• Ludovic IX
    5.1k
    Ja bi volio da vrate marina i jednostavno Oršića malo odmore na proljeće. Nažalost , on je svoj zenit imao lani i sad ide samo dolje. Možda ako dođe bolji trener i on proigra ali neznam, sumnjam
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ko i menalo.Ludovic IX

    meni je trebalo 5 minuta da vidim kako to nije igrač za dinamo.
  • Ludovic IX
    5.1k
    A i kad i nešto napravimo, lopta nam ne vraća jer smo za kurac
  • Nino Bule
    11.3k
    Da imaju imalo pameti u upravi, pali bi na koljena pred biscana
  • Fanboy
    2.1k

    Hvala ti, mislim da je Čačić već u godinama i ovaj stres ne želi proživljavati u dosta kritičnoj situaciji za nas trenutačno iako mislim da bi Čačić ovo daleko daleko bolje posložio...
    Nebi se izenadio da su zato i "pozvani"...
  • Ludovic IX
    5.1k

    Meni odkad je došao a ni ono što je igrao u Rijeci nijw poboljšalo dojam. Samo pojačalo saznanje da je limitiran
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ja bi volio da vrate marina i jednostavno Oršića malo odmore na proljeće. Nažalost , on je svoj zenit imao lani i sad ide samo dolje. Možda ako dođe bolji trener i on proigra ali neznam, sumnjamLudovic IX

    kakav marin, gorici ponuditi: špikića, menala, štefulja, moubandjea i andrića za lovrića.
  • Blue98
    721
    Špikić mi se čini ko svemirski brod za menala al nazalost ne dobiva priliku.
    A desni bekovi su nam užasni, nisu ništa bolji od stojanovica a stalno se sralo po njemu
  • Fanboy
    2.1k
    Ma Špikić, Bulat i Tolić moraju igrati...Pa Menalo nema što tražiti na terenu, Štefulj je jako loš bio danas....
    Bišćana zaboravite, vodi dobro u21 reprezentaciju i nakon Dalića moguć odabir za A selekciju.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    štefuljova reakcija kod 2. gola je za sjesti i plakati.

    jel moguće da profesionalni igrač onako krivo procjeni let lopte?
  • Dudu
    2.6k
    Nažalost razočaranje je potpuno, sve ono čega sam se pribojavao se ostvarilo
  • miro
    3.1k
    ona prokleta lopina iz Međugorja, koliki god cigan bio i koliko god je ovo i njegovo maslo, volio bih da je tu samo da uđe ovim pičkicama u svlačionicu večeras poslije tekme i da im jebe sve po spisku
  • marcio amoroso
    31.9k
    Da imaju imalo pameti u upravi, pali bi na koljena pred biscanaNino Bule

    Klinac njih boli za Dinamo. Da žele dobro Dinamu ne bi oprostili 300 milijuna kuna onom smeću iz Međugorja.
    Da žele dobro Dinamu ne bi mrtvi hajduk koji nema za bibera imao uvjerljivo najboljeg igrača derbija.
    Da žele dobro Dinamu ne bi mrtvi hajduk koji nema za bibera pojeo Dinamo u sred Zagreba.

    To je jebena stoka i to su jebena gamad koja žele dobro samo sebi. Neću se izražavati, ali ja osobno im želim da gore u paklu.
    Samo onih oproštenih 300 milijuna mi je dovoljno za to.
  • Mali Zeus
    9.2k
    ona prokleta lopina iz Međugorja, koliki god cigan bio i koliko god je ovo i njegovo maslo, volio bih da je tu samo da uđe ovim pičkicama u svlačionicu večeras poslije tekme i da im jebe sve po spiskumiro

    Njegovo maslo nas je i dovelo u ovu situaciju. Isključivo njegovo maslo.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    da od tih 300 000 000 kuna ne mogu 15 000 000 za poštenog trenera izdvojiti :sweat:
    samo to bi bilo dovoljno da se bude ispred ovog jada od HNL-a
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.