• Nino Bule
    13.9k
    Uf ako mu ugovor istice na ljeto ovo bi mogao bit bomba transfer
  • marcio amoroso
    36.8k

    To su oni što navijaju za tetu iz računovodstva i raduju se kad nekoga prodamo jer nam je račun u velikom plusu.
  • Armagedon13
    959
    Danilo,Danilo treći put u ..... .Ako se mi hrvamo sa Napolijem i Škotima(valjda su škrti) - licitacija
  • NORTE
    11.6k
    oni što navijaju za tetu iz računovodstva i raduju se kad nekoga prodamo jer nam je račun u velikom plusu.marcio amoroso
    To je bila i uprava dinama sve do dolaska Bjelice, a onda su skužili da ostankom igrača i dovođenjem pojačanja dolazi europski uspjeh koji donosi više Uefinog novca i matchday prihoda, a igračima raste cijena.

    Pa onda pandemija i braća tjeraju Bjeličin tim koji seli u Osijek, a uz njih donaciju dobiva i Hajduk tako da dinamu ne preostaje ništa drugo nego da pojača uspavanu momčad, doduše s Kopićem na čelu.
  • Olmic
    3.7k
    Zadnje vijesti koje su dostupne...

    Ojeda je dogovorio ugovor i sa nama i sa Orlandom, odlučuje Godoy gdje će

    Danas na treningu nije bio prisutan, a kao razlog piše da se je dobio slobodno danas i sutra zbog toga što se ženi?!

    Edit: sutra se ženi i kao odmah ide prema Europi...
  • deda
    32.8k
    Ovo je samo znak da ništa u životu nije gotovo dok "Debela baba ne zapjeva". Očigledno Godoy cima Orlando da ponude više para ili bar više para ispod stola.
  • Mulec86
    394
    Želja mu je Europa. 100% sam siguran da je naš nakon kaj obavi svadbu.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.5k
    Meni neidu u glavu oni navijači koji su protiv transfera ojede jer je preskup. A ima ih.Ludovic IX

    Nisam protiv al sam sumnjičav. Ne ide iz mog džepa, al isto sam mišljenja da ako se daje 5 mil za nekog igrača da taj igrač mora raditi razliku na terenu ODMAH. A kakve smo sreće,trebat će mu pola godine za prilagodbu na Zg klimu i europski nogomet, i onda će se zaželiti toplijih krajeva i Argentine.
  • Baneki
    746
    Na Transfermarktu piše da je 1.1. ove godine prešao u Godoy za nekih 400k, i sad ga oni par dana kasnije prodaju za 5-6 milja. Na videu izgleda odlično, ali i Anderson Costa je izgledao odlično. Nadam se da će biti super pojačanje, ali nije zabranjeno biti malo sumnjičav.
  • deda
    32.8k
    On je bio na posudbi iz Racinga pa su ovi iskoristili pravo otkupa.
  • Infinity
    16.5k
    Ako zelimo bolje rezultate onda jednog dana moramo ici u veci rizik. Dovoditi igrace besplatno i za 1-2 milijuna eura i ocekivati proljece u LP, biti redovan u cetvrtfinalu EL i slicno je nerealno.

    Van Dijk i Gabriel su nam bili preskupi, a iz danasnje perspektive bi nam bili top pojacanja. Isto tako nam je 'jucer' Hauge bio preskup, a da smo ga doveli sad se taj Ojeda ne bi ni spominjao.
  • Nino Bule
    13.9k
    Moze on bit promasaj, ali po meni zadovoljava dosta kriterija da se proba s njim. Ozbiljna je to liga, prema sofi on igra jeben nogomet ove sezone i mlad je igrac kojeg se dalje moze prodat. Na kraju interes orlanda i fenera isto nesto govori, nije to tip juznoamerikanaca kojeg smo prije dovodili koji osim u dinamu nigdje u europi ne bi igrali.
  • LovroZG
    1.3k
    Da. Nije problem dat puno novaca ak je skauting dobro odrađen. I za Roga smo puno dali pa je to bio dobar transfer jer smo kupili igrača koji je vrijedio i na kojem smo mogli zaradit i rezultatski i novčano.

    Mene više zanima kak će nas Kopić posložit ak stvarno dođe Ojeda jer je on još jedno krilo, a kupnja Bočkaja sugerira da ćemo nastavit igrat s trojicom iza.
  • immerwieder
    1.4k
    kak bude dečko unezveren kad shvati da ga je Kopić zamislil na beku umjesto Ristovskog
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions