• xavier
    12.1k
    Za Jakirovića još donekle razumijem logiku iako mislim da ni on definitivno nije rješenje za nas, ali Zekić zvuči kao neka loša šala. Pa Osijek je pod njim bio smiješan i nismo se mogli načuditi zašto dovode solidne igrače, a ne investiraju u dobrog trenera. Kad im je došao Bjelica, pokazalo se da smo bili u pravu.

    I sad taj Zekić figurira kao kandidat za trenera Dinamo...ne znam je li to smiješno ili žalosno.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Ma to su patke sa Zekićem. Pa nisu tolike budale. Jedino što je sigurno je da je Sergej bio na pregovorima i da nije jedini. Sumnjam da će se trener izabrati bez novog sportskog direktora.
  • Olmic
    3.7k


    Nisu patke. Iz prve ruke znam on ili Jakir
  • xavier
    12.1k


    Jozak nije loš čovjek za taj posao (mislim na SD) jer definitivno ima znanje, ali nemojmo se praviti da je on taj koji će odlučivati o treneru ili o kupnjama i prodajama igrača.
  • vjeko1701
    8.6k
    Pa dobro, koji SD odlučuje (ne, ovo nije pokušaj pravdanja međugorja). Realno SD skauta, nalazi, dogovara...itd, al vodstvo kluba mora dati amen i odobriti.

    Kod nas nije problem ta struktura već to da je vodstvo kluba hrpa opsuđenih kriminalaca koji klub vode preko neoptužnih marioneta.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Jozak nije loš čovjek za taj posao (mislim na SD) jer definitivno ima znanje, ali nemojmo se praviti da je on taj koji će odlučivati o treneru ili o kupnjama i prodajama igrača.xavier

    A vidi, sigurno neće imati potpunu autonomiju iz svima poznatih razloga, ali isto tako čisto sumnjam da ga dovode da bude marioneta. Ti misliš da ga se neće ništa pitati? Iskreno mislim da griješiš.
  • xavier
    12.1k


    On će apsolutno raditi svoj posao u smislu da će tražiti dostupne igrače i pripremati materijale oko toga, ali znam kako Mamić funkcionira i što se tiče izbora trenera, Jozakova riječ će tu vrijediti otprilike kao i naša. Isto kao što Vlatka donosi odluke oko kluba.
  • superhik
    11.1k
    Prošlost me je učila da je čovjek od Mamićevog povjerenja moj čovjek od nepovjerenja.
    No, vrijeme će pokazati.
  • Captain America
    17.8k
    Ja ovo dovođenje Jozaka vidim ko potvrdu da je i mafija konačno uvidjela da je vrag odnio šalu. Klub protiv kojeg nisi slavio pobjedu u derbiju u 5.mjesecu te rastavio na proste faktore na domaćem terenu.

    Jozak je za naše uvjete teškaš (ne sumnjam u veliku euforiju u medijima da je preuzeo funkciju u Osijeku ili Hajduku) i sigurno ne dolazi bit marioneta jer je to mogo bit doslovno bilo tko. S Bjelicom je podijeljeno dovođenje igrača šljakalo do dolaska Zorana. Sam je Zdravko reko da je Bjelica tražio Dilavera, Kadziora i Leovca, a blagoslovio dolazak Orše, Petka, Bogoljuba... Bar se sad ne moramo brinut oko povratka Zorana u klub (doduše nema šanse da Jozak postane heroj među navijačima ko što je to bio Bjelica) i ovo bi moglo funkcionirat.
  • xavier
    12.1k


    "Bar se sad ne moramo brinut oko povratka Zorana u klub"?

    Pa Zoran je bio u klubu dok nije morao pobjeći pred zakonom. Ne moramo se brinuti dok god je bjegunac pred zakonom, a ne zato što je Jozak došao.
  • Captain America
    17.8k
    To sam i mislio da je bjegunac i da Jozak nema s tim nikakve veze.
  • LovroZG
    1.3k
    Nije mi baš jasno čemu tolko oduševljenje Jozakom? Di se on iskazo da je dobio tu etiketu stručnjaka? Kolko vidim, on je sam kod nas bio sportski direktor. I to na pet mjeseci do sredine prijelaznog roka u kojem smo doveli Doumbiju i Lecjaksa. :chin:
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Doumbiju i Lecjaksa. :chin:LovroZG

    A ni jedan ni drugi nisu ništa realno bili. Pogotovo Lecjacks
  • Woot
    101
    Kaj se priča, ko je bliže, Jakir ili Zekić?
  • Eduardo
    20.4k
    Kaj se priča, ko je bliže, Jakir ili ZekićWoot

    Maksimiru ili Međugorju?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions