• Woot
    101


    Neki koji će se, očigledno, morati sviđati oboma
  • xavier
    12.1k
    Maksimiru ili Međugorju?Eduardo

    Zekić Maksimiru (75 km), ali zato je Jakorović puno bliže Međugorju (samo 20 km) :cool:
  • marcio amoroso
    36.8k
    Ako dođe Zekić stvarno ćemo žaliti za Krznarom. Pa čovjek je po mišljenju Osječana čisti alkoholičar.
    Kao trener su mu reference mađarski i hrvatski davljenici.
    Ma nek se nose u tri pm svi.
  • Mališan
    1.8k
    Moža ova sezona i udaranje u dno bude prekretnica u upravljanju kluba. Štakori su se počeli međusobno gristi, financijski gubitak je vjerojatan. Ak nestane love možda nestane i motiva za krađu odnosno "upravljanje" pa na neki način se napokon dogodi neka promjena ili neki kurac. Ne znam, vjerojatno samo sanjarim.
  • SAS1987
    14.8k
    Pa čovjek je po mišljenju Osječana čisti alkoholičar.marcio amoroso

    Ako je Zekić alkoholičar onda im za perfektan trio fali još samo Zahović. Dva alkoholičara i jedan narkoman.
  • Oluja
    4.4k
    Reply
    Tko je blize Medjugorju taj je blize Maksimiru
  • Ludovic IX
    7.3k
    Hvala bogu na konferencijskij ligi i da 3.iz EL ide na proljeće jer mi se čini da bi mi inače opet čekali proljeće jako dugo.

    I tu ne mislim na ovu sezonu već na sljedeće jer mi se čini da se vraćamo na mod prije bjelice
  • Woot
    101


    Boze pomozi nam
  • vjeko1701
    8.6k
    U Bayernu navodno nezadovoljni Stanišićem i na izlaznim vratima je?

    Ako bi bila mogućnost, dal ga vidite u Dinamu?
  • dzg7
    298
    On bi bio top za dinamo po meni
  • vjeko1701
    8.6k
    I ja mislim da bi nam bio dobar. Može stopera, može desnog beka. Mlad, ima potencijal...
  • badjibadara
    3.2k
    Nista posebno ono sto sam gledao.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Dinamo ima 30 igrača koji sa dobrim trenerom mogu igrati u prvih 11.
    Ako se misle dovoditi igrači trebaju se dovesti prava pojačanja, a ne neke popune. Popuna imamo i više nego dovoljno. Trebamo igrača koji će nas pojačati kao Rijeku Drmić ili tovare Livaja i Krovinović. Ne treba nam nikakav Čabraja ili nikakav Čop da bude popuna. Ili pravi igrač ili nitko.
  • vjeko1701
    8.6k
    Ja se iskreno nadam da ćemo barem malo unovčit neke od viškova u tih 30 igrača a Stanišić mi ne bi bio baš popuna. Možda ne instant pojačanje ali igrač kojeg se može razvit i koristiti na više pozicija u obrani i može igrati i u sustavima sa 4 i sa 3 iza.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions