• db-izbjeglica
    12.5k
    Skoro isti, osim što je Petkoviću Oršić nabacio na glavu, a Andriću po travi na peteracNeki tip sa Zapada

    Ja bi se zakleo da je za drugi gol asistirao franjić, a ne oršić...
  • Neki tip
    18.8k
    i bio bi potpuno u pravu..

    Moja greška.

    Akteri malo izmiješani, ali velika sličnost akcija je tu.
  • Play11HB
    19
    Premlad sam da bi se sjećao točno, ali mislim da je bilo više pobjeda HR klubova, posebno jer su skupine kupa uefa uvedene tamo negdje početkom 2000 što znači da se os starta igrao knockout, ali jasno mi je što se impicira. Uz to bilo je i prezimljavanje Varteksa u Europi čini mi se 1998. u Kupu pobjednika kupova gdje su se sigurno skupile neke fine pobjede.

    Dao sam si truda pa istražio: Kako ste i rekli, u zadnje 3+ ova sezona imamo 16 pobjeda u skupini i nakon nje. A od osamostaljenja pa zaključno sa sezonom 2017/18 imali smo samo 12 pobjeda ( Porto, Ajax, Sturm, Beveren, NEC N., Temišvar, Anderlecht, Villarreal, Club Brugge, Astra Giugiju, Celtic, Arsenal)
    Impresivno veliki skok i žalosni podatak otprije
  • marcio amoroso
    31.8k

    Dinamo je do dolaska Bjelice bio export-Import firma, a ne nogometni klub. Nakon što je Bjelica pokazao da se može i kako se može i ovim u klubu je kliknulo.

    Ja mislim da bi mi sinoć gledali Šaranića i Baturinu umjesto Oršića i Mišića da se nije desio taj zaokret u klubu. Uz sav respekt prema tim mladima koji su budućnost Dinama.
  • andrija91
    610
    prvo poluvrijeme gledao neki stream engleski komentator. lik je jednom spomenuo "loud crowd".
    drugo poluvrijeme gledao arenu . komentator niti jednom nije spomenuo atmosferu, navijače, ništa. oko njega grmi na sve strane lik hladno priča svoje i ne hebe 1%. inače mu je glas i ton za najavu vlakova na kolodvoru a ne prijenos tekme ali ovako ignoriranje nisam nikad vidio. jedino uzbuđenje je doživio kad je izlazila kara a ušla kita.
  • superhik
    10.2k
    Tradicija bunta :heart:

    mg5tdhya3hz1dyd6.png
  • BBB Sibenik
    3.8k
    Jednu forcu mislim da nisam spomenuo nikako ovdje na forumu. Ljudi moji, niste svjesni kakav centaršut ima mali Bulat. To je strašno. Pratim ga još iz Šibenskih dana. Ja bolji centaršut nisam u Dinamu vidio od Mlinke.deda

    On posebno radi na tome na treninzima. Ove sezone kuci nakon jedne utakmice,ne mogu se sitit koja je bila. Svi su otišli u svlačionicu on je sam osta na terenu sa nekih 25m stalno gađa prečku. Ovi su mu dovikivali iz Dinama da ode u svlačionicu da se gase reflektori uskoro.
  • Mali Zeus
    9.1k
    prvo poluvrijeme gledao neki stream engleski komentator. lik je jednom spomenuo "loud crowd".
    drugo poluvrijeme gledao arenu . komentator niti jednom nije spomenuo atmosferu, navijače, ništa. oko njega grmi na sve strane lik hladno priča svoje i ne hebe 1%. inače mu je glas i ton za najavu vlakova na kolodvoru a ne prijenos tekme ali ovako ignoriranje nisam nikad vidio. jedino uzbuđenje je doživio kad je izlazila kara a ušla kita.
    andrija91

    haha da da. "A sada jedna izmjena koja će izmamiti osmijeh."

    Baš kaj veliš kao da na kolodovoru najavljuje polazak ili javlja da se netko javi na portu.
  • Mali Zeus
    9.1k

    ovo je za dedu.
  • superhik
    10.2k
    Čista romantika
  • deda
    27.3k
    Plačem, doslovce :cry: :cry: :heart: :heart:
  • reziser
    6.2k
    s 24 sata...

    Dragi moji dinamovci! Htio bih vam kazati da nema veze što ste izgubili prvu utakmicu od Rapida, ja znam i vjerujem da vi možete na utakmici u Zagrebu pokazati što znate. Moja velika želja je pobjeda nad Rapidom, budući da sam nakon prve utakmice plakao, započeo je u pismu koje je poslao na maksimirsku adresu dječak Ivan (10) nakon što je Dinamo u trećem kolu grupne faze Europske lige izgubio od Rapida u Beču (2-1).
    Oni najmanji navijači često emotivnije proživljavaju uspone i padove voljenog im kluba, a tako je i spomenuti dječak iz Nedelišća teško primio Dinamov poraz u Austriji. No, zasigurno mu je bilo mnogo lakše i draže kad je saznao da će ga zbog pisma 'modri' ugostiti na utakmici protiv Rapida u Maksimiru, a kad su i pobijedili (3-1) - sreći nije bilo kraja.
    - Želim da tu pobjedu zajedno proslavimo na tribinama gdje ću biti vaš najveći navijač. Nadam se da ću vas jednom upoznati sve zajedno. Ajmo Dinamo, Nema predaje! - zaključio je dječak iz Nedelišća, kojemu su u poluvremenu utakmice poklonili dres u svečanoj loži.
    Podsjetimo, Ivan nije bio jedini 'sretnik' na jučerašnjoj utakmici jer je Mislav Oršić dao svoj dres obožavateljici koja je imala rođendan. BBB-i su proslavili 35. rođendan, a sve je na Maksimiru prošlo u nogometnoj atmosferi.

    24 sata
  • SAS1987
    13.2k
    Je još netko imao problema zbog covid putovnice na ulazu na sjever? Ja i još jedan smo cijepljeni pa nam putovnica vrijedi još barem pola godine, uredno smo prošli granicu (skenirali su nam covid putovnicu) a na ulazu je i za mene i za njega pisalo da je putovnica nevažeća. Na svu sreću je žena koja je skenirala bila normalna pa nas je nakon objašnjenja da smo prije jedan sat prešli granicu pustila na stadion :rofl:

    Za utakmicu ste sve kazali ali svaka čast svima koji rade na organizaciji tribine, koreografije itd. jer ono jučer je bilo savršenstvo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.