tih 18-20 ili 30+deda
    Ima ti i to smisla. Ili manji kompaktni jednoetažni ili veći dvoetažni.
  • deda
    32.7k
    Da, na tom sam tragu.
  • Nino Bule
    13.8k
    Rapidov je ako se ne varam 28 tisuca jednoetazni, ako zagreb hoce sudjelovat i dogurat do tih 35k u redu ali to ocito nije slucaj. Ne vidim zasto si uskratit stadio za tih 6,7 tisuca mjesta ako se moze uradi jednoetazni sa 28k
  • deda
    32.7k
    Rapidov je top, ali zato što ga oni redovno pune.
  • deda
    32.7k
    Netko je tu postavio pitanje, ali nisam primjetio odgovor. Koliko bi trebala po vama imati sjeverna navijačka tribina, to može biti dobra polazisna točka, iako znamo da nas neće nitko pitati u klubu.
  • maddaddam
    2.9k
    6000 stajacih, ili 3500-4000 sjedecih.
  • NORTE
    11.5k
    Koliko bi trebala po vama imati sjeverna navijačka tribina,deda
    Pisali smo na zoni već baš o tome. Moje mišljenje je 3.5 idealno, a do maksimalno 5 tisuća ako bi bio jednoetažni stadion. Dvoetažni stadion za navijačku tribinu nikako nije loš izbor, u tom slučaju donja etaža 3.5 tisuće maksimalno, a gornja može biti i s manjim kapacitetom.
  • NORTE
    11.5k
    Rapidov je top, ali zato što ga oni redovno pune.deda
    Stanica metroa uz sami stadion puno znači, kao i izgled samog stadiona. Već i vrapci na grani znaju da su dobili navijačku tribinu po svojim željama i potrebama, a samim time je i čitav stadion izgrađen po sličnom principu jednoetažno.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Pisali smo na zoni već baš o tome. Moje mišljenje je 3.5 idealno, a do maksimalno 5 tisuća ako bi bio jednoetažni stadion. Dvoetažni stadion za navijačku tribinu nikako nije loš izbor, u tom slučaju donja etaža 3.5 tisuće maksimalno, a gornja može biti i s manjim kapacitetom.NORTE

    a zašto navijačka tribina ne bi bila jednoetažna, a ostale dvoetažne?
  • NORTE
    11.5k
    a zašto navijačka tribina ne bi bila jednoetažna, a ostale dvoetažne?db-izbjeglica
    Može i to naravno, izvedivo i već viđeno na više primjera. S navijačke strane bitno je da sjever ne bude prevelikog kapaciteta jednoetažni (ili pak troetažni). Poljske grupe sad imaju prevelike stadione i tribine koje izgledaju smiješno kao i naša trenutna koja ukupno prima skoro 10 tisuća ljudi što je triput više od potrebnog, isti problem imaju i u Poljskoj i to na novim modernim natkrivenim stadionima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.