• LovroZG
    1.3k
    Fina pobjeda danas. Dost igrača se pohvalilo, al ja bi izdvojio Bulata. Puno smo lakše držali loptu u vezi s njim, a i asistiro je Šutalu. Sad bi se trebalo pobijedit i za vikend.
  • De Oliveira
    897
    Nakon pobjede po meni nema mjesta prigovorima, iako i dalje smatram da nekima nije mjesto ovdje. Svaka cast navijacima na fenomenalnoj podrsci, svaka cast igracima na ovakvoj pobjedi. Dajte nam i nastavak sezone u takvom ritmu.
  • Keyser Soze
    8k
    Bio na tekmi.
    Ulaz na sjever katastrofa, držali nas ko životinje stisnute i nisu puštali skoro nikog, da ne govorim o tome da je u početku radio samo jedan ulaz.
    Petković podsjetio na stare dane, takva lucidnost u igri, bio je i borben... Gojak također odličan i iako sam njegov veliki kritičar moram ga pohvaliti. Još bi izdvojio Oršića, ali svi su odigrali odlično.
    Što se atmosfere tiče, bolesno od prve do zadnje minute, odlična koreografija i pravi rođendan koji su upotpunili igrači s ovom velikom pobjedom.
    Dugo nismo imali ovakvu povezanost između igrača i navijača, izdvojio bi i Komenovo čestitanje rođendana Bad Blue Boysima prilikom davanja izjave nakon utakmice.
    Jedino mi je žao što nije bilo malo više od 7800 ljudi jer su ovi dečki to zaslužili, ali veliko bravo navijačima na brutalnom izdanju i igračima na brutalnoj pobjedi!
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ovo kao da je Majki pisao ocjene.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Fener 1
    Anderlecht 1
    Trnava 2
    Plzen 1
    Benfica 1

    CSKA 1
    WAC 2
    Feyenoord 1
    Krasnodar 2
    Tottenham 1

    Genk 1
    Rapid 1
    marcio amoroso

    Fun fact!
    Dinamo u zadnje 4 sezone ima 16 pobjeda u skupinama + KO fazi europskih natjecanja

    Svi ostali hrvatski klubovi od osamostaljenja u toj kategoriji: rijeka 5, hajduk 3
    Znači, mogu sumirati pa pomnožiti sa 2 i tek onda su na toj istoj brojci. :rofl:
  • Ludovic IX
    5.2k
    "Šutalo je zaradio dislokaciju ramena, sam ga namjestio, s bandažom izdržao do kraja utakmice"
  • deda
    27.6k
    Osim prvih 10 minuta ovo je bila najbolja utakmica dosad odigrana pod Krkijem. Eto plus od mene.
    Petković na ovoj razini može igrati u Realu, ali ....
    Mali Šutalo još mora puno učiti, no pravi je zmaj.
    Luka jučer najslabiji. Jednostavno mu ne odgovara ta desna strana.
    Andrić možda nije broj 1 napadač za Dinamo no situacija ga je izbacila u tu poziciju i on nadmašuje očekivanja.
    Gojak veliki napredak.
    Mišić najbolja partija u Dinamu od dolaska.
    Ostali su bili u okviru očekivanja pa ih neću spominjati.
  • Mali dioničar
    14k
    Mali Šutalo još mora puno učiti, no pravi je zmaj.deda

    Kaljenje u Istri odnosno izlazak iz zone komfora po imenu Lokomotiva.

    Očekujem i Marinov napredak u Šibeniku.
  • deda
    27.6k
    Jednu forcu mislim da nisam spomenuo nikako ovdje na forumu. Ljudi moji, niste svjesni kakav centaršut ima mali Bulat. To je strašno. Pratim ga još iz Šibenskih dana. Ja bolji centaršut nisam u Dinamu vidio od Mlinke.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Loptu s očima.
  • vjeko1701
    5.9k
    Čestitke igračima na prikazanom. Čestitke BBB-u na rođendanu i na energiji koju su davali tokom utakmice, sramota je da ih je kamera ulovila valjda 2 puta na utakmici na par sekundi.
  • reziser
    6.2k
    sramota je da ih je kamera ulovila valjda 2 puta na utakmici na par sekundi.vjeko1701

    tko prenosi utakmicu? arena, tko je vlasnik arene?
    sve jasno..... :rage:
  • Mali dioničar
    14k
    tko prenosi utakmicu? arena, tko je vlasnik arene?
    sve jasno..... :rage:
    reziser

    To nema veze sa vlasničkom strukturom Arene nego sa odlukom s vrha nogometne piramide da se ne prikazuje eghibicionizam u koji uz ekipu koja iz publike utrčava u teren (finale u Moskvi) očigledno ubrajaju i navijačke skupine.
  • Infinity
    15.2k
    Koreografija je na TV-u prikazana u vise navrata. Kad se digla bila je par sekundi i mozda se maknuo kadar zbog dogadjanja na terenu, ne sjecam se bas, ali se nakon par minuta opet prikazala i trajalo je poprilicno. I bakljade su se prikazivale, kao i samo navijanje u vise navrata.
  • Neki tip
    19k
    Nevjerojatno je koliko su prvi i drugi naš gol zapravo slični..

    Skoro isti, osim što je Petkoviću Oršić nabacio na glavu, a Andriću Franjić po travi na peterac.

    Ali sve prije toga identično je, a Petko i Andrić zamijenili uloge, odnosno odigrali sjajne mantinele/zabili.

    Probijanje u oba slučaja na lijevom krilu, pa na 17 metara jednom od ove dvojice, oni proslijedili kroz obranu, Orša/Franjić unutra, ubacivanje i opet jedan od ove dvojice egzekucija..

    Baš predivne akcije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.