• Mali Zeus
    10.5k
    Time želi dokazati da je cool, a ispada seljak. I ja volim tenisice, dapače, 90 posto vremena ih nosim, ali brate ne možeš na odijelo nositi vans tenisice. Osobito kao gradonačelnik. Pa nema 15 godina.
  • Jaro
    6.1k
    mos starke nosit na kaj oces - od bermuda, do odijela i vjencanica zene... Em glupost da ovaj prica o cipelama/tenisicama, em glupost da mu se to zamjera - pored svega zivog.
    Najveci seljacine obicno ispadnu oni obuceni "po pe esu"...
    Lik nek se primi posla za koji je izabran, pa onda kaj se mene tice nek hoda u bademantilu ak hoce...
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Odjelo ne čini čovjeka...samo da odradi posao kako treba, nije bitno kaj se nosi.ZGV

    super ga obavlja, kao i svita oko njega! uvjerio se više puta...
    naprosto su genijalni...tik-tak, vrijeme ide, jel još moramo ponavljati mantru novi su, dajmo im vremena?
  • Mali Zeus
    10.5k
    ↪Mali Zeus mos starke nosit na kaj oces - od bermuda, do odijela i vjencanica zene... Em glupost da ovaj prica o cipelama/tenisicama, em glupost da mu se to zamjera - pored svega zivog.Jaro

    Nije da mu zamjeram, samo primjećujem. :)
  • Fanboy
    2.4k
    Postoji nešto što se naziva kodeks odjevanja, a on je simbol poštovanja prema instituciji posla koji obavljaš ili onome prema čemu se već odnosiš...Ni ja osobno ne volim odjela, cipele i slično, nosim trenirke u slobodno vrijeme kao i tene, no ovdje se ne radi o tome što ja kao pojedinac volim ili ne volim, već opće prihvaćene društvene norme kojima iskazujem poštovanje za djelatnost koju obavljam.

    On glumi nekog buntovnika i anarhistu čitav život, ovo je samo na tom tragu dječačkog hira...Kao gradonačelnik predstavljaš čitav grad, govoriš pred novinarima, imaš susrete sa stranim političarima i dolazak u tenama je neozbiljan i nekulturan ..
  • Majki2111
    2.8k
    Ne bih se složio. Odjelnse ne iskazuje poštovanje prema instituciji ili poslu. Već radom i ponašanjem. Da vidim nekog ministra da dođe obučen opušteno u sabor dobio bi plus od mene. Da, odjelo ne čini čovjeka pa tako ni drušrveni kodeks oblačenja...
  • xavier
    11.4k
    Već radom i ponašanjem.Majki2111

    Malo sam zbunjen, Majki. Znači ti očekuješ od javnih službenika da budu vrijedni, pošteni i ponašaju se u skladu s pravilima i normama?

    Čovjek bi pomislio da su tebi bliži oni koji su hard core oportunisti, a ne vrijedni i pošteni :sweat:
  • Dino
    2.3k
    Meni je opce retardirano kaj lik ista spominje o odjevanju. Da, odijelo ne cini covjeka, stoga ne vidim razlog zasto je dao takvu suvisnu izjavu.

    Nek se rade primi problema oko stadiona…
  • Nolifer
    7.1k
    on po uzoru na zokija, koji skoro nikad ne nosi kravate. bontoni nula bodova.... baš su nam neki "uzori"
  • Majki2111
    2.8k
    Ak si oportunist ne znači da nisi predan radu i pošten... Bar ja to tak mislim. Volim ja oportuniste više neg ekipu koji se drže tak nekih svojih ili društveni uvriježenih pravila (čisto subjektivni ukus). Al imam ja puno žganaca za jest da to postanem. Da nebi bila neka loša pretpostavka o meni... :smile:
  • og1986
    2.9k
    Oportunist koji je predan radu i pošten.

    Majki tvoji biseri su svakim danom sve bolji.
  • Majki2111
    2.8k
    Pošten u smislu dat 100% od sebe.

    Uglavnom van teme smo...
  • NORTE
    9.9k
    Prethodni zg izbori bili su "komunalni," idući moraju bit "infrastrukturni" i ništa drugo. Samo projekti i izgradnja grada s najvećim naglaskom na promet.
  • Boogieman
    310
    Znam da misliš dobro, aIi odijelom se kao i rječnikom i te kako pokazuje poštovanje prema instituciji i poslu, a pogotovo u interkulturalnim odnosima. Zato postoje protokoli i oni nisu sami sebi svrha, što god netko mislio. Nekako još ajde ako ideš po gradilištima na Žitnjaku, ali jednostavno gradonačelnik glavnog grada ne može predsjednika Francuske i trenutno (vjerojatno) najvažniju osobu u EU dočekati u tenisicama. Isto tako si kao predsjednik RH ne možeš dopuštati onakav stil govora. To je u međunarodnim razmjerima baš sramota. Problem je kaj smo mi plodno tlo za jeftini populizam ("čovjek iz naroda" i te fore).
  • Mali Zeus
    10.5k
    ↪Majki2111 Znam da misliš dobro, aIi odijelom se kao i rječnikom i te kako pokazuje poštovanje prema instituciji i poslu, a pogotovo u interkulturalnim odnosima. Zato postoje protokoli i oni nisu sami sebi svrha, što god netko mislio. Nekako još ajde ako ideš po gradilištima na Žitnjaku, ali jednostavno gradonačelnik glavnog grada ne može predsjednika Francuske i trenutno (vjerojatno) najvažniju osobu u EU dočekati u tenisicama. Isto tako si kao predsjednik RH ne možeš dopuštati onakav stil govora. To je u međunarodnim razmjerima baš sramota. Problem je kaj smo mi plodno tlo za jeftini populizam ("čovjek iz naroda" i te fore).Boogieman
    Potpis.

    Dodao bih i da se u Sabor recimo ne može dolaziti kao da si došla sa štajge ili kao da te naplavilo (čitaj Peović i Benčić).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.