• masacusec
    3.2k
    Jugozapadni dio grada nema škole, vrtića.....ma ko ga jebe!
    Otkazana snježna kraljica?? A u kurac!! Kaj ćemo sada?!?!
  • og1986
    2.9k
    Ove godine se dogodilo neobično toplo vrijeme baš u terminu za snježnu kraljicu, pa u og je danas 15 stupnjeva. Od sutra su minusi svugdje u hrv.

    Prošle godine muški slalom u ZG je bila najgledanija utrka alpskog skijanja cijele godine. Neki ljudi su govorili kako nam ne treba niti rally u hrv jer su neke ceste zatvorene za vrijeme utrke, mislim ono.

    Jugozapadni dio grada nema škole, vrtića.....ma ko ga jebe!masacusec

    Evo uvijek se nađe jedan. Baci jeftinu floskule i zaradi moralne poene.
    Koji će nam kurac stadion na koji nitko ne ide, a nemamo škole i vrtiće, kaj ne ? Jebalo me takvo razmišljanje.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    tko se toj odgodi iščuđava ili lupa glavom o zid zbog toga? utrke otkazane zbog vremenskih uvjeta su najnormalnija stvar u svijetu skijanja, evo - neki dan je otkazan super G u bormiu, koji je ionako bio zamjena za onaj iz Lake Louisa.

    jel se tu implicira da je snježna kraljica je razlog što jugozapadni dio grada nema škole i vrtiće?
    daj nemoj me z...t :lol:

    na takav način možeš naći milijun drugih stvari i reći...jugozapdani dio grada nema škole i vrtiće.
    snježna kraljica je odgovorna za to kao i međunarodna smotra folklora.
  • maddaddam
    2.9k
    Vise me jebe sto kod nas mora sve biti najbahatije... Najskuplja zicara na osrednje brdo, najveci nagradni fond za skijase... Ja placam, polupaj cijelu kafanu
  • masacusec
    3.2k
    Kurac me boli za promociju grada i kako ljudi izvana vide moj grad...
    Mene brine kako ja vidim svoj grad i kako ja i moji sugrađani živimo u mojem gradu!!!

    Serem po snježnoj kraljici koja je "kolateralna žrtva" u mojem postu, no nadležni neka se fokusiraju na bitne stvari...
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Prošle godine muški slalom u ZG je bila najgledanija utrka alpskog skijanja cijele godine. Neki ljudi su govorili kako nam ne treba niti rally u hrv jer su neke ceste zatvorene, mislim ono.og1986

    trošak organizacije ovogodišnje utrke je bio nezamislivih 21,7 milja kuna, grad financira 50%, zamisli troška! s tom utrkom u zagreb dođe i ostane nekoliko dana preko stotinu sportaša, njihovi treneri, serviseri, ostatak tima, obitelji, dođu tv kuće, novinari, dođe i nešto ljudi koji to žele pogedati (kad nema corone)...svi oni trebaju hranu, piće, svi oni trebaju negdje prespavati, natočiti gorivo, kupiti si nešto van utrke....svi oni u zagrebu ostave nekakav novac. kad se sve zbroji i oduzme ta utrka u zagreb možda donese više love nego što je trošak.
  • og1986
    2.9k
    Kurac me boli za promociju gradmasacusec

    Dosta dobro razmišljanje, koji će nam kurac marketing. Još bi nam netko mogao doći u hrv i ostaviti novce, ko ih jebe samo meni smetaju kada ujutro idem na posao.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    na takav način se može reći..koji k kosimo travu, sadimo cvijeće i uređujemo zrinjevac, samo bezveze trošimo novac. kog boli ona stvar kako izgleda taj park i što će netko misliti, bolje kupiti 20 krava, nek pasu travu cijelo vrijeme, uštedjet ćemo novac, a grad može musti krave i prodati mlijeko dukatu...

    sportska natjecanja su slična stvar kao i parkovi, kultura i slično...
    uostalom, ta staza se poslije otvori za građanstvo i svi možemo skijati i rekreirati se nadomak centra grada...umjesto da budemo ponosni za to, kod nas se žuga samo da bi se žugalo.
  • flexXy
    2k
    Mene brine kako ja vidim svoj grad i kako ja i moji sugrađani živimo u mojem gradu!!!masacusec

    Da zivis od turizma nebi pricao ovakve gluposti. Grad nam je u 1.mjesecu mrtav i nema psa, ova utrka je uvijek punila objekte po gradu. Treba sto vise ovakvih manifestacija, cijena odrzavanja nije uopce velika za ono sto se dobije. Isto kao i rally koji je privukao ogroman broj ljudi iako se nije jos tada putovalo toliko zbog korone.
  • masacusec
    3.2k
    e to se zove moć banalizacije
  • db-izbjeglica
    13.7k
    e to se zove moć banalizacijemasacusec

    a nije banalizacija spominjati škole i vrtiće?
    skijaška utrka je jedan od rijetkih relevantnih sportskih događaja koje ugošćujemo svake godine, ali i to treba ukiniti, mada grad stoji nezamislivih milju i pol eura..pa daj me nemoj... :lol:
  • masacusec
    3.2k
    nije, jer to je stvar koja mene muči! :brow:
  • db-izbjeglica
    13.7k
    pa ja u kvartu imam školu i vrtić, volim skijanje i mučilo bi me da nema skijaške utrke, a i zrinjevac mi je preuštogljen, nema do ledine sa kravljim balegama!

    ja fakat ne znam što bi rekao ljudima kojima su sportske i kulturne manifestacije u gradu nepotrebna stvar.
  • Deleted User
    0
    odgođena trka za sutra
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Vise me jebe sto kod nas mora sve biti najbahatije... Najskuplja zicara na osrednje brdo, najveci nagradni fond za skijase... Ja placam, polupaj cijelu kafanumaddaddam

    snježna kraljica već godinama nema najveći nagradni fond. zapravo, ne znam jel ikad i imala! ove godine je to 120 000 eura.

    znači, prvi dobije 45.000 eura, drugi 20.000, treći 10.000, trideseti dobije 500 eura.
    primjerice, u kutzbuhelu pobjednici spusta i slaloma dobiju 100 000 eura, drugoplasirani 50 000 eura, a trećeplasirani 25 000 eura.

    https://www.fis-ski.com/en/alpine-skiing/alpine-news-multimedia/news-multimedia/news/test2/kitzbuhel-awards-a-record-prize-money
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.