• LovroZG
    1.3k
    Dodavanja su nam bila ko da krumpir šutamo okolo. Pustili smo ih da nam vode igru i onda se čudili da je obrana opet pukla.

    Nisam niš očekivo od Kopića, al ovakva taktika je apsolutno promašena. Igra ko pod Krznarom, bitno je ne primit gol, a imaš obranu koja se ne sjeća kad zadnji put nije primila. Tek smo na samom kraju neš krenuli igrat, al slabo je to. Baš razočarenje.
  • Fanboy
    2.2k
    Sad kad razmislim ovaj poraz je odličan i to bez sarkazma, odličan i nije nam se moglo bolje dogoditi nego izgubiti doma od Hajduka da nas ovako ponize...
    Jer jedino ovakav poraz može izvesti na čistinu sve ono što se gura pod tepih zadnjih pola godine pod izlikama dobili smo Tottenham, ne može nam nitko u prvenstvu ništa, Krznar nema sreće sa golovima igramo dobro, opet ćemo igrati Europu itd.
    Ovo se ne može zamaskirati, ne može se reći imali smo prilika jer nismo, ne može se reći biti će bolje jer utakmice sa Hajdukom i poraz od njih nije poraz od Rijeke ili Osijeka.
    Sve izlazi na čistinu, sav nerad.
    Ovaj poraz u ovom trenutku je nešto najbolje što se moglo dogoditi.
    Hoćete i dalje zafrkanciju, odlično onda ćete ovo gledati...
    Ako što znam, onda to da će nakon ovoga doći barem do nekih promijena. Hoće li biti dobre ili ne, to ćemo vidjeti.
    No, poraz u kupu, juniori Hajduka koji su osvojili prošle sezone prvenstvo, kupovina Štefulja, Čabraje, Nevestića, Ristovskog i prodavanje Stojanovića, Jakića, Majera, Gavranovića bez ikakve logike i zamjne. Ne davanje prilike Špikiću, Bulatu i Toliću koji su bolji igrači od Menala pa i ovakvog Mišića...
    Sve je došlo na naplatu, svi su se skrivali iza "najbolje euro sezone" unatrag 50-ak godina.
    Karte su na stolu, nema više skrivanja...
  • LovroZG
    1.3k
    I ovo nam je inače četvrta tekma zaredom bez pobjede na Maksimiru. Ova zadnja dva poraza i remiji protiv Genka i Osijeka...
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Dinamo u zadnjih 6 utakmica ima tri poraza, dva neodlučena rezultata i jednu pobjedu.

    Ta pobjeda je došla samo, jedino i isključivo kao rezultat totalno slučajnog autogola. Realno, dinamo je zaslužio 6 utakmica u nizu bez pobjede.
  • jp23
    2.2k
    Nema šta, riješi se jedinog normalnog trenera od Vahe, zamjeni ga pokvarenim smecem, zamjeni smeće sa potrckom, zamjeni potrcka sa sefom omladinske i bivsim trenerom najvećeg rivala. Zanijeci u izjavi da te smece u medugorju pokralo unatoc dokazima i presudi, i nastavi za svaku odluku traziti savjete tog istog smeća. Igra na terenu se raspada, igrači se vraćaju u modus operandi zvan "samo da što prije odem iz kluba".

    Mi navijači možda jesmo i srce i duša Dinama, ali ništa nam to ne znači kad oni koji vode Dinamo, ga uništavaju sustavno. Džabe veliko srce kad ti je "mozak" u vegetativnom stanju.

    Neam ništa dobrog za reći.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Sad kad razmislim ovaj poraz je odličan i to bez sarkazma, odličan i nije nam se moglo bolje dogoditi nego izgubiti doma od Hajduka da nas ovako ponize...
    Jer jedino ovakav poraz može izvesti na čistinu sve ono što se gura pod tepih zadnjih pola godine pod izlikama dobili smo Tottenham, ne može nam nitko u prvenstvu ništa, Krznar nema sreće sa golovima igramo dobro, opet ćemo igrati Europu itd.
    Ovo se ne može zamaskirati, ne može se reći imali smo prilika jer nismo, ne može se reći biti će bolje jer utakmice sa Hajdukom i poraz od njih nije poraz od Rijeke ili Osijeka.
    Sve izlazi na čistinu, sav nerad.
    Ovaj poraz u ovom trenutku je nešto najbolje što se moglo dogoditi.
    Hoćete i dalje zafrkanciju, odlično onda ćete ovo gledati...
    Ako što znam, onda to da će nakon ovoga doći barem do nekih promijena. Hoće li biti dobre ili ne, to ćemo vidjeti.
    No, poraz u kupu, juniori Hajduka koji su osvojili prošle sezone prvenstvo, kupovina Štefulja, Čabraje, Nevestića, Ristovskog i prodavanje Stojanovića, Jakića, Majera, Gavranovića bez ikakve logike i zamjne. Ne davanje prilike Špikiću, Bulatu i Toliću koji su bolji igrači od Menala pa i ovakvog Mišića...
    Sve je došlo na naplatu, svi su se skrivali iza "najbolje euro sezone" unatrag 50-ak godina.
    Karte su na stolu, nema više skrivanja...
    Fanboy

    Imaš pravo, dinamo je u ovom trenutku dotaknuo dno, dublje ne može. Nekakav x bi u današnjoj utakmici samo zamaskirao jad i bijedu u kojoj se momčad nalazi. Sad se moraju povući kvalitetni potezi....
  • Benito
    553
    Ne znam kaj bi rekao ali ono kaj me najviše boli je pristup, dečki jučer dođu na trening, pruže podršku a oni ovako vrate? Neću više pisat trenutno, boli me jako...
  • Blue98
    722
    Ja ne znam kako mi možemo i bod očekivati u četvrtak sa ovakvom igrom i formom igrača, pa west ham ce nas rastavit na proste faktore
  • miro
    3.1k
    ali da ovako naši igrači izgledaju i igraju nakon što im Boysi dođu jučer, da su svi izgubljeni...pa daj neki crveni ako treba, daj malo krvi, bilo šta. I još samo nešto - Andrića poklonit ako treba
  • vjeko1701
    5.9k
    ja ne znam cemu se uopce boriti za 2. mjesto, pa ovakve ce nas bilo koji klub iz lp nabiti da boli...
  • Tundra
    511
    Kopiću odlazi
  • Eduardo
    17.3k
    Jednog beskrvnog zamijenili s drugim i očekivali pozitivni “šok”.markoli

    Jedino koga je šokirao smo mi navijači i igrači Hajduka koji vjerojatno nisu mogli vjerovati da smo toliko loši.

    Dinamo je četvrti na tablici, a Prvoplasirana momčad ima 70% osvojenih bodova, jel shvaćate koja je to razina bijede?db-izbjeglica

    Razina bijede koja te klubove krasi godinama. To je na početku sezone pokazala Europa. Mi smo se nažalost trenutno spustili na njihovu razinu, nisu oni došli na razinu Dinama.
  • Fanboy
    2.2k
    I još nešto, Zagreb mi se gadi...Grad gdje ljudi glume neku elitu, prosvjećene, pun egoista...Grad od milju stanovnika gdje se ne može okupiti 20 000 ljudi za derbi sa najvećim rivalom. Par godina se igra Europa, donose naslovi...Sterilan grad i zato biramo takve i gradonačelnike...
    Ako što zavidim Splitu to da bi stadion napunili da pada led i kamenje, a ne obična kiša...
    Ne valja stadion, ne valja vrijeme, daleko mi je , gužva na ulazu, gužva ui tramvaju...Uvijek nešto. Čak bi razumio da je Mamić kriv u punom opsegu, jedan dio je rastjerao, no jednostavno prazan duhom grad gdje su ljudi sebični i nemaju nikakvu poveznicu. Svaka čast svima ovdje koji idete i volite klub. Grad hodajućih mrtvaca...
    U Splitu rade dočeke kad dobiju žnj ekipe, nakon 16 godina u utrci i svi divljaju od sreće....
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Ja ne znam kako mi možemo i bod očekivati u četvrtak sa ovakvom igrom i formom igrača, pa west ham ce nas rastavit na proste faktoreBlue98

    Iskreno, u ovom trenutku me boli ona stvar za Europu. Nama bježi tlo pod nogama u vlastitom dvorištu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.