• marcio amoroso
    36.8k
    Mene više zanima kak će nas Kopić posložit ak stvarno dođe Ojeda jer je on još jedno krilo, a kupnja Bočkaja sugerira da ćemo nastavit igrat s trojicom iza.LovroZG

    Možeš igrati na mnogo načina sa Ojedom.

    Možemo izaći u 3-5-2 gdje Ojeda igra napadača sa Oršom. To bi bila postava gdje napadači stoje široko, a desetku koja ulazi iz drugog plana bi mogao igrati Ivanušec. Nešto slično je igrao Six sa Jairom, Gyurcsom i Caktašem koji se nazabijao golova.

    Možemo igrati klasični 4-2-3-1 gdje Ojeda igra desno, a Orša lijevo krilo.

    Možemo igrati i 4-3-3 gdje bi ta prednja trojka bila Orša- Petko- Ojeda.

    Nama je ludo falio ljevak u momčadi i Ojeda nam sjeda kao budali šamar.

    Edit: možemo i u 3-4-3.
    Livaković- Theo, Šutalo, Franjić- Ristovski, Ademi, Ivanušec, Bočkaj- Ojeda, Petko, Orša
  • Nino Bule
    13.9k
    I bockaj moze igrat lijevog beka u postavi sa 4 iza, ne vidim nikakav problem u dolasku ojede. Nas problem je hrpa krša koji je visak.
  • marcio amoroso
    36.8k
    hrpa krša koji je visak.Nino Bule

    Moubandje, Leovac, Dilaver, Čop, Andrić. To bi meni bila lista za prodaju, raskid ili posudbu.
  • Nolifer
    8.2k
    Bez pardona bih dodao i Thea za prodaju, pa nać nekog drugog i kvalitetnijeg stopera za tu lovu :smile:

    Ostalo oke. Mogao bi Ojeda bit okej igrač, samo da ne počne srat sa ponašanjem... Kad otkrije naš noćni život, sve se bojim da će otić u krivom smjeru, ali neka sve izbalansira i dobro bu sve...

    Sretno novo leto
  • Krizy
    44.2k
    Ima malo dijete i ženi se, valjda mu nije toliko do izlazaka.
  • Captain America
    17.8k
    Sigali kaže da je pravi profesionalac, mislim da njemu možemo vjerovat. Tolki mamlazi u upravi nisu da daju tolike novce za igrača kojeg nisu skautirali do najsitnijih detalja.
  • LovroZG
    1.3k
    Ova postava s širokim napadačima u 352 je i meni pala na pamet. Tu bi Ivanušec i Ademi mogli lijepo dolazit iz drugog plana pred gol. Al tu su onda problem zamjene. Niti jedan od napadača koji bi ostali na klupi ne bi mogo igrat u toj formaciji, a krila Menalo i Špikić su upitne kvalitete za takvu igru pa bi zapravo bili primorani mijenjat stil igre svaki put kad Orša il Ojeda nisu na terenu.

    Formacije sa 4 iza su mi upitne zbog (pretpostavljam) Bočkaja na beku. Mene on stvarno nije tolko oduševio u Osijeku, al dobro. Vidit ćemo šta Kopić planira. Tehnički bi i Bočkaj mogo bit rezerva Ojedi na desnom krilu makar bi to stvarno bio čudan potez.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ja se iskreno nadam da budemo igrali 4 2 3 1 opet, pošto budemo imali dva opasna krila, opasne bekove i Ivanušeca/Tolića kao prednjeg veznog. Mogo bi opet Petković bit jaako koristan ovu polusezonu.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Neka mi prvo Ojedu vidimo u plavoj bluzi pa možemo pričati o tom di ga treba stavit i u kojoj formaciji :wink:
  • Baneki
    746
    A jel bolji Ojeda od npr. Jakoliša? Oba su lijevo krilo, oba se dokazala (Jakoliš 10golova +6asista; Ojeda 10golova + 3asista) u polusezoni u manjem klubu (Šibenik 9m, Godoy 23 m) na posudbi iz nešto jačeg kluba (Racing 36 m, Hajduk 35 m na Transfermarktu)...
  • Mulec86
    394
    Po svemu dostupnom na internetu izgleda da je. Uglavnom decka ima po oba krila , plete igru jednog argentinskog prvoligasa ,a argentinska liga je tehnicki puno kvalitetnija od nase. Jakolis je od tih 10 golova dao 6-7 Istri,Dragovoljcu i Belupu od tih 6-7 bar 2-3 iz penala parametri po kojima se utvrduje vrijednost na TM-u su isto mjerilo, npr. za slicnu statistiku Ojeda ima vrijednost 6m ,a Jakolis nesto vise od 1m kaj ti dovoljno govori kolko je argentinska liga zahtjevnija. Pratio sam je jedno vrijeme i kad se gleda taj nogomet u usporedbi s nasim izgleda 2x brze i agresivnije jedina mana kod kupnje takvih likova je prilagodba i tu bi moglo bit problema ,ako nema u glavi. Interes stranih klubova i van Dinama govori da se radi o dobrom igracu ,a skauting je valjda razina vise od gledanja kazeta u doba A.Coste i postoji razlog zasto se ide u kupnju igraca od 6 milja. Na neki nacin mi je drago da gledamo i igrace s takvim osobinama jer se odvajamo od razine provincijskog kluba koji kupuje Kplus proizvode na akciji iz Europe ,a svoje talente rasipa za visoku lovu. Jednostavno ,ako zelimo bit vece ime moramo nekad nekog i kupit ,a da se ne zove Borna,Luka ili Ante i da se skrtari. Ovaj Ojeda moze za 3 godine vrijedit 10 ,15 milijuna i ko stranac (pogotovo argentinac) prodat se dalje u Europu ko keks. Rizicno ,al u globalu kad se pogleda isplatljivo. Nek dode i dobije vremena pa nek se dokaze ,a od Spikica tesko da moze bit losiji.
  • Dautbegović1
    92
    Znači ide se i po još jednog stopera,prvo Slovak sad Danilo
  • SAS1987
    14.8k
    Skoro svaka liga je kamilica protiv argentinske. Jako kvalitetni igraći a uz to ima svaka ekipa 3, 4 luđake kojima bi u europi zabranili igrati nogomet.
  • marcio amoroso
    36.8k

    Sve stoji šta si napisao. Očigledno se želi ulagati i u malo bolje igrače koji se kasnije lakše i za puno više prodaju.
    Tu bi za primjer uzeo Shakhtar, Benficu ili Porto. Ti klubovi hladno ulože 10 ili 15 milijuna u nekog igrača, ali ga zato prodaju za 20, 30 ili 40.
  • maddaddam
    2.9k
    Ako je istina za onih 30 milki što su se spominjale, onda je jasno da se ide u ulaganje u igrački kadar.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions