• Gorica86
    278
    Pičkice od uprave do igrača (čast rijetkim izuzetcima)
  • Jaro
    5.4k
    Kopiću odlaziTundra86

    Poucen iskustvom, nakon Kopica ce doc neki drugi Kopic...
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Mrtva igra da mrtvija ne može. To je moj komentar za ovu utakmicu. Razočaranje u pm.
  • markoli
    1.6k
    Treba nam nova šok terapija - Peternac novi trener. Debili nesposobni.
  • db-izbjeglica
    12.7k


    Neću uopće ništa komentirati, neću izreći što mislim o tim jedinkana, jer riječi kojima bi ih nazvao bi čak i na ovom portalu bile dostatne za ban
  • Krizy
    35.5k
    Tri sezone loptu prepustiš jedino Citiju (naravno nije da nas se pitalo hoćemo li prepustiti), u ostalim utakmicama se napadalo i igralo, nijednom se nije svjesno prepustila lopta. I tako, malo po malo, dođeš na razinu da jebeni Hajduk ima 55% posjeda na MAKSIMIRU. Nestvarno loše, koji je on k mislio samo on zna, ovo je bilo za Bogu plakati. Kad se ovako uđe u utakmicu u HNL-u i ne zaslužuje se više. Sada će se možda napokon fokusirati na traženje Trenera i rješavanje 7-8 igrača a ne na objavljivanje tablica.
  • Crusades1986
    9.6k
    Jebala ih ta tablica da ih jebala. Jedino za to su sposobni. Rugaju se drugima bez podloge, sad se svi rugaju nama.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    To je ekipa koja živi u zagrebu!
    Polusvijet koji je izgmizao iz kojekakvih pripizdina, kruha bi gladni bili da nema zagreba, a pljuju po gradu u kojem žive i njegovom identitetu.
  • Fanboy
    2.2k
    Budimo realni, strano trenersko ime se neće dovoditi...Prije tri mjeseca sam napisao da se dovede ovaj Litavac umjesto Krznara, no onda je još bio zauzet. Od stranih imena znamo da nećemo nikoga dovesti...
    Kakav je Jakirović? Ponuda od Dinama se ne odbija samo tako, što kažu forumaši iz Bih koji bolje poznaju kako vodi Zrinjski ? Vidio sam da je Dinamo zainteresiran za njega.
  • Nolifer
    6.6k
    Molio bih poštovanog KTCa, da ode iz Dinama. Samo ću to reći. Od Donetska pa do Ajduka. Mogao je i bolje reagirati kod livajinog gola, a ne ga onako pustit da prođe

    zalaganje danas nula
    obrana nula
    igra nula
    šanse mlitave
    Kopiću vrijeme je...
    Upravo vrijeme je...

    Mi gubimo, a majstor ima ruke u đepovima i bleji onako ko pohana riba

    Pustite nam Dinamo dok nije kasno...
  • Ludovic IX
    5.2k
    Kopić je samo nastavio krznarov sustav i igru. Ništa nije promijenio. I drugo poluvrijeme stavi ristovskog a moha je bar pokušao i ponekad i uspio proći. Ristovski je nula ko što je nula odkad je došao. Ko i menalo.
  • Olmic
    2.7k



    Dns je na tribini bio i Jakir i Čačić
  • Blue98
    722
    Bišćanu vrime je
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.