• Sk8
    38
    Da ne duljim previse, sustina i uzrok problema se nalaze u aktualnoj upravi i braci u Hercegovini. Dok se tu stvari drasticno ne promijene, nema ni pravog trenera s karizmom niti novog stadiona. Ne moze jednostavnije.
  • Blue98
    722
    Šta je s vahom ovih dana, imali ikakve šanse da on dođe?
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Šta je s vahom ovih dana, imali ikakve šanse da on dođe?Blue98

    ne vidim smisao dovođenja sedamdesetogodišnjaka na klupu.
    ima puno mlađih i modernijih trenera za tu lovu.
  • über alles
    1.4k
    Ovo se nikad nije desilo ,al iskreno mi je zao kaj sam iso na utakmicu,a to nema veze sa zvrsnim rezultatom...
  • Blue98
    722


    A gle vaha je provjerena kvaliteta, a sumnjam da su antolic i ekipa sposobni dovest nekog mlađeg i modernijeg
  • db-izbjeglica
    12.6k
    A gle vaha je provjerena kvaliteta, a sumnjam da su antolic i ekipa sposobni dovest nekog mlađeg i modernijegBlue98

    ja bi prije petkovića za tu lovu, al to sam samo ja.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Pretužan cjelokupan dojam
  • Olmic
    2.7k
    Osim trenera po meni jednak ako ne i veći problem je kadar. Jednostavno zasićenost pojedinih igrača, ne kvaliteta određenih, a najgore na zimu se ne radi remont... Ne znam bit će borbeno
  • Markelo
    2.5k
    Tovari su napravili dobar posao u zadnjih pola godine.Šta je je. Dovode ozbiljne i provjerene igrače a mi Hnl-ovce koji zabiju 6-7 golova i to nas još oderu za njih. Da ne govorim o Menalu, Gojaku i Andriću koje smo davno prekrižili a oni nam sada startaju u prvih 11 ili ulaze s klupe da uhvatimo bod.

    E ne možeš tako neozbiljan bit u Hnl, prošla su ta vremena.
  • Blue98
    722


    Nije ni to loš izbor
  • Mali Zeus
    9.3k
    Tovari su napravili dobar posao u zadnjih pola godine.Šta je je. Dovode ozbiljne i provjerene igrače a mi Hnl-ovce koji zabiju 6-7 golova i to nas još oderu za njih. Da ne govorim o Menalu, Gojaku i Andriću koje smo davno prekrižili a oni nam sada startaju u prvih 11 ili ulaze s klupe da uhvatimo bod.Markelo

    Mi smo, iskreno, trebali uzeti Dabrauskasa, ne oni.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    nama su glavni igrači totalno van forme, ali svi do jednog.
    lako za menala, gojaka i andrića.

    nije gojak toliko loš i ima mjesta za njega u rotaciji.
    ovo što je igrao, ostavlja bolji dojam od mišića.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Mi smo, iskreno, trebali uzeti Dabrauskasa, ne oni.Mali Zeus

    mi smo trebali uzeti tomića.
  • Mali Zeus
    9.3k
    mi smo trebali uzeti tomića.db-izbjeglica

    Ili njega, da.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Još nešto.
    Boysi kao ultrasi su 50% posjete.
    Malo sam istraživao i to je nemoguće i jebena sramota za “obične” navijače. Procenat ultrasa na tribini je inače jednocifren.

    Ovi pametnjakovići ili “kibici” kako ih zove deda nisu zaslužili ni Kopića, i on je predobar za njih. I zaslužili su da ih bagra kao Mamić pokrade.

    Možete se ljutiti koliko hoćete i da imaju minusi znam da bi ih kupio maksimalno na zoni, ali ova kurcobolja za Dinamom je užasna. Dolazi ti najljući protivnik koji pljuje i vrijeđa tvoj klub i grad i nađe se 3 tisuće ljudi da to pogleda. Što je najtužnije mislim da su od te tri tisuće bar pola van Zagreba.

    Srami se Zagrebe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.