• jaijivic9
    572
    Moharami bio je super danas
  • bbb medimurje
    2.9k
    Najjaci livi pred kraj gleda kaj se dogada na sjeveru i glavom prati ritam pjesme:angry:
  • Infinity
    15.2k
    Odlicna predstava Dinama. Ivanusec i Franjic mi danas jedini kojima nesto zamjerim. Ivanusec jednostavno nije bio na razini, a Franjic direktan krivac za gol Rapida. Tri igraca drze liniju, on deset metara iza njih i ovaj lagano zabija. Kao da ne zna sta je to ofsajd zamka.

    Petkovicu je danas ocito bilo stalo do zivota i odigrao je fenomenalno. Andric zabija trecu u nizu, liga, kup, Europa, ne pita. Nadam se da ce nastaviti tako.

    Teophile je u drzao obranu kao pravi vodja, puno toga je spasio danas, pogotovo u prvom poluvremenu. U drugom poluvremenu je Misic rasturio.

    Zao mi je sto smo gore izgubili, danas smo ih pregazili igrom i morali smo uzeti barem bod. Moramo sad rasturiti Genka i tako osigurati prolaz dalje. Nadam se i da ce Rapid napraviti nesto kontra West Hama i da u London idemo po prvo mjesto.

    Atmosfera kao malo kad.
  • markoli
    1.6k
    Ma kad ovako angažirano igraju ne možeš im ništa reći. Ovo i ono iz Beča nema dodirnih točaka jedno s drugim. Svaka čast dečkima. Atmosfera brutalna.
  • Fanboy
    2.1k
    Jel još se tko naježi sanjajući novi stadion ispunjen do kraja navijačima, ovakvog navijanja kao danas i atmosfere :heart:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Jel još se tko naježi sanjajući novi stadion ispunjen do kraja navijačima, ovakvog navijanja kao danas i atmosfere :heart:Fanboy

    definitivno. Onako jedan stadion kao od Ferencvaroša, tribine odmah uz teren, grmilo bi sve u 16.
  • cron1ck
    1.5k
    Nadam se i da ce Rapid napraviti nesto kontra West HamaInfinity

    Tesko, po mojem mišljenju jako tesko da oni nesto mogu napravit, ako uopce zabiju gol u ove dvije utakmice mislim da im je to uspjeh. Ali eto nikad se ne znam mozda se varam.
  • Carrasco
    4k
    14. pobjeda u zadnje tri sezone Europske lige... nije loše.

    ispravak: nije 14. nego 15.
  • Nino Bule
    11.3k
    Kao dezurni mrzitelj gojaka moram ga pohvalit, prvo poluvrijeme vjerovatno njegovih najboljih 45 min u dresu dinama. Također ne zelim vise cut negodovanja protiv petkovica, u prvom poluvremenu trazi zamjenu na kraju svih 90 odigra.
  • Neki tip
    19k
    Također ne zelim vise cut negodovanja protiv petkovica, u prvom poluvremenu trazi zamjenu na kraju svih 90 odigra.Nino Bule

    Neki lik na zapadu (a nisam ja) mu je nakon uvodnih 7 minuta psovao sve redom. Kad je zabio, proglasio ga božanstvom.

    Ok da ocijeniš od tekme do tekme, ali u 20 minuta razlike.. zapad je pun čudnih likova.

    Super mi je nick.
  • mniokl
    254
    6+7+2=15 Siguran sam da je 15.Mada sam prilično pijan.
  • marcio amoroso
    32k
    15 pobjeda

    Fener 1
    Anderlecht 1
    Trnava 2
    Plzen 1
    Benfica 1

    CSKA 1
    WAC 2
    Feyenoord 1
    Krasnodar 2
    Tottenham 1

    Genk 1
    Rapid 1
  • NitkoBitan
    11.8k
    Bio na tekmi pa ne znam kolko je kamera pokazivala koreografiju, ali sam cuo 2 3 sekunde, sramota. LP jucer Liverpool pol minute-minutu snimali navijace kak pjevaju, bem ti srpsku arenu
  • Neki tip
    19k
    zxdkgecnw5nrecgi.jpg

    Volim bacit oko na sofu i statistike, ali evo čisto da se podsjetimo koliko te ocjene znaju biti varljive..

    Valjda konsenzusom možemo zaključiti da je Gojak bio odličan, da je Moharrami bio bolji od Franjića, da je Theo bio top.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.