• db-izbjeglica
    13.7k
    meni je najstrašnije što jedan takav ljevičar nosi adidas tenisice, produkt pripadnika nacističke stranke i kapitalizma. cccccccccc što je sljedeće, hugo boss odijelo?
  • Mali Zeus
    10.5k
    meni je najstrašnije što jedan takav ljevičar nosi adidas tenisice, produkt pripadnika nacističke stranke i kapitalizma. cccccccccc što je sljedeće, hugo boss odijelo?db-izbjeglica

    Plus kaj ih rade djeca u Vijetnamu i Bangladešu za neku siću. Apsurd teški.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    ja bi očekivao nekakve ruske tenisice, borovo ili tako nešto, kad ono - adidas :grin:
  • Mali Zeus
    10.5k
    Ili tenisice ručno rađene od organskih proizvoda.
  • og1986
    2.9k


    Baš ih i ima u dugoj resi, neka dva lika su napravili Kickstarter kampanju i napravili takve tenisice.

    Ali, to bi značilo nešto raditi i proučavati. Šta je previše za našeg gradonačelnika
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Ili tenisice ručno rađene od organskih proizvoda.Mali Zeus

    carbon neutralne tenisice od konoplje i sojine celuloze :lol:
  • kinfa95
    489
    cim se vi bavite...
  • Mali Zeus
    10.5k
    Imaš pravo zapravo, čovjek se trudi, radi, u gradu je kaos, a mi pričamo o tenisicama. Da ne govorim da nemre niš od oporbe, ni prstom maknuti.

    Selo gori, a baba se češlja.
  • puxigadjurdja
    1.5k
    pa nije baš da ima neku veliku oporbu. Ima zaštitu medija kao nikad nitko i ogromnu većinu u GV.
    Neistomišljenici će svakoga razvlačiti, pa makar to bio i sveti TT.
    Slažem se, tenisice kao takve nisu big deal, ali kaosa u gradu kao gradski vijećnik, aktivist pa i građanin Zagreba je bio upoznat. Šta sad svi trebamo šutit i pustit da rade i govore bilo šta jer je eto naslijedio kaos od BM365?
  • Mali Zeus
    10.5k
    Ma šalim se ja malo.
  • NORTE
    9.8k
    Došlo je vrijeme da snježna kraljica zauvijek nestane sa sljemena.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Došlo je vrijeme da snježna kraljica zauvijek nestane sa sljemena.NORTE

    zašto bi nestala?
    ne kužim ljude kojima to smeta, evo - najiskrenije.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Muški slalom otkazan.

    42dddp.jpg
  • NORTE
    9.8k
    Nadmorska visina i snježni uvjeti smiješni za jednu skijašku utrku. Nije prvi put da je otkazano. Čemu sve to? Nisu ovo Alpe, nego zagrebačka gora, snijega ima ako te pogodi. Sad ponovno nije čak ni dovoljno hladno za umjetni snijeg.

    Sjetimo se Cmroka, jedna od većih blamaža Bm. Skupo i glupo.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Nadmorska visina i snježni uvjeti smiješni za jednu skijašku utrku. Nije prvi put da je otkazano. Čemu sve to? Nisu ovo Alpe, nego zagrebačka gora, snijega ima ako te pogodi. Sad ponovno nije čak ni dovoljno hladno za umjetni snijeg.

    Sjetimo se Cmroka, jedna od većih blamaža Bm. Skupo i glupo.
    NORTE

    otkazuju se utrke i u alpama, šta sad? od kad je urtka uvrštena u kalendar, koliko puta je odgođeno, 2-3?

    mislim, čudimo se pasivnosti ljudi, zašto nema gledatelja na dinamu, a istovremeno se zaziva ukidanje relevantnog sportskog događaja u zagrebu. zbog čega?

    skupo? koliko košta - par milja eura max, s tim da grad sigurno ne participira u punom iznosu.

    najbolje da sve ukinemo.
    što će nam hanžekovićev memorijal? skupo i nepotrebno!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.